Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב בארצות הברית

voodoo
שימו לב! השרשור הזה בן 5627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב אני ואשתי עוברים לארצות הברית לכמה שנים. אנחנו הולכים לגור בבוסטון

מה שאומר שזה יהיה די דומה לתל אביב מבחינת צפיפות ומקומות חניה. התחלתי

לחפש רכבים ועושה רושם שהמבחר גדול אך המחירים אינם זולים כמו בעבר (5 שנים אחורה).

במיוחד הרכבים היפנים שנחשבים חסכוניים שומרים היטב על מחירם. לדוגמא קורולה בת 10 עולה 4000$ סיויק בת 12 עולה מחיר דומה.דווקא המרצדסים ה"קטנים" (c class)במחירים מאוד אטרקטיביים ורכב שמור יחסית (100k מייל שזה בערך 160 ק"מ) עולה 4-5k. גם המוסטנג של שנת 2000 עולה פחות או יותר אותו דבר. בגדול לא אכפת לי לקנות גם רכב אמריקאי אבל חשוב שיהיה קטן (יחסית) בגלל נושא החנייה בעיר. מעניין מאוד שאקורד משומש עולה כמו סיויק והניסנים לא שומרים את ערכם כמו הטיויטות וההונדות. אפשר גם לקנות מזדה לנטיס (פרוטג'ה) ...

אני מעונין גם שהרכב יהיה נוח ומתאים לנסיעות ארוכות כי אני הולך להשתמש בו הרבה על מנת לטייל ברחבי ארצות הברית ולכן לא כל כך סגור על יפניות קטנות או קוראניות כמו אקסנט (מחירים ברצפה-2000$ לרכב בן 5) והייתי מתפשר על הונדה אקורד או טויוטה קמרי אם אני אמצא משהו בטווח הגיוני.

בכל מקרה עד עכשיו הכי מענין זה המרצדס שהזכרתי והמוסטנג דור קודם . אני בעיקר מחפש רכב סביב שנת 1998-2001

והתקציב הוא עד 5000$.

דרך אגב האם למישהו יש נסיון עם מגרשים בארה"ב? הבנתי שהם הרבה יותר אמינים וגם נותנים אחריות כלשהי.

בקיצור אם למישהו יש נסיון אני אשמח להעזר בו

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שקודם תגיע לשם ואחרכך תתעניין ברכב

תפתח עיתונים מקומיים כדוגמות "פוקוס" ותיראה מחירים ויהיה לך יותר רקע לגבי מצב השוק ומה מתאים לאותה מדינה.

דבר שני אולי בכלל תשקול אפשרות ליסינג כי ב 200-300$ לחודש אתה יכול ליסוע על אוטו חדש שהוא בכמה רמות מעל הרכבים שהזכרת

לדוגמא , כניראה שבוע הבא אחי מתחיל ליסינג ב 330$ על פורד F150 חדשה

זה הרבה יותר יקר מרכב פרטי וזה גם אופ-רוד/פיקאפ/משפחתי לכל דבר

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר דברים:

במצב של היום אף אחד לא ימהר לתת לך רכב בליסינג בלי הסטוריית אשראי טובה וSOCIAL SECURITY NUMBER.

מה שאומר שאת הרכב הראשון שלך תצטרך לקנות בCASH, אלה אם יש מישהו שיכול לעזור לך.

דבר שני קורולה בת 10 לא עולה 4K אלה פחות, המחירים שרואים במקומות כדוגמת קארס.קום לרוב גבוהים והם יותר נמוכים במציאות.

קורולה או לאנטיס או סיויק או מוסטנג ?

שאלה קשה, בא לך מוסטנג אז קח לך מוסטנג V6 מהשנה שהתקציב מאפשר ותהנה, מחירי האחזקה די זולים וצריכת הדלק במונחים מקומיים טובה.

אני אישית פחות ממליץ על מרצדס\ב.מ.וו\אודי ישנות בגלל פוטנציאל התקלות ועלות תיקונם, למרות שמחיר הקניה מפתה בטירוף.

ושוב, שמישהו יעזור לך ויפנה אותך למקום נורמאלי ואפילו יעזור לך להתמקח.

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה תוכל בעצמך לבדוק את הרכב עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה על ההתיחסויות העניניות להודעה.

למרות שהמרצדס והבימרים מאוד מפתים אני מודע לבעיות שעלולות לצוץ

ברכבים בני 10. תודו שג'יפ m350 או נפח דומה שעולה פחות מ-6k $ זה ממש מפתה או c-class או בימר 325 .

325 קבריולט עם כ-100k מיילס ב-פחות מ-6k. לא חבל לוותר על הזדמנות כזו?

מכיון שהרכבים האלה כל כך פופלארים האם באמת מחירי החלפים והעבודה כל כך יקרים? מנסיון של קרוב משפחה בקנדה

אני יודע שזה היה המצב עם מרצדסים משנות ה-80 אבל עכשיו?

מה שכן, די ברור שחלפים של רכבי יוקרה הם יקרים באופן משמעותי. מנסיון של דודתי פנס אחורי בודד ללקסוס 95 עלה כ-שש מאות דולרים (בערך רבע מערך הרכב).

שאלה חשובה לא פחות היא כמה עולה ביטוח ? יכול להיות שלרכבי יוקרה הביטוח (חובה או מקיף) הוא יקר במיוחד מה שגורם לירידת הערך של רכבי יוקרה משומשים? האם מקובל לבטח למקרה של תאונה/גניבה? נראה לי שאני אחפש את זה בקרוב. יש למישהו המלצה על אתר ביטוח רכב אמריקאי? איך זה עובד שם?

בחיפושי בימים האחרונים עלה מתמודד נוסף: קדילקים משנת 2001-1999. אלדורדו סוויל ודוויל . מה שמענין זה שאלו בעיקר רכבים של סבים וסבתות או אנשים מבוגרים ולרוב הרכבים ממש שמורים עם מעט מיילים על השעון. הבעיה היא איפה אני אחנה את בהמות הפאר האלה בעיר? מהדלק אני לא כל כך מתרגש, לא יהיו לי הרבה נסיעות. אבל למצו אלדורדו כמו של פולי מהסופרנוס זה כבר סיפור אחר.

אז שוב חוזרים למוסטנג...

הנה דוגמא עדכנית: http://boston.craigslist.org/nos/cto/901144172.html

הא אפילו ידני...

http://boston.craigslist.org/nwb/cto/901176119.html

: בימר 525 2006 במחיר לא הגיוני

http://boston.craigslist.org/gbs/cto/901176032.html

טויוטה גדול 2005מדגם לא מוכר במחיר מצוין :

http://boston.craigslist.org/nos/cto/893249571.html

קדילק של זקנים מכוער מבחוץ מדהים מבפנים:

למען האמת אני מקווה שעקב עבודתה של אשתי בהרווארד אנחנו נוכל לקבל קרדיט מהבנק או מסוכנות רכב ולשים

לא יותר מ-1500$-2000$ מראש ולשלם 200$ כל חודש אחרת אנחנו נאלץ לרכוש רכב זול בהרבה

כלומר לא יותר מ3000$ ושם המבחר כבר לא כל כך מלבב (רכבים לקראת סיום חייהם ולא מפוארים במיוחד)

לכן אני שוקל רכישה ממגרש.

אשמח ליצור קשר עם חברי הפורום שכרגע נמצאים או שהו זמן ארוך בבוסטון בפרט או ארה"ב בכלל

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך "סושיאל סקיוריטי נאמבר" ורשיון נהיגה אמריקאי? , אם לא חבל על הזמן, תאלץ קודם לדאוג להם.

לקבל "פלייט" , צריך את אלה שרשמתי.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סושיאל סקיוריטי נמבר יהיה לי ורשיון...אני צריך לברר לגבי זה. אני מקווה שאני יכול להשתמש בשלי בהתחלה

ואחר כך, מענין מה הפרוצדורה והאם זה כולל טסט בפועל ותאוריה?

אין שום דרך אחרת לקנות רכב?

אתה לא הראשון שאומר לי את זה אבל אני בפרוש זוכר שכשהייתי בארה"ב ב-2001 חברים ישראלים קנו רכב אמריקאי ולאף אחד לא היה סושיאל סקיוריטי נמבר

כנראה שיש לי עוד הרבה פרטים לברר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...