Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יתרונות השתלת מנוע על שיפור מנוע.

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 7410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה זמן מעניין אותי כבר על פרוייקט של השתלת מנוע של 106GTI ב 106 ראלי. :idea:

לפי מה שהבנתי, המנוע של ה GTI נכנס בצורה מתאימה לראלי. המחיר שלו יהיה בערך 6 אלף שקל, ועם עבודה, צמה, מחשב והכל הוא מגיע לבערך 10 אלף שקל.

לעומת זאת, אפשר לשפר את המנוע 8 שסתומים של הראלי ולנסות להוציא יותר כח ויותר כח על ידי קמשאפט חם, פורטינג, צ'יפ, צנרת, סעפת, וכל השיפורים הידועים.

לא חסר אנשים ששיפרו את הראלי ועשו אותה חזקה מאוד, כדוגמת דוויד, אבל מישום מה אני לא שמעתי על אף אחד שלקח מנוע של GTI ושם במקום המנוע של הראלי. למה זה?

המנוע של הGTI הוא 16 שסתומים, זה כבר יתרון לפי מה שאני יודע.

ואני יודע שליום יום יותר נוח לנסוע עם ה8 שסתומים מכיוון שרצועת הכח שלו מתחילה מסל"ד יותר נמוך, אבל עד כמה זה כבר משמעותי?

מה גם שמקבלים סטנדרט מנוע עם 120 כ"ס, ולכן יהיה יותר קל לנסוע איתו על 130 כ"ס, מאשר המנוע של הראלי על 130 כ"ס, כי אם המנוע של הראלי יהיה ב 130 כ"ס הוא יהיה מאוד מנוצל. איפה הקץ'?

:roll:

נ.ב

אל תבקשו ממני לחפש בפורום ושדיברו על זה כבר :!:

חיפשתי כמה וכמה פעמים, וכל דבר שקשור רק לנושא קראתי כמה פעמים, ואין משהו שבאמת מסביר. תשובות יתקבלו בשמחה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

צודק.

אנחנו באמת לא בסדר.

מי אנחנו שנבקש?

במקום להפנות אותך לדיון או שניים (או עשרה,או לפחות שלושים!!!!!!!!) שכבר דנו בנושא,(גם אני וגם דויד כתבנו על זה בערך 5 עמודים כל אחד,כולל ניתוחי עקומות מומנט,יתרונות בהיבטים של אמינות וציטוטים מאתרים שעוסקים בזה בבריטניה)- אבל כל זה הרי זניח ואין שום בעיה לשבת לכתוב עוד פעם.נשב ונקליד עבורך שורות על גבי שורות של חומר כתוב שכבר נטחן בעבר - סה"כ הרי הזמן שלך הרבה יותר יקר משלנו (אני עכשיו בהפסקה מלימודים,אבל זה בסדר...שניה...אני תיכף יושב לכתוב בשבילך שעתיים על השתלת מנוע) והרי ברור שהמידע היקר הזה ייושם על הצד הטוב ביותר.

אני לא רוצה להישמע כמו איזה נאד (פררר) אבל באמת ....

אפילו אני יודע לעשות "חיפוש".

אני באמת לא רוצה לתקוף אותך ואין (בערך) בן תמותה ששווה את העצבים שלי - אבל זה באמת מוגזם.

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=7798&highlight=106+%E4%F9%FA%EC%FA+%EE%F0%E5%F2

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

צודק.

אנחנו באמת לא בסדר.

מי אנחנו שנבקש?

במקום להפנות אותך לדיון או שניים (או עשרה,או לפחות שלושים!!!!!!!!) שכבר דנו בנושא,(גם אני וגם דויד כתבנו על זה בערך 5 עמודים כל אחד,כולל ניתוחי עקומות מומנט,יתרונות בהיבטים של אמינות וציטוטים מאתרים שעוסקים בזה בבריטניה)- אבל כל זה הרי זניח ואין שום בעיה לשבת לכתוב עוד פעם.נשב ונקליד עבורך שורות על גבי שורות של חומר כתוב שכבר נטחן בעבר - סה"כ הרי הזמן שלך הרבה יותר יקר משלנו (אני עכשיו בהפסקה מלימודים,אבל זה בסדר...שניה...אני תיכף יושב לכתוב בשבילך שעתיים על השתלת מנוע) והרי ברור שהמידע היקר הזה ייושם על הצד הטוב ביותר.

אני לא רוצה להישמע כמו איזה נאד (פררר) אבל באמת ....

אפילו אני יודע לעשות "חיפוש".

אני באמת לא רוצה לתקוף אותך ואין (בערך) בן תמותה ששווה את העצבים שלי - אבל זה באמת מוגזם.

תומר,

לא באתי להרגיז אף אחד, אז אם התרגזת....חבל :lol: (סתם, סתם,בצחוק).

אבל אתה באמת חושב שפתחתי את הת'רד הזה בלי שחיפשתי?

רק כדיי שתבין כמה חיפשתי.... עברתי על ההודעות שלך (ובונא בן אדם, יש לך המון המון הודעות, אז עשיתי חיפוש להודעות שלך, ומצאתי המוון הודעות בנושא ה 106. אבל לא על השוואה בין השתלה לבין שיפורים. בטח שלא ת'רדים שלמים...).

עשיתי חיפוש בכללי.

ובאמת חיפשתי זמן רב! ומצטער, לא מצאתי. אם מישהו יוכל להפנות אותי לת'רד שכתוב בו באמת באמת מה שחיפשתי (ולא שמוזכר שם בדרך אגב השתלה של מנוע כמו בת'רד הזה:

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=17076&highlight=%E4%F9%FA%EC%FA+%EE%F0%E5%F2

אז אני יוריד את הכובע (שאין לי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:oops::oops::oops::oops::oops:

מצטער תומר וראלימן שהטרחתי אותכם סתם.

הכובע באמת ירד, ובאמת מצטער. אף אחד מהת'רדים לא הביא לי את מה שחיפשתי, את הסיבה למה לשפר, ולא להחליף.

את כל תוצאות החיפוש שהבאתם לי כבר ראיתי לפני והם לא הספיקו לי, פרט ל

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=3632&start=0 .

שזהו באמת מה שעוזר לי, ופשוט מישום מה את זה לא מצאתי באף אחד מהחיפושים שלי.

כל שאר הת'רדים לא נתנו לי תשובה מדויקת של מה שחיפשתי.

אגב, אני עדיין לא יודע על איזה ציטוטים מבריטניה ו 5 עמודים בכל ת'רד של תומר ושל דוויד, אבל אני לא יטריח אותכם שוב.

סליחה... :oops:

אז לפי מה שאני מבין, ה 16 שסתומים יגיב טוב יותר לשיפורים, יותר יקר (רק לקנות את המנוע כבר חתיכת עסק רצינית יחד עם השתלה והכל), אבל למי שיש את הכסף, זה עדיף.

זה מה שחיפשתי, את השורה התחתונה הזאת.

תודה שוב.

(ובאמת שחיפשתי! והרבה יותר מ 10 דק'. היום חיפשתי, ולפני זמן לא רב שחשבתי על זה שוב, גם חיפשתי. ופשוט לא מצאתי את השורה התחתונה הזו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:oops::oops::oops::oops::oops:

מצטער תומר וראלימן שהטרחתי אותכם סתם.

הכובע באמת ירד, ובאמת מצטער. אף אחד מהת'רדים לא הביא לי את מה שחיפשתי, את הסיבה למה לשפר, ולא להחליף.

את כל תוצאות החיפוש שהבאתם לי כבר ראיתי לפני והם לא הספיקו לי, פרט ל

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=3632&start=0 .

שזהו באמת מה שעוזר לי, ופשוט מישום מה את זה לא מצאתי באף אחד מהחיפושים שלי.

כל שאר הת'רדים לא נתנו לי תשובה מדויקת של מה שחיפשתי.

אגב, אני עדיין לא יודע על איזה ציטוטים מבריטניה ו 5 עמודים בכל ת'רד של תומר ושל דוויד, אבל אני לא יטריח אותכם שוב.

סליחה... :oops:

אז לפי מה שאני מבין, ה 16 שסתומים יגיב טוב יותר לשיפורים, יותר יקר (רק לקנות את המנוע כבר חתיכת עסק רצינית יחד עם השתלה והכל), אבל למי שיש את הכסף, זה עדיף.

זה מה שחיפשתי, את השורה התחתונה הזאת.

תודה שוב.

(ובאמת שחיפשתי! והרבה יותר מ 10 דק'. היום חיפשתי, ולפני זמן לא רב שחשבתי על זה שוב, גם חיפשתי. ופשוט לא מצאתי את השורה התחתונה הזו).

שורת החיפוש הייתה "השתלה".

וזה בסדר אחמד יא איבני, אני סולח לך.

רק שזה לא יקרה שנית, אחרת יהיה לך ה"פ מלירן. ולא רק אחת :twisted:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת זאת, אפשר לשפר את המנוע 8 שסתומים של הראלי ולנסות להוציא יותר כח ויותר כח על ידי קמשאפט חם, פורטינג, צ'יפ, צנרת, סעפת, וכל השיפורים הידועים.

לא חסר אנשים ששיפרו את הראלי ועשו אותה חזקה מאוד, כדוגמת דוויד, אבל מישום מה אני לא שמעתי על אף אחד שלקח מנוע של GTI ושם במקום המנוע של הראלי. למה זה?

אחמד היקר ...

סמנתי לך את מילת המפתח לדיון הזה .

99% מכל האנשים כאן אוהבים לדבר ולזרוק השערות לאויר , בעניין כוחות סוס וכו' .

מעטים הם אלה שבאמת מעזים לנסות או באמת לעשות דברים מעניינים לטובת עצמם ( לא חס וחלילה כדי להרשים מישהו , אלא כדי לעשות ) , ואני לא מדבר על החלפת בולמים , הנמכות וסטרטים . כי את זה גם גיסתי הגידמת יכולה לעשות .

אני מדבר על שינויים כמו אלה שכ"כ אוהבים לדבר עליהם .

בקיצור , המרחק בין המעשה לפיטפוט הוא גדול ... מעטים הם אלה שעשו ...

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחמד היקר ...

סמנתי לך את מילת המפתח לדיון הזה .

99% מכל האנשים כאן אוהבים לדבר ולזרוק השערות לאויר , בעניין כוחות סוס וכו' .

מעטים הם אלה שבאמת מעזים לנסות או באמת לעשות דברים מעניינים לטובת עצמם ( לא חס וחלילה כדי להרשים מישהו , אלא כדי לעשות ) , ואני לא מדבר על החלפת בולמים , הנמכות וסטרטים . כי את זה גם גיסתי הגידמת יכולה לעשות .

אני מדבר על שינויים כמו אלה שכ"כ אוהבים לדבר עליהם .

בקיצור , המרחק בין המעשה לפיטפוט הוא גדול ... מעטים הם אלה שעשו ...

בגלל זה אמרתי שאני הייתי מעדיף מנוע של GTI.

אני לא מבין גדול בשיפורים, וגם אני לא אחד שאוהב לראות את המוסך שלו כל שבוע\חודש.

ושים לב למה שאמרתי..... לא אמרתי שהרבה אומרים שאפשר לשפר, אלא שיש יותר כאלה ששיפרו, מאשר כאלה שהחליפו.

כדוגמת דוויד מהפורום, ותומר מהפורום. הם החליטו לשפר ולא להחליף. למה? זו הייתה מהות הת'רד. להבין למה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...