Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו ספייס SX 2002- בעיה בגיר והתייעצות לגבי טיפול [כ"ע]

kiantyking
שימו לב! השרשור הזה בן 5673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם..

אני חדש פה ואני מקווה שאוכל להיעזר במומחים שבפורום הזה אחרי שהייתי במספיק פורומים שהיו בהם לא יותר מחבורה של ילדים משועממים שחושבים שהם מכונאים בחסד עליון...

לעניין :

1.יש לי פונטו ספייס 2002 SX שעשתה 160,000 .אתמול עשיתי לה טיפול גדול שכלל החלפה של רצועת טיימינג .קניתי לבד את החלקים ושילמתי עליהם 250 ש"ח ובמוסך לקחו לי עוד 350 ש"ח עבודה + מותחן לרצועה ששכחתי להביא.

אני רוצה לדעת אם שילמתי הרבה מדי על העבודה ( בערך שעה ו 40 דקות) ?

2.כבר חודשיים שאני נוסע עם גיר דפוק .הכוונה היא לכך שההילוך האחורי לא נכנס בכלל או כשהוא נכנס אז הוא מחליק והאוטו לא זז.לפני כמה ימים התחלתי לשמוע רעשים מוזרים ונראה לי שזה מהגיר,ובנוסף בטיפול ראיתי שיש נזילה מהגיר והמוסכניק אמר שזה מהמחזיר שמן בין המנוע לגיר .המוסכניק טוען שצריך להחליף את הגיר ועדיף לקנות גיר מפירוק אך מיובא ולא מקומי. בנוסף טען שהגיר יכול "להיתפס" לי באמצע נסיעה והמשמעות היא עצירה פתאומית של הרכב- עם כל הסכנות המשתמעות. השאלה היא האם באמת יש צורך להחליף את כל הגיר או שאפשר רק לתקן את הרוורס? האם עדיף לשפץ או להחליף? ואם להחליף אז מיבוא או ממקומי? ואם כבר להחליף אז אם מישהו מכיר יבואן או ספק מקומי אמין וזול של גיר לרכב הזה?

מקווה לעזרתכם

יוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר העבודה ששלמת הנו סביר בהחלט.

באיזה תיבת הילוכים מדובר, ידנית, אוטומטית רציפה או אוטומטית רובוטית?.

יש חלקים משומשים שפורקו מרכבים טובים גם בארץ ויש חלקים משומשים מיובאים מחו"ל שאינם במצב טוב, כך שמה שקובע זה איכות החלק עצמו (שלא תמיד ניתן לדעת מהיא) ולא ארץ פרוקו.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום,

קרא כאן בכדי להבין את הכללים הנהוגים אצלנו:

www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=217228

המחיר שלקחו לך- בסדר גמור.

לגבי הגיר- שיפוץ שנעשה כמו שצריך ע"י בעל מקצוע רציני ומומלץ יתן תוצאות טובות. העניין הוא שבמקרה שלך נשמע שיש נזק לא קטן בגיר ולכן לא בטוח שזה כלכלי. אני מציע שתעשה סקר קטן ולפי זה תחליט. כמה המוסך רוצה על גיר מיובא?

תוכל להיעזר בזה:

www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=103054

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך אומר שהוא צריך להתייעץ עם כמה יבואנים לגבי מחירים. הוא אומר שלפני שבועיים הוא הרכיב גיר כזה מיבוא ב 2500 ש"ח כולל עבודה. זה מחיר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...