Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוקל לקנות מולטי-טריינר, מומלץ?

גיא .ב
שימו לב! השרשור הזה בן 5660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכשירי המולטי טריינר שאני נתקלתי בהם עד היום היו מאיכות נמוכה יחסית למכשיר מקצועי.

הסיבה היא שעלותו לש מכשיר מקצועי היא אסטרונומית ביחס למה שצרכן פרטי יקנה,

ולכן "שילבו" את "כל המכשירים" בתוך מכשיר אחד.

זה טוב ? כן, אם אתה מרים משקלים נמוכים למדי,

ויודע שכל התרגילים שיש במכשיר זה מה שיהיה בו תמיד מעתה ועד עולם.

המלצה אישית שלי ?

עדיף לקנות ספסל ייעודי (נניח של לחיצת חזה), מוט, משקולות יד (שאפשר להבריג עוד משקל),

בוסו, פיטבול, כמה גומיות, ומתקן (לא ההוא שמחברים למשקוף, אלא לקיר) של מתח.

שילוב של כל הנ"ל עם כמה אימונים עם מאמן כושר אישי איכותי יניבו לך עניין רב יותר, כמו גם תוצאות וגיוון משמעותי באימון.

הכותב הינו (בין היתר) מאמן כושר אישי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסו, פיטבול, כמה גומיות...

בהקשר הנוכחי, מה זה בוסו ופיטבול?

(בהודעה הזאת, הכותב שונא חדרי כושר, ומעדיף לבזבז את הזמן והכסף שלו על סטייקים 400g ומעלה.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסו:

BOSU_Ball_3.jpg

(לשם המחשה של גודלו):

bosu%20lunge%20-%20finish.jpg

פיטבול:

fitball.jpg

(לשם המחשה של גודלו):

bd4555ph.jpg

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם להאמין לסרטים, בכלא יש אחלה חדר כושר, ובחינם.

כל מה שנשאר זה לעשות עבירה רצינית :roll:

לפני שאתה חושב בכיוון כדאי שתראה את הסרט American History X...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1:mm_yeah:

אל תקנה מולטי טריינר, הוא יהיה רק מתלה בגדים עבורך.

בעיקרון אימונים בבית לדעתי הם נושא בעייתי, להכנס לאימון במכון כושר זה גם לבצע שינוי מנטלי ושינוי שיגרה.

כשאתה הולך למכון כושר אתה יוצא מהבית\עבודה ונכנס למקום אחר וזה מורגש. בנוסף יש לך על מה לשטוף את העיניים :-)

אני מתאמן כבר כמעט 10 שנים, קניתי משקולות לבית עם הברגה (כאלה שאפשר להוסיף ולהסיר משקולות) לפני כ-3 שנים, לתקופות בהן לא יתאפשר לי בגלל עומס בלימודים או בעבודה ללכת למכון כושר. מאז שיש לי את המשקולות אני לא מאמין שעשיתי 10 אימונים איתם, אבל אם כבר אתה קונה ציוד לאימונים בבית, קבל את הצעת קונדסון.

מכשירי המולטי טריינר שאני נתקלתי בהם עד היום היו מאיכות נמוכה יחסית למכשיר מקצועי.

הסיבה היא שעלותו לש מכשיר מקצועי היא אסטרונומית ביחס למה שצרכן פרטי יקנה,

ולכן "שילבו" את "כל המכשירים" בתוך מכשיר אחד.

זה טוב ? כן, אם אתה מרים משקלים נמוכים למדי,

ויודע שכל התרגילים שיש במכשיר זה מה שיהיה בו תמיד מעתה ועד עולם.

המלצה אישית שלי ?

עדיף לקנות ספסל ייעודי (נניח של לחיצת חזה), מוט, משקולות יד (שאפשר להבריג עוד משקל),

בוסו, פיטבול, כמה גומיות, ומתקן (לא ההוא שמחברים למשקוף, אלא לקיר) של מתח.

שילוב של כל הנ"ל עם כמה אימונים עם מאמן כושר אישי איכותי יניבו לך עניין רב יותר, כמו גם תוצאות וגיוון משמעותי באימון.

הכותב הינו (בין היתר) מאמן כושר אישי.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מולטי טריינר, שהיה נחמד לאיזה שבועיים, ואח"כ זנחתי.

בנוסף נרשמתי לחד"כ והמגוון שהיה שם פשוט אדיר לעומת המולטי.

בנוסף כמו קונדסון גם אני ממליץ על ספה + משקולות מתברגות + איזה מוט T \ אולימפי , ישמש אותך להמון דברים - אמליץ על ספה שאפשר לשנות מעלות(90 , 60, 30 וכו') , כך תוכל לעבוד על חזה, כתפיים, ידיים וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגיד לך למה היא כל שמחה..

הבוסו הזה הוא אביזר כושר כל כך נשי שכל בחורה שעולה עליו ישר חווה את מה שנקרא בעגה המקצועית- "הצפת ברטולין".

תוכנן ומיוצר בעיקר עבור כוסיות מסוגים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוסו:

BOSU_Ball_3.jpg

(לשם המחשה של גודלו):

bosu%20lunge%20-%20finish.jpg

פיטבול:

fitball.jpg

(לשם המחשה של גודלו):

bd4555ph.jpg

תמיד תהיתי מה עושים עם הדברים האלה שזרוקים אצלנו בחדר הכושר השכונתי...

את הכדור הגדול ניסיתי להקפיץ על הרגל כמו כדורגל, והחצי כדור (בוסו) היה ממש לא ברור.

בכל מקרה, באביזרים האלה משתמשות רק כוסיות. וגם הן לא יודעות ממש מה לעשות איתן.

ובהמשך למה שאמרו כאן:

גם לי יש ערכת משקולות חדשה שזרוקה אצלי במרפסת ,והפעם היחידה שהרמתי אותן היתה כשהבאתי אותן מהאוטו הביתה כשקניתי אותן,

מאז הן צוברות אבק במרפסת (לפחות זה לא מחליד... :))

היו לי גם אופני כושר ששימשו מתלה לבגדים, החליף אותם מסלול ריצה ששימש כמתלה לבגדים + סטנד לעיתונים ועציצים.

ככה שבשורה התחתונה , כל עוד אתה נמצא בתוך הבית - הסיכוי שתתאמן שואף לאפס.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק שזה לא אפקטיבי,לי יש מולטי טריינר משולב בספת משקולות חופשיות, של חברה טובה (קטלר) שאני מתאמן איתו כבר מספר שנים. לא ניפח אותי כמו אלי האנה אבל בהתמדה לא גדולה אתה שומר ומפתח גוף נחמד. הכל תלוי ברמת הרצון ובדחיפה הפנימית שלך. כשאין לך אנשים כמו במכון שאתה שואב עידוד מהם,אתה חייב להיות עם רצון עצמי גדול. לך על החברות הטובות,זה עולה הרבה יותר אבל אין מה להשוות. אתה יכול לקפוץ לאנרג'ים בהרצליה,צומת הסירה,יש להם תצוגה שם. בהצלחה...!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...