Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קילופי צבע לאחר שטיפה בלחץ- מאזדה 3 [כ"ע]

TzviM
שימו לב! השרשור הזה בן 5717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי מאזדה 3 משנת 2004.

לפני חודש נסעתי לשטיפה (הרכב נשטף במים בלחץ, שטיפה ידנית) ולאחר השטיפה לתדהמתי גיליתי קילופים קטנים בצבע במספר מקומות ברכב.

כל הקילופים הם קילופים עמוקים שרואים בהם את פח הרכב.

שלושה קילופים קטנים ( גודל כל אחד כגודל אפונה) נמצאים במרחק סנטימטר אחד מהשני על מכסה תא המטען.

קילוף אחד נמצא מלגלגל הימני אחורי וקילוף אחד נמצא מעל הסמל בקדמת רכב שבו לא רואים את פח הרכב, רואים בו צבע כחול.

אני חושש מאוד מהיווצרות חלודה. מה גם, שהקילופים מאוד מפריעים לי.

ככל הנראה ולמיטב הבנתי יש צורך לצבוע את הקילופים.

כמה דבר כזה צריך לעלות לי? והאם הקילוף מעל הגלגל יצריך צביעה של כל החלק הימני של הרכב?

תודה מראש לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רציתי לצייון שהרכב עבר תאונה בעבר וכל החלק האחורי, תא מטען עד הגלגלים האחוריים, כל זה הוחלף בגלל מכה והאזורים עם הקילופים המשמעותיים יותר זה שם.

יש קשר לזה אולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון היסודי יהיה צביעה מחדש של כל האזורים האלה,

שכנראה נצבעו בצורה לא איכותית,

זאת כדי למנוע חזרה של מקרים כאלה שוב.

פתרון פשוט יותר יהיה לקנות מעט צבע בגוון הרכב ולתקן מקומית,

בעזרת מכחול לדוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שטיפת קיטור קילפה את צבע הרכב בפירוש מדובר על צביעה ברמה מאוד ירודה ללא הקפדה על שימוש במקשר כנדרש והקפדה על זמני יבוש נדרשים.

תזדקק לצביעה מחדש של כל החלקים מהם התקלף הצבע כדי שהתופעה לא תחמיר.

אם התיקון בוצע עקב תאונה ובמימון חברת ביטוח בקש בדיקת שמאי מחברת הביטוח עקב עבודה לקויה של המוסך שתיקן וצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה צביעה של החלקים האלה אמורה לעלות?

הצבע נצבע כחלק מכל השיפוץ במוסך של מאזדה בירושלים .

גם אני חושב שהצביעה הייתה חפיפניקית כי הצבע ירד בצורה כזאת רק באזורים שנצבעו מחדש ממתז מים.

יש קבלות. רק שהבעיה שהתאונה נעשתה בבעלות של הבעלים הקודמים והבעלים הקודמים תיקן את זה במימון חברת הביטוח שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אם החליף בעלים, פנה לחברת הביטוח שלו ולמוסך בתביעה, צבע רכב אמור להחזיר זמן רב וקילוף מעיד על צביעה לא איכותית בלשון המעטה. תוכל להעזר בשמאי רכב פרטי לצורך הכנת תיק תביעה.

כל איזור נגוע העלות צביעה מחדש תעלה כ 500 ש"ח בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5717 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...