Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת סופר מיני חדשה - מאזדה 2 או סוזוקי סוויפט?

נסטור
שימו לב! השרשור הזה בן 5702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

רוצה לרכוש סופר-מיני חדשה. מתלבטת בין 2 מכוניות: מאזדה 2 וסוזוקי סוויפט:

מבחינת בטיחות - ידוע לי כי מאזדה 2 עדיפה בגלל ציון 5 מבחני הבטיחות. האם ציון זה אכן קובע כי עדיפה על האחרת שלה רק ציון 4?

ולגבי פרמטקים אחרים: מה דעתכם? מלבד הטעם האישי בעיצוב - אלמנטים של בטיחות, נוחות, חסכוניות, אמינות וכד' - במי הייתם ממליצים?

אשמח מאוד לעזרה ועצה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות מבחני הריסוק בסופר-מיני פחות חשובים מאשר ברכבים גדולים. זאת מפני כל סופר-מיני תהיה לא ממש בטיחותית בהתנגשות עם רכב גדול יותר, במיוחד בעל מספר כוכבים קטן. כך שלדעתי 4 או 5 כוכבים בסופר-מיני אומנם מהווה שיקול חשוב, אך לא מכריע. הרצת חיפוש בפורום בטח תניב אשקול לגבי בעיות צבע של סוויפט. מאז אותו אשקול התחלתי לשים לב על הסוויפטים - ואכן זו בעיה של ממש. בכל רכב שני או שלישי ניתן לראות בעיות צבע פחות או יותר חמורות. בחלקם ראיתי קילופים של ממש.

אני בעצמי רכשתי רכב שצביעתו ידועה כי בעייתית ומתכוון לשמור עליו מפני השמש והציפורים. אך לערכתי במקרה של סוויפט הדברים יכולים להיות אף יותר חמורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרטא עולמי כל מה שכתבת לגבי בטיחות.

מה שאת צריכה לעשות זה להיכנס לאתר של euroncap ולראות למה רכב אחד קיבל יותר ניקוד מהשני, בנוסף - יש לבדוק האם הרכב שקיבל 5 כוכבים הוא באמת הרכב שתקבלי מבחינת כמות כריות האוויר וכל מיני מערכות בטיחותיות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות מבחני הריסוק בסופר-מיני פחות חשובים מאשר ברכבים גדולים. זאת מפני כל סופר-מיני תהיה לא ממש בטיחותית בהתנגשות עם רכב גדול יותר.

עלאק אתה, הורג אותי כל פעם מחדש.

יש לי שאלה אלייך:

וולבו שנת 85 ומזדה 2 נוסעות זו לעבר זו במהירות 50 קמ"ש.

במי מהן היית מעדיף לשבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אלייך:

במי מהן היית מעדיף לשבת?

אם הייתה רנו מודוס בסביבה , הייתי מעדיף לשבת בה..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה אלייך:

במי מהן היית מעדיף לשבת?

אני בהחלט אעדיף לשבת בוולוו, וכזאת הייתה גם כוונת הנכתב. יתכן ולא הובנתי נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי להאיר את עינייך:

http://www.youtube.com/watch?v=k3ygYUYia9I דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הסוזוקי ניתן לקבל הנחות משמעותיות על המאזדה לא - קח זאת בחשבון.

קל-אוטו וניו קופל מוכרים סוויפט חדשות ב-90000 ש"ח לערך, אצל היבואן ימכרו לך ב-95000 ש"ח

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני ביררתי פעם בקל אוטו ,אכן מביאים הנחה על אוטו חדש, אבל ברישיון רכב כותבים שאתה יד 2 ולא יד1 למרות שהאוטו חדש. כי זה כאילו החברה קונה מהיבואן את האוטו, יוצא שהחברה יד 1 ואתה כבר שנייה ואז אם רוצים למכור את האוטו, אז המחירון של האוטו יורד. לעומת זאת מהחנות כתוב יד 00.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי להאיר את עינייך:

[/e[/quote

אני דווקא ראיתי מספר כתבות כי עבור רכבים חדשים 4 או 5 כוכבים לא עושה הרבה הבדל. כרגע יקח לי קצת זמן למצוא אותן, אך בהמשך אני אשתדל לעשות כן. וגם למרות הסרטון בכל זאת הייתי מרגיש בטוח יותר בוולוו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם למרות הסרטון בכל זאת הייתי מרגיש בטוח יותר בוולוו.

מה שנקרא, אל תבלבלו אותי עם עובדות...

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות בעניין נוחות הישיבה הסוויפט עדיפה

התלבטות קשה , אם אלה 2 הרכבים שהגיעו לקו הסיום אצלך הכי פשוט לך לנסיעות מבחן

המאזדה גם יותר יקרה אם זה שיקול אצלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשה לי להאיר את עינייך:

[/e[/quote

אני דווקא ראיתי מספר כתבות כי עבור רכבים חדשים 4 או 5 כוכבים לא עושה הרבה הבדל. כרגע יקח לי קצת זמן למצוא אותן, אך בהמשך אני אשתדל לעשות כן. וגם למרות הסרטון בכל זאת הייתי מרגיש בטוח יותר בוולוו.

אני בספק אם היית מרגיש משהו אם היית יושב בוולבו, אתה פשוט לא נותן לעובדות בסרט לבלבל אותך.

הרנו פשוט מעכה לחלוטין את הוולבו, סביר מאוד להניח שנהג הוולבו לא היה יוצא חי מהתאונה הנ"ל, ההגה אשר הוטח לבית החזה היה גורם למוות מידי של הנהג, שלא לדבר על פגיעות בטן ורגלים קשות עד אנושות.

ולגבי כריות האויר האחוריות, מדובר בוילונות צד אשר אמורים לתת מענה משופר ליושבים מאחור, לא נראה לך נדרש? , לפחות לתת הגנה משופרת לילדים או היושבים מאחור ??

די תמוהה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הסוזוקי ניתן לקבל הנחות משמעותיות על המאזדה לא - קח זאת בחשבון.

קל-אוטו וניו קופל מוכרים סוויפט חדשות ב-90000 ש"ח לערך, אצל היבואן ימכרו לך ב-95000 ש"ח

בהנחה שאני קונה את הרכב מקל אוטו או ניו קופל,האם ברישיון רכב יהיה רשום שהרכב על שמי יד 00 או שיש להם משחקים בנושא?

זה פשוט מעניין..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5702 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...