Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוני 3 או אקס בוקס 360?

p_306_m
שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים,

כמו שבכותרת, מה עדיף סוני 3 או אקס בוקס 360?

אני מתכוון מבחינת מבחר\עלות המשחקים

איפה האיכות יותר טובה?

מה יותר נוח לשימוש?

דברים שליליים?

אני ממש לפני קניה ויש אבדל עצום בין הסוני לאקס בוקס מבחינת מחיר.

סוני 2800\3200שקל

אקס בוקס 2000\2300 שקל

עוד שאלה, יש בסוני אפשרות של 40 ג'יגה או 80 ג'יגה המחיר בהתאם, האם יש בכלל צורך ב80 ג'יגה השאלה האם באמת אני ישתמש בכל כך הרבה מקום?

תודה מראש מקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה PS3

בפורומים ניתן למצוא תגובות מכאן ולכאן

אני בחרתי לבסוף בסוני ויכול להגיד שאני מרוצה מאוד

יש לי את גירסת ה 40 ולא רואה חוסר במקום אפילו שאני מוריד הרבה משחקי דמו

הבעיה היחידה לדעתי היא המחסור במשחקי נהיגה אכותיים

עדיין מחכים ל GT5 המלא

בכל מקרה אני יכול להגיד ש ה GT5 פרולוג נראה מדהים בחיבור למסך LCD ב HDMI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהאקס בוקס שעולה 2000 ש"ח (גרסת הפרמיום) לפי הבנתי הוא מהדור הקודם, זה עם הנטייה למות. הדור החדש יותר (שמסומן כ- 65 ננטמטר) גם יכול להגיע עם יציאת HDMI במקום הקומפוננט שבגרסת הפרמיום. בכל אופן ה- 65ננו + HDMI יגיע ל-3300 ש"ח.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי ב-Xbox 360. לדעתי המשחקים האקסקלוסיבית הרבה יותר איכותיים (Gears of war, Fable, בנג'ו קזואי, האלו ועוד המון), שלט פי מיליון יותר נוח, עיצוב יותר יפה, ממשק קל ונוח שבקרוב מקבל אובראול ענקי ולפי התמונות יהיה יותר טוב. מערכת LIVE מושלמת שמאפשרת לראות סרטים, סרטונים, להוריד דמואים, לשחק במשחקי Arcade איכותיים ביותר, המון תוכן נוסף להורדה למשחקים שונים (GTA IV מקבל 2 חבילות הרחבה להורדה אך ורק ל-360).

מערכת Gamerscore שמאפשרת להציג את כל ההשיגים שלך במשחקים באינטרנט ולהשוות אותו עם חברים.

לכל מי שיעלה את נושא ה-RROD, נכון, היה ונגמר. הסיכוי לקבל RROD בדגמים החדשים הוא 0.3 אחוז.

קח בחשבון שהאקס בוקס שעולה 2000 ש"ח (גרסת הפרמיום) לפי הבנתי הוא מהדור הקודם, זה עם הנטייה למות. הדור החדש יותר (שמסומן כ- 65 ננטמטר) גם יכול להגיע עם יציאת HDMI במקום הקומפוננט שבגרסת הפרמיום. בכל אופן ה- 65ננו + HDMI יגיע ל-3300 ש"ח.

איך הגעת למחיר הזה? 65 נ"מ עם HDMI ועם הארד דיסק 60 ג'יגה בייט (גרסה הכי חדשה שיש - לוח ג'ספר) - 2200 שקל.

65 נ"מ עם HDMI ו-20 ג'יגה בייט + GTA IV כ-2400 ש"ח

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...