Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השלמת הכנסה-צריך עוד קצת כסף

BOGO
שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל החברים וחג שמח...

אז כך אני עובד בעבודה קבוע מ 8-17 כל יום חוץ מיום שישי ומחפש דרך לעשות עוד קצת כסף מהצד , לדוגמא להסיע מישהו בערב ממקום למקום או עבודת נקיון או משהו אחר כל הצעה מתבלת בברכה גם דברים לא קבועים

אני לומד ביום שני ורביעי בערב אבל יכול לעבוד אחרי הלימודים , אני גם לומד בשישי בבוקר אבל יכול לעבוד אחרי.

תודה לכולם

אני מאריאל כך שאזורים רלוונטים הם ראש העין,כפר סבא,פתח תקווה, או כל מקום אחר באזור זה.

אין בעיה להגיע עד לשדה התעופה במידת הצורך.

תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל החברים וחג שמח...

לעשות עוד קצת כסף מהצד , לדוגמא להסיע מישהו בערב ממקום למקום או עבודת נקיון

תיגש לאלפרון,אני בטוח שיש לו "עבודות הובלה או ניקיון" בשבילך. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אולמות אירועים כדאי גם לבדוק קשרים בתחום התאורה/הגברה, היות ואתה מהאיזור אז אולי אתה מכיר מישהו שמכיר מישהו....

כעקרון העבודה אינה קשה, הדרישות הבסיסיות הן פשוט לא להיות גולם והשכר הולם את המאמץ.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הייתי עובד משמרות לילה ב YELLOW (זו קריעה, ולא משנה באיזו עבודה), הכסף סבבה (25 ש"ח לשעה + בערך 50-100 ש"ח טיפ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...