Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בונה באגי מעוניין בחוות דעת ועצות

nissim2340
שימו לב! השרשור הזה בן 4285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום בזמן האחרון אני מתלבט איזה באגי לבנות

אני מתלבט אם כדאי לי לבנות את הבאגי הזה - ST2 LONG TRAVEL(לחץ כאן) של www.badlandbuggy.com

שהתמונה שלו שם לא תטעה אותכם הוא במקור נראה ככה :

g_2.jpg

אני מתלבט אם כדאי לי לבנות אותו הוא בנוי על בסיס מנוע של אופנוע לא משנה איזה העיקר שהוא V2 ומונע ע"י שרשרת

מתלים נפרדים גם מקדימה גם מאחורה, בולמי גז

עלות התוכנית היא רק 40$ אני מפחד אולי היא לא מפורטת מספיק

אבל הם טוענים שהתוכנית מפורטצ וכוללת תמונות תלת מימד של החלקים (כמו המתלים) שמאוד מקלות על הבונה הביתי

מעוניין לשמוע גם סתם חוות דעת על המראה ואם מישהו חושב שזה שווה את ההשקעה

סך הכל ההשקעה לא הכי גדולה בלי מנוע מוערך כ-7,500 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכוון ללא מנוע אולי קצת הגזמתי אבל זה לא אמור לעלות מעל 10 אלף שקל לא כולל מנוע

אני הולך לשים לו מנוע של אופנוע בנפח 600CC מנימום אני צריך מנוע על בסיס שרשרת ואני מתכוון לשים תיבת הילוכים אחרת משל אופנוע כי בבאגי צריך גם רוורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עושים עם בעיית השימון של מנועי האופנועים שלא בנויים לשבת על רכב עם 4 גלגלים?

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחור שבנה אחת כזו עם מנוע 600 של אופנוע, ממה שהבנתי הפרוייקט לא פשוט בכלל.

דבר עם בנג'ו ממועדון החיפושיות.

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

אם זה עדיין רלוונטי אני מוכר את הרכב שלי שירד מהכביש יש לו מנוע קטן שתוכל אולי השתמש בו. והאמת המנוע הזה גם לא עשה הרבה. הוא אפילו במצב מצויין !! זה מנוע 800 של סוזוקי אתה מוזמן לשלוח מייל או לצור איתי קשר בפרטי ונוכל לדבר על מחיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...