Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק לעזרה - חבילה לא מגיעה מ EBAY

Alon_A
שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשלישי לספטמבר קניתי מצוף למיכל דלק לרקורד. המוכר שלח לי את זה ב DHL גרמניה באותו יום.

הוא אמר לי שייקח לזה להגיע 2-3 שבועות מכיוון שזה מגיע דרך הים. מאז לא קיבלתי את החבילה.

המוכר אמר שמכיוון שבחרתי לשלוח ללא ביטוח אין לחבילה TRACKING NUMBER, ב DHL ישראל אמרו לי שאין דבר כזה חבילה בלי מספר (שטר מטען). פניתי שוב למוכר והוא אמר שהוא מוכן לשלוח לי סריקה של הוואוצ'ר של השליחה.

כמה פרטים:

- מחיר החבילה + משלוח היה 49 דולר ככה שלא צריכה להיות בעיה במכס

- המוכר הוא מוכר אמין, יש לו כ 290 עסקאות ו 100% פידבקים חיוביים. אני לא חושב שהוא מנסה לרמות אותי, גם בגלל הפידבקים החיוביים וגם בגלל שלא מדובר בסכום גדול ואין לו רצון לאבד בשביל זה את ה 100%.

- גם אני לא רוצה לפתוח DISPUTE ולכתוב פידבק שלילי, אבל בכל זאת, מדובר בכסף ששולם וכרגע אין לו תמורה.

בקיצור, במידה והחבילה לא תגיע, מה לעשות ? חשבתי שפתרון טוב יהיה לבקש חצי מהכסף בחזרה ובמידה והחבילה תגיע להחזיר לו (יש לו PAYPAY כך שאין בעיה לעשות העברות). האם זה נהוג ולגיטימי ? או אולי נהוג בכלל להחזיר את כל הכסף ואם לא אז כותבים פידבק שלילי ? או שבכלל אני יכול לקבל את הכסף דרך הביטוח של PAYPAL ולא לבקש מהמוכר ?

בקיצור, מה עושים ?

תודה !

צירפתי את המלל של ההתכתבות ביננו:

הודעה 1- ממני

Hello and good day.

Do you receive payment by PayPal ?

Do you send items to Israel ? If you do, how much will it cost ?

הודעה 2-תשובה ממנו

Hello and good morning. Paypal is possible. The cost of postage to Israel is 12,90 EURO without insurance or 32,00 EURO with insrance. Best regards from voedy

הודעה3- ממני

Hi, I will pay you in one or two days because I might send the item to my family in Germany and not directly to Israel.

I just need to speak with them before and then I will tell you and transfer the money.

Is it ok?

Thank you very much.

Alon Adler.

הודעה 4-תשובה ממנו

Hi, no problem. The cost of postage within Germany is 5,00 EURO. voedy

הודעה 5-ממנו (לאחר ששילמתי דמי משלוח ללא ביטוח לישראל)

Hello, I have sent the pack today. It will depend 2 to 3 weeks. Best regard from Christian

הודעה 6-ממני

Hi Chrisitian, Can you please give me the tracking number of the package so I can follow it here in Israel.

Thank you very much !

Alon.

הודעה 7-תשובה ממנו

Hello Alon, i sent the package with DHL. They call it "Paeckchen international". It is without insurance and without tracking number. It will take 2-3 weeks because it goes over the sea. Best regards from Christian

הודעה 8-ממני

Hello Christian. The package has not arrived yet. I've spoken with DHL Israel and DHL Deutschland and they both told me there must be a tracking or shipment number even for packages without insurance. Maybe you've received a tracking number but in another name (Like package number, shipment number). What should I do?

Thank you very much

Alon

הודעה 9-תשובה ממנו (הגיעה היום)

Hello Alon, i am sorry that the package has not arrived. We call it snale post.... If you give me your e-mail adress i can send a scan of the voucher if you want. But believe me, there is no tracking number or other numbers. What is with the customs (duty?). I am sure the package will arrive. Best regards from Christian

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחכים, לפעמים לחבילה לוקח הרבה יותר זמן להגיע.

מנסיון חכיתי גם כחודשיים לחבילה שהייתה צריכה להגיע ב14 יום.

מה שקורה לרוב הוא שהחבילה נכנסנת לסטטוס עיכוב פה בארץ מטעמים ביטחוניים או שפשוט נתקעת במכס.

אני חושב כמו שאמרו לך, לא נראה לי שיש DHL בלי מספר מעקב, שישלח לך את המס' חבילה ואז תוכל לבדוק אם היא בארץ או לא.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי ש-DHL מעבירים חבילה תוך כמה ימים.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמתעסק ב EBAY על בסיס יומי

כמה נקודות לשתומת ליבך :

האחת , חבילות לפעמיים הולכים לאיבוד בדרכן לארץ , כן גם זה קורה , וייתכן כי החבילה אבדה

שנייה , PAYPAL מגבים אותך בסכום של עד 1000 דולר לעיסקה ז"א שבמידה והמוכר רימה אותך אתה רשאי לקבל החזר עד גובה העיסקה אותה ביצעת במידה ותספק את הפרטים שיאשרו את אי מסירת החבילה .

שלישית, גם אם פתחת תלונה בPAYPAL אתה לא מחוייב להשאיר FEEDBACK שלילי אתה יכול להשאיר חיובי ובו לספר עד כמה המוכר שיתף פעולה והתקשורת והרצון לעזור היו טובים ( במידה וכך הדבר באמת )

רביעית , עד כמה שידוע לי DHL עושים משלוחים בין לילה ותוך יומים שלושה החבילה מגיעה לכל יעד בעולם , ייתכן והמוכר החליט להרוויח עלייך עוד כמה גרושים וגבה ממך מחיר גבוה להובלה שלמעשה שלח החבילה בדואר רגיל.

חמישית , המתן בסבלנות הדואר ,המכס ושאר נספחיו הארורים עובדים מאוד לאט ובסדר עדיפויות שקבע לעצמו כל עובד

ואחרון והכי חשוב מקווה שעזרתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מעניין. יש לי בעיה זהה בדיוק. גם אני קניתי ממוכר בגרמניה בתאריך 2/9/08, גם הוא שלח את החבילה באמצעות DHL(קטנה מאוד, זה רגלית רוכב לאופנוע), ואפילו צילם את שטר המשלוח ושלח לי בדוא"ל. עד היום החבילה לא הגיעה, ונציגי DHL בישראל אומרים שבלי טרקינג הם לא יכולים לעזור. פניתי אליו והוא אמר שהוא בטיול בקנדה......ההשערה שלי היא שמאחר ושנינו קנינו בתאריך זהה, בגרמניה, ושלחנו עם אותה חברה, אז כנראה שיש בעיה במכס או עם החברה. דרך אגב, למוכר קראו אנדי. אני מקווה שזה לא אותו אחד שמכר לשנינו כי במקרה הזה אני חושש שמדובר ברמאי שדפק את שנינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם עדיין לא צריכים להילחץ.

DHL היא חברת בת של חברת הדואר הגרמני Deutsche post.

אנחנו בישראל מכירים את שירותי השילוח של DHL, המתחרים באלה של חברות כמו UPS ו FedEx, אך באירופה מוצעים גם שירותי דואר סטנדרטיים תחת המותג DHL, כולל דואר ימי ודואר חבילות לא-רשום וללא מספרי מעקב.

באתר DHL המתייחס לשירות הזה מצויין שזמן המסירה הצפוי לחבילה הנשלחת לאיזורנו בשירות זה הוא 30 יום.

הוסיפו לכך עיכובים במכס הישראלי ועיצומים בנמלים כפי שאנו חווים לאחרונה, ותבינו שהחבילות בדרכן לכאן.

ככל הנראה איש לא רימה אתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הדואר בגרמניה דפוק.

אני קניתי פנסים מבחור גרמני, וציפיתי לקבל אותם תוך 30 יום.

כשהם לא הגיעו אחרי חודשיים ביטלתי את החיוב, וגם לי הוא אמר שאי אפשר לדעת מה קרה לחבילה.

רק אחרי 4 חודשים החבילה הגיעה אבל פנס אחד היה שבור.

עכשיו הוא דורש ממני את הכסף בחזרה וגם עמלה של 25 יורו שחייבו אותו בגין הביטול של התשלום.

דברים שקניתי מאנגליה ומאוסטריה הגיעו תוך 4 ימים עד שבועיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחכה עוד קצת, תחושה שלי שזה יגיע.

חייב להיות TRUCKIG NUMBER ב DHL, אם הוא מתעקש שאין משהו מריח לא טוב. אבל אם למוכר יש קרדיטים טובים, אין סיכוי שהוא יחליט פתאום "לדפוק" אותך רק בשביך $49. אם גונבים, גונבים בגדול.

מנסייון עשיר מאוד ורב שנים ב EBAY כקונה ומוכר (מאות עסקאות) בעיות הן נדירות. תמיד אתה יכול לבקש REFUND (בכל אופן מאמריקאים, זה מאוד בסיסי בשירות אצלם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראו לי מספר פעמים, שמשהו לא הגיע, או שהגיע האיחור מטורף לגמרי, אחרי, שכבר החזירו לי את הכסף (וכמובן, שאני שילמתי חזרה, ברגע שהגיע). המיקרה הכי בולט- חיכיתי המון זמן לדגם, שעלה הרבה כסף, המוכרים לא ממש היו נחמדים ומשתפי פעולה, ובסוף הסתבר, שהדגם עוקב בכלל במכס, והייתי צריך לשלם עוד מס, בשביל לשחרר אותו בדואר!:evil:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נראה בסדר אני יכול להגיד מנסיון של שנים ומאות משלוחים יש חבילות ובמיוחד אלו שמגיעות דרך הים שצריך פשוט להמתין

להם , המוכר נשמע אמין - לפחות מההתכתבות איתו ואין הרבה מה לעשות - היתה חבילה שלה ציפיתי אומנם מארה"ב אבל בכל זאת דרך הים , לקח לה חודשיים בדיוק להגיע , וזו היתה התקופה לפני כל השינוי שחל על מוכרים באי ביי.

אני מאמין שתקבל את החבילה יכול להיות שתצטרך להמתין .

שייהיה שבת שלום לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון שלום,

לי קורה את אותו הדבר, קניתי ב08.08.08 חלון משולש לחיפושית שלי, והמוכר הגרמני שלח דרך DHL (רשות הדואר הגרמנית), עד היום כלומה ומאומה.

הוא פנה אליהם, אך הם מסרבים לעזור כי אין ביטוח וTracking number.

הוא מייעץ לי להמתין עוד מעט זמן.

בטוח אני שהוא שלח במועד שציין, והחבילה תקועה בדרך או במכס חיפה. המוכר עם פידבק 100% אחרי כמה עשרות עסקאות ונשמע מאוד אמין.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...