Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבקשה-רכב חדש מהסוכנות (סדאן,1600 אוט")

yaya24
שימו לב! השרשור הזה בן 5668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב !

זוהי הודעתי הראשונה בפורום זה ורציתי לבקש עזרה.

אבי המקובע מעוניין לרכוש רכב חדש עד 125,000 שקלים(כרגע ברשותו הונדה סיוויק 2004)

מהם הרכבים המומלצים על חברי הפורום?

כמובן שבמחיר הזה ולפי דרישותיו(כמו שרשמתי מעל-סדאן,אוט",1600 סמ"ק)אני לא מצפה לרכב מדהים,אלא לרכב אמין,נוח עד כמה שאפשר,וכמובן שהכי חשוב לאדם כמו אבי שקונה רכב חדש כל 4-5 שנים :שמירת ערך.

מצפה לתשובתיכם.

יניב.:wink:

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא מרוצה מהסיויק שלו , הייתי ממשיך במסורת ההונדה ורוכש סיויק LS 1.8 ,אין כזו 1.6 ליטר .

ממליץ להמתין עד ינואר המחיר של הסיויר ירד בגלל הפחתת מס קניה וקבוצות רישוי חדשות .

המחיר כיום 130000 ש"ח , אני מאמין שיגיע ל 122000 ש"ח, או תעקוב אחר מבצעים אם יש כיום בהונדה לקראת סוף השנה הקלנדרית .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מאוד מרוצה מההונדה הנוכחית,אבי הוא נכה צהל ולפי דבריו המיסים גבוהים יותר על רכבי 1800 סמ"ק,ולכן הוא מעדיף(כלכלית כמובן)רכבי 1600..

בכל מקרה תודה,וחג שמח!

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיסים לא גבוהים יותר על 1.8

הם בדיוק באותו היחס כמו כל 1.6

מה הפטור שלו? ואני יגיד לך כמה יעלה לו...

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה אתה מוכר את הסיוויק 2004?

אם זה מחיר סביר אני בהחלט רוצה לשמוע ממך, אני אשמח אם תשלח לי פרטים על הרכב בפרטי כולל מספר טלפון כדי שנוכל לתקשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משמעות לנפח המנוע. המיסים על הסיוויק לא יותר גבוהים וסביר שאפשר כבר היום לקבל אותה ב-125000.

כדאי לשקול גם את הלאנסר החדשה שעולה 122000 ש"ח.

הייתי שוקל גם את הדגם הבסיסי של הג'טה, וכן את הסקודה אוקטביה.

בהצלחה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם הוא מרוצה מההונדה שלו אז אין סיבה שלו ימשיך אם הונדה שהדגם החדש טוב ובהרבה מהקודם וכמו שציינו לפניי בינואר יירדו המחירים ככה שהרכב ייכנס לתקציב.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משמעות לנפח המנוע. המיסים על הסיוויק לא יותר גבוהים וסביר שאפשר כבר היום לקבל אותה ב-125000.

כדאי לשקול גם את הלאנסר החדשה שעולה 122000 ש"ח.

הייתי שוקל גם את הדגם הבסיסי של הג'טה, וכן את הסקודה אוקטביה.

בהצלחה.

רק בגלל האיכות בתא הנוסעים של הלאנסר לעומת האחרות שהצעת (ג'טה, סיוויק, אוקטביה) הייתי פוסל אותה.

אני הייתי ממליץ על הקיה סיד, אחות של היונדאי I30, ולדעתי גם טובה ממנה (בבטיחות, ובמראה).

ואם הג'טה נכנסת בתקציב, אז בטח, למה לא ? גם כן רכב מעולה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיה סיד עוד ליפני ההוזלה עולה בדגם המפואר 116K בהחלט רכב מומלץ מה גם שאני אישית חושב שהסיד יותר יפה מה-I30 לסיד יש 4 כ"ס יותר וגם היא עולה4K פחות!!! מה-I30 .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים ממש תודה.קיה למיניהן לא יחשבו אצלו(גבר בן 60-מקובע כמו שאמרתי-לא יקנה קוריאנית).

יש לציין שהוא מוכר רכב מיד ראשונה כל 4.5 עד 5 שנים ומיד מתחדש ברכב חדש מהניילונים.מאוד חשובה לו שמירת הערך.בעבר הייתה לו אופל(בעבר הרחוק ,הקדט הייתה חדשה -שנת 1981!!!)ועד היום יש לו רק מילים טובות על אופל-מסתבר שזה הבייבי שלו.חיפשתי וקיבלתי שכעבור 27 שנים(!)הרכב לא עומד באמינות והשם הגרמני המפואר,מה גם שהשירות ומחירי החלפים יהיו יקרים..הרכב הנוכחי לא ימכר עד שהוא "ינעל" על רכב חדש.לצערי(צרות של עשירים)עד אז הוא לא ימכור את ההונדה(יש לי כאבי גב רק מלדבר עליה)

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5668 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...