Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש את עזרת חברי הפורום - אודיאו ביתי.

Niro Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 5697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקווה שהתרד נפתח במקום הנכון, אני יודע שאודיאו לרכב ואודיאו ביתי נמצאים בשני מקומות שונים, אבל מניסיון אני יודע שיש פה אנשים עם אוזן ומידע שיכול ממש לעזור לי.

אז ככה, כבר שנה וחצי עבר מאז שסיימנו לשפץ תבית, שנה וחצי יש לי בחדר הכנה למערכת קולנוע - שנה וחצי זה לא בשימוש.

אז זהו שנמאס - החלטתי שהגיע הזמן להתפנק באיזה מערכת לחדר, הבעיה? שאין לי מושג מאיפה להתחיל.

ההכנסה שיש לי היא חוטים מהטלויזיה לקיר שמאחורי המיטה, 2 רמקולים שמה, זאת כל ההכנה.

ככה שבעיקרון אין לי בעיה להסתפק גם בשני רמקולי סראונד מאחורה.

במצב כזה לאן אני מחבר אותם, הם זקוקים להגברה כל שהיא לא כך?

יצא לי לשמוע את הרמקולים הבאים :

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=5478

וממש אהבתי את הצליל שלהם, נקי ורגוע - חוסר באס ממש מורגש.

האם תיהיה אפשרות להוסיף סאב ולחבר אותו לאותה יחידת הגברה שתגביר רמקולים בסגנון אלה?

או שעדיף פשוט לקנות משהו כמו המערכות המכונות שמוכרים כסט?

אני בסך הכל צריך מישהו שיכוון אותי, מה ואיך לעשות, מה ואיך מתחבר.

כל דבר יעזור לי!

אני יציין שלא כל כך הגבלתי את עצמי בתקציב, אבל אני מניח שאני לא יבזבז על כך מעל ל3K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לקנות מגבר (רסיבר) העלות של כאלה מתחילה בכ1500 ש"ח, שקול משומש.

ואליו אפשר לחבר הכל.

אם חסר לך באס ברמקולים ואתה חושב שבכל מקרה תקנה סאב, לא כדאי כבר לקנות רמקולים שיתנו באס מלכתחילה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה צריך לעשות זה לקחת דיסק שלך (באיכות טובה ועם המוסיקה שאתה אוהב לשמוע) וללכת למקום עם חדר השמעה.

תדאג שיהיו לך לפחות שעתיים ותתחיל לשמוע צירופים שונים של רסיבר + זוג רמקולים. זה יתן לך אפשרות לקבל מערכת יותר איכותית מאשר מערכת שנמכרת כסט.

רשימת רסיברים מתאימים לתקציב וטובים, לדעתי.

בקשר לרמקולים, אני לא יודע אם אתה מוכן לרמקולים יותר גדולים ( על מדף) שיתנו גם בס סביר. הרמקולים שבחרת קטנים (יתרון) אבל, בידיוק כמו עם 4 אינצ' ברכב, לא תקבל צלילים נמוכים ברמה סבירה.

זוג רמקולים מדף:

תבחר מאלה

אם אינך מעוניין לתלות מדף וסגור על הרמקולים הקטנים של בוס, תלך למקום שמוכר את הרמקולים האלה, תחבר אותם לרסיברים שונים (נתתי את הרשימה של המומלצים, לדעתי). אחרי שתבחר את הרסיבר, תבחר גם סאב מכמה אפשרויות ולפי שמיעתך.

שיהיה בהצלחה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...