Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז הערכה להוט

לאון
שימו לב! השרשור הזה בן 5667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ביום ראשון מבחן הערכה לתמיכה טכנית באינטרנט של הוט בחברת תיקשוב (זאת חברת Outsourcing לשירות לקוחות, תיכה טכנית בטלפון וכו'). רציתי לשאול האם מישהו עבר דבר זהה ומה מצפה לי?

תודה לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שעבד שם....לא כזה היה מת על העבודה.

אם אתה רוצה לעבוד בשירות אני יכול להציע לך לנסות להתקבל לסלקום. התנאים הרבה יותר טובים זה על בטוח.

במרכז ההערכה תהיה אתה, יש שאלון פסיכוטכני, הצגה עצמית, ינסו לבדוק אם אתה שירותי וכו'.

הם מקבלים אנשים יחסית בקלות והם תמיד צריכים אנשים שם אז אם אתה בן אדם עם הבנה במחשבים, קצת שירותי, לא צריכה להיות לך בעיה להתקבל.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי מרכז הערכה בעבר.

יש לך שם שאלות פסיכוטכניות, דינמיקה קבוצתית (דבר מעצבן), ראיונות וזהו.

עם כמה שאני לא סובל את זה, יש צדק בדבר הזה למרות הוא מכשיל המון אנשים שאפילו יכולים להיות מתאימים יותר מאשר אנשים שכן עברו את הדבר הזה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מצפה לי?

מנסיון שלי עם הוט (ניסיתי לעשות שיחת טלפון למוקד שירות) הם מתמחים בהמתנה. בטח יתנו לך לשבת לחכות בחדר עם מוזיקת רקע שקודחת.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מצפה לי?

בהמשך לדבריו של רז, אם מדובר בהוט, סביר להניח שיחברו אותך למכשיר אלקטרוני

כלשהו, ולא יתנו לך להתנתק גם אם תבקש ממש יפה. כדאי שתביא איתך מכשיר פקס

ואת עורך הדין שלך.

בהצלחה. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שמה שיעשו לך במרכז ההערכה הזה יהיה זהה למה שיעשו לך בכל מרכז הערכה אחר.

אבל בחיאת, עשה לעצמך טובה ותמצא מקום ראוי יותר לעבוד בו מאשר ה-SWEAT SHOP הזה שעונה לשם "תקשוב". אתה ראוי ליותר מזה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאלעד!

בתור אחד שעובד במרכז שירות לקוחות טלפוני, (אך לא בתור נציג, רחמנא לצלן) זה בהחלט מזכיר sweatshop אך עם אוירה הייטקית ואריזה יפה בצירוף הרבה שטיפות מח (רבים מהעובדים כאן מסתובבים ממש בלי אותו חלק שטוף!).

תזהר מלהשאב פנימה לתוך קיני הצרעות של שירותי הלקוחות ותנסה למצוא אולי עבודה מעניינת יותר, כי עניין בה לא תמצא, וכסף, כמו כל עבודה סטנדרטית אחרת.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט תודה על העצות של לא להתקרב לשם ואני בהחלט יודע שזאת עבודה שמומלץ להתרחק ממנה רק שאין לי כל כך ברירה כי אני סטודנט, הסמסטר מתחיל עוד חודש ויש לי להחזיק דירה ובהמשך אוטו כך שעד כמה שזה גרוע זה די טוב בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מתיימר להחליט בעבורך איזו עבודה תתאים לך, לכן אני אנסה לתת לך מספר טיפים איך לעבור בהצלחה מרכז כזה.

בד"כ במרכזי הערכה מחפשים אצל המועמדים מספר תכונות עיקריות:

- יכולת לתקשר עם הצד השני, לאבחן את הבעיה שלו ולפתור אותה.

- יכולת להפוך משבר להזדמנות, קרי: לאחר "פתרון" הבעיה להציע ל"לקוח" חבילת שירותים מורחבת, מוצר חדש, או השד יודע מה, הרעיון הוא לנסות ולהפוך את המפגש עם הלקוח להזדמנות מכירה.

- הפגנת אמפטיה ללקוח, לכן תנסה לשקף את דיברי הלקוח, גלה רגש של אכפתיות כלפיו תוך שאתה פותר לו את הבעיה.

- אם מדובר במשימה קבוצתית, תמיד תשאף לפתרון מסוג WIN-WIN, אל תרמוס את הצד השני פעל לכיוון של שיתוף פעולה.

- שמור על טון דיבור וסגנון דיבור נעים, אל תדבר בקול רם אבל גם לא יותר מידי בשקט (חוסר ביטחון), נסה להשתמש בעברית תקנית, השאר מקום גם לשאר המשתתפים.

- שפת גוף, תהייה ערני לשפת הגוף שלך, אל תתכנס יותר מידי בעצמך (ידיים שלובות, רגלים שלובות), אבל גם אל תשדר אגרסיביות, שב זקוף והפגן עירנות.

לגבי המבחן הפסיכומטרי, גש לחבר קח ממנו ספר הכנה לבחינות כניסה באוניברסיטה ותתכונן לפיו.

אתה עדיין יכול לשפר מאוד את הציון שלך, נסה להתמקד בבעיות של השלמת צורות, סדרות חשבוניות וכו'.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט תודה על העצות של לא להתקרב לשם ואני בהחלט יודע שזאת עבודה שמומלץ להתרחק ממנה רק שאין לי כל כך ברירה כי אני סטודנט, הסמסטר מתחיל עוד חודש ויש לי להחזיק דירה ובהמשך אוטו כך שעד כמה שזה גרוע זה די טוב בשבילי.

יש עבודות סטודנטיאליות טובות שאפילו מתאפשר לך ללמוד בהם (לא תמיד אבל יש) ובחלקם אפילו משלמים יותר טוב ממרכזי שירות לקוחות...

דבר איתי בפרטי אם אתה סקרן. אולי אתן לך כיוון כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מתיימר להחליט בעבורך איזו עבודה תתאים לך, לכן אני אנסה לתת לך מספר טיפים איך לעבור בהצלחה מרכז כזה.

בד"כ במרכזי הערכה מחפשים אצל המועמדים מספר תכונות עיקריות:

- יכולת לתקשר עם הצד השני, לאבחן את הבעיה שלו ולפתור אותה.

- יכולת להפוך משבר להזדמנות, קרי: לאחר "פתרון" הבעיה להציע ל"לקוח" חבילת שירותים מורחבת, מוצר חדש, או השד יודע מה, הרעיון הוא לנסות ולהפוך את המפגש עם הלקוח להזדמנות מכירה.

- הפגנת אמפטיה ללקוח, לכן תנסה לשקף את דיברי הלקוח, גלה רגש של אכפתיות כלפיו תוך שאתה פותר לו את הבעיה.

- אם מדובר במשימה קבוצתית, תמיד תשאף לפתרון מסוג WIN-WIN, אל תרמוס את הצד השני פעל לכיוון של שיתוף פעולה.

- שמור על טון דיבור וסגנון דיבור נעים, אל תדבר בקול רם אבל גם לא יותר מידי בשקט (חוסר ביטחון), נסה להשתמש בעברית תקנית, השאר מקום גם לשאר המשתתפים.

- שפת גוף, תהייה ערני לשפת הגוף שלך, אל תתכנס יותר מידי בעצמך (ידיים שלובות, רגלים שלובות), אבל גם אל תשדר אגרסיביות, שב זקוף והפגן עירנות.

לגבי המבחן הפסיכומטרי, גש לחבר קח ממנו ספר הכנה לבחינות כניסה באוניברסיטה ותתכונן לפיו.

אתה עדיין יכול לשפר מאוד את הציון שלך, נסה להתמקד בבעיות של השלמת צורות, סדרות חשבוניות וכו'.

בהצלחה.

מרכזי הערכה לחברות סלולריות/תקשורת הם לא יותר מדי בשמיים, אז לא צריך כישוריים בשמיים, יש הרבה אנשים שעובדים במרכזים כאלה שלא היית מאמין שהם עובדים בשירות... בתקופת ההתניידות מספרים למשל אספו כל מי שמצאו ברחוב כדי שיהיו עוד נציגים ולא בצעו להם בדיקות במרכזי הערכה בכלל, קורס ויאללה לאוזנייה, אהה טעות, לעבודה!!

ולגבי המבחן הפסיכומטרי, זה לא פסיכומטרי זה פסיכוטכני... יותר בסגנון מבחני IQ, שוב, אין מה להתכונן יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקרא, בהודעה הקודמת כן נתתי לו טיפים, ההודעה האחרונה באה לחדד את מה שכתבת ולהאיר על שיטות הגיוס.

לא צריך להתעצבן דורקי.. 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...