Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית WIN XP - לא נמצא פיתרון בגוגל

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 5657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לקבל תשובה על הבעייה הבאה:

לפני יומיים החלפתי כונן HDD מנפח של 80GB לנפח של 250GB. את ההחלפה ביצעתי ע"י acronis disk image שביצע עבורי disk clone מכונן הישן והעתיק הכל לכונן החדש.

מאז יש לי מס' בעיות:

1. בעת עליית מחשב, היה רשום לי invalid boot.ini. בדקתי מה בעייה ומצאתי דרך גוגל שאיכשהו נמחק לי ה-boot.ini של המחשב. העתקתי את השורות הללו ל-boot.ini דרך msconfig. ומאז ההודעה לא קיימת בעת עליית מחשב. אבל, בעת פתיחת task manager וכניסה לתהליכים, לא מופיע לי מי היוזר שמשתמש בתהליך כלשהו מה שהיה קיים לפני החלפת הכונן. איך פותרים את זה ?

2. נוסף לי כונן flooby A. הבעייה היא שאין לי כונן כזה במחשב. עשיתי uninstall לכונן זה אבל אחרי הפעלה מחדש, הכונן שוב מוצג בגאווה. איך זה קרה ?

3. בעת העברת כל תכולת הכונן הישן לחדש העתקתי גם את הדרייב רסטור של IBM (מדובר על מחיצה נסתרת שנותנת להחזיר את המחשב למצב איתו הגיע כחדש - מה שחשוב לי מאוד). אבל אחרי שהכל עבר בהצלחה בהעתקה, יצרתי והגדלתי מחיצות. והרסטור נמחק. איך ניתן להחזיר אותו מבלי לעשות את כל התהליך של העתקת כונן מחדש ?

מדובר על נייד IBM thinkpad R32 עם win XP PRO. הכונן הישן אצלי ולא מחקתי בו שום דבר ככה שניתן לקחת ממנו דברים אם צריך.

אשמח לשמוע פיתרון לבעיות שהצגתי.

תודה רבה על העזרה

ליאור

*מצורפת תמונה אחת שמראה למה אני מתכוון ב-boot.ini, task manager, flooby A.

pc.jpg

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לפתור את בעיית הצגת ה USER:

Click Start, Run and type Services.msc

Locate Terminal Services and double-click it

Set the Startup type to Automatic, and click Apply

Click the Start button to launch the service manually.

Now Task Manager User Name field will show up.

בקשר לכונן הקטן, עשית DISABLE ו UNINSTALL ל STANDART FLOPPY DISK CONTROLLER ?

(דרך ה DEVICE MANAGER)

אם לא עשית אז תעשה ואז האות תעלם, ואם כן עשית תנסה את זה:

open regedit and browse to this key:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Flpydisk

Notice the value 'Start'

Switch this value to 4, and floppy drives are disabled.

Switch this value to 3, and floppy drives are enabled.

בקשר ל RECOVERY PARTITION

אני לא יודע איך אתה יכול להחזיר אותה בלי לבצע שוב את התהליך, אולי אפשר להעתיק פרטישנים שלמים עם תוכנה כזאת או אחרת, בכל מקרה מדובר בתהליך מסוכן שיכול לגרור אותך בכל מקרה לבצע את התהליך שוב.

באופן אישי אני לא אוהב את ההמצאה הזאת של ה RECOVERY PARTITION, אני הייתי מעדיף לנסות ולהזמין RESCUE DISK נורמלי מ IBM.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בעיית מנהל תהליכים נפתרה וכך גם הכונן דיסקטים. תודה רבה אלון.

האם קובץ ה-boot.ini תקין אצלי ?

ניסיתי לעשות BACKUP לכונן הרסטור ע"י אקרוניס. חיברתי את ה-HDD הישן ובחרתי לגבות ממנו רק את המחיצה הנסתרת של IBM RESTORE. בתחילת התהליך הוא רושם לי ש- RPC server in unavailable.

האם ע"י הכנסת ה-HDD הישן למחשב והפעלת המחשב איתו ואח"כ יצירת גיבוי זהה רק כאשר הכונן הישן נמצא בתוך המחשב ומשמש כראשי יעזור במשהו ?

ibm hidden.jpg

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לעשות את זה בשביל להתגבר על ERROR #1722 (לא בטוח שזה יעזור אבל שווה לנסות)

Please make sure that Acronis Scheduler 2 Service (Control Panel -> Administrative Tools -> Services) Startup type is set to Automatic in Properties. If it is not so, please make it so and then reboot your computer.

If the above doesn't help please run the schedhlp.exe and schedul2.exe (C:\Program Files\Common Files\Acronis\Schedule2) manually in Windows Task Manager (File -> New Task) or do the following:

- Download the http://www.acronis.com/files/support/schedmgr.exe file;

- Start the Command Prompt from Start -> Programs -> Accessories menu;

- Run the following command in the folder you saved the file to:

schedmgr.exe service start

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...