Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת מחשבים טיפוסית ל OT: לאן נעלמה לי העברית?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

לאחר פרמוט המחשב הישן והזוחל, והתקנת WINDOWS XP עם ה SP3 המצ'וקמקת - נעלמה לי העברית ב Outlook express. בנוסף, גם הנרו לא מוכן לצרוב בשום פנים ואופן שירים בעברית.

זאת לא פעם ראשונה שאני מפרמט את המחשב והתקנתי את כל הגופנים, Unicode והפיצ'פקעס.

WTF??? :shock:

עזרה תתקבל בברכה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר על Hebrew.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. היכן נעלמה העברית בתפריטים או האפשרות של כתיבה בעברית בדואר ?

2. איזה גירסה התקנת של XP, עברית או אנגלית או אנגלית עם חבילה לשינוי הממשק ?\

אני מניח שהתקנת גירסה אנגלית לכן בצע את הדברים הבאים:

1. פצח את OE6

2. כנס לתפריט כלים---שליחה---הגדרות בין לאומיות---בחר בעברית ושמור את ההגדרות.

3. סמן גם לשלוח מייל בפורמט HTML

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בתפריטים. אני מסוגל לרשום הודעות דואר בעברית.

2. XP Professional student edition. אנגלית, בלי MUI.

תודה מרק. שיניתי את ההגדרות דווקא בתפריט של ה Read -> Fonts ל hebrew ועכשיו זה הסתדר.

יש למישהו מושג מה דרס את הנרו?

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נסה לשנות את שם הקובץ מעברית לאנגלית ולנסות לצרוב

או שגירסת הנרו שברשותך לא מתפקד כראוי תחת SP3, אני אישית התקנתי לפני מספר חודשים את SP3 ולאחר כחודש הסרתי אותה מכיוון שהיו לי בעיות עם מספר תוכנות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...