Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכוניות למחשב... למישהו יש רעיון?

oyway
שימו לב! השרשור הזה בן 7788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם! אני חדש בפורום מי שמכיר אותי אני כותב בפורום ynet לפעמים...

בגלל שאני עדיין לא בגיל לרישיון אני נאלץ להסתפק בלהתניע את האוטו של אבא שלי עם קצת גז (רק קצת שלא יכעס...) ובמשחקי מחשב...

למישהו יש רעיון למשחק שיעבוד על windows xp pro? מבחינת משאבי מחשב אין יותר מידי בעייה (פנטיום 866 256 זיכרון geforse 4 mx)

יש לי need for speed porsche וזה חרא של משחק! פיזיקה של מכונית על שלט רחוק... גירסאות אחרות שלא לא עובדות על המחשב הזה (בגלל הxp)... בבקשה אל תציעו לי משחקים של מייקרוסופט כי הם על הפנים... חשוב לי שיהיה כמה שיותר מכוניות מסלולים מאתגרים רצויי אפשרות להוריד מכוניות מהאינטרנט ולשחק דרך האינטרנט...

אז אם בא לכם לעזור אני אשמח...

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הגעת למסקנה שהפיזיקה ב Need For Speed 5 גרועה, כי זהו אחד ממשחקי המכוניות הכי ריאליסטים שראיתי.

כך בחשבון שלפורשה יש הנעה אחורית, כך שהתנהגות הרכב שונה מהתנהגות הרכב של רכב עם הנעה קידמית או 4WD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני עדיין לא בגיל לרישיון אני נאלץ להסתפק בלהתניע את האוטו של אבא שלי עם קצת גז (רק קצת שלא יכעס...) ובמשחקי מחשב...

למישהו יש רעיון למשחק שיעבוד על windows xp pro? מבחינת משאבי מחשב אין יותר מידי בעייה (פנטיום 866 256 זיכרון geforse 4 mx)

יש לי need for speed porsche וזה חרא של משחק! פיזיקה של מכונית על שלט רחוק... גירסאות אחרות שלא לא עובדות על המחשב הזה (בגלל הxp)... בבקשה אל תציעו לי משחקים של מייקרוסופט כי הם על הפנים... חשוב לי שיהיה כמה שיותר מכוניות מסלולים מאתגרים רצויי אפשרות להוריד מכוניות מהאינטרנט ולשחק דרך האינטרנט...

דניאל.

איזה בושה !!! איך אתה יכול להכפיש את NFS5 ???? זה המשחק הכי טוב שיוצר אי פעם !!! הפיזיקה אכן לא משהו אבל ההתנהגות של המכוניות דיי מציאותית !!!

אני מציע לך לעבור ל-NFS6, ההתנהגות של הרכבים הרבה יותר טובה, יש שם הרבה יותר מכוניות מעניינות, אבל גם פה הפיזיקה דיי דפוקה, אתה יכול להיכנס במשאית ב-300 קמ"ש ופשוט להיעצר במקום . . . .

המשימות הרגילות דיי קלות, אני סיימתי את הטורניר הרגיל תוך יומיים (הרוב עם זהב וקצת כסף), אבל הטורניר של המרדפים (אותו הדבר כמו הטורניר הרגיל רק שגם המשטרה רודפת אחריך) ממש כמעט בלתי אפשרי לעבור, אפשר לשבת יום שלם על מסלול מסויים מבלי להצליח לעבור (חתיכת אתגר למי שאין מה לעשות בחיים) . . . .

אם אתה אוהב פורמולה 1 אז אני ממליץ לך על GPL, משחק דיי ישן (יצא ב-98) אבל אחרי שהייתי עם אח שלי (שהוא דרך אגב לא מפסיק לשחק במשחק הזה) במפגש של פורום פורמולה 1 בקארטינג נתניה וראיתי איזה קהילה יש למשחק הזה הייתי בהלם . . . .

הגה יש לך??? אם לא אז אתה לא רציני, לשחק עם מקלדת זה גם בן דוד שלי בן 3 יכול לעשות כי במקשים עובדים על ON OFF כלומר אין רגש או שאתה פונה שמאלה עד הסוף או שאתה לא פונה, בהגה יש לך אפשרות לשלוט בסיבובים, יש גם שליטה יותר טובה על הדוושת וכו' . . . .

יש גם קולין מקריי 2 (יכול להיות שיצא כבר 3???), על המשחק הזה אני לא יכול לספר לך הרבה מכיוון שלא שיחקתי בו אף פעם אבל בקרוב אני אוריד אותו (כשימאס לי מ-NFS6) . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב פורמולה אחד... בnfs porsche לקחתי 911 עם הנעה אחורית וניסיתי בעדינות להעיף זנב... לא הלך חשבתי לי נו טוב משחק מחשב... דפקתי על הגז ביציאה מהסיבוב ומה קרה למכונית המסריחה עם ההעה האחורית? תת היגוי!!! במקום היגוי יתר!!! ואני יודע מה זה הנעה אחורית ומה החסרונות והיתרונות ומה אפשר לעשות וכו... אבל זה פשוט עלוב!!!

בקשר לnfs 6 מתי לדעתכם אני אוכל לקנות אותו בימאים (בחיפה)?

אפשר להוריד מkazaa? כמה מכוניות יש שם? אפשר לשחק דרך האינטרנט?

בקיצור למישהו יש פרטים על nfs 6?

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המישחק הכי מדהים ששיחקתי בו זה GT3. כל כך הרבה מכוניות, כל כך אמיתי, על סף השלמות, מדהים, יש לי אותו ב- PS2 ואני משחק עם הגה ו.... אין מילים. גם יצא NEED FOR SPEED חדש שהוא המשך ל 3 וזה HOT PERSUIT 2, תריך ליהיות חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל.

איזה בושה !!! איך אתה יכול להכפיש את NFS5 ???? זה המשחק הכי טוב שיוצר אי פעם !!! הפיזיקה אכן לא משהו אבל ההתנהגות של המכוניות דיי מציאותית !!!

אני מציע לך לעבור ל-NFS6, ההתנהגות של הרכבים הרבה יותר טובה, יש שם הרבה יותר מכוניות מעניינות, אבל גם פה הפיזיקה דיי דפוקה, אתה יכול להיכנס במשאית ב-300 קמ"ש ופשוט להיעצר במקום . . . .

המשימות הרגילות דיי קלות, אני סיימתי את הטורניר הרגיל תוך יומיים (הרוב עם זהב וקצת כסף), אבל הטורניר של המרדפים (אותו הדבר כמו הטורניר הרגיל רק שגם המשטרה רודפת אחריך) ממש כמעט בלתי אפשרי לעבור, אפשר לשבת יום שלם על מסלול מסויים מבלי להצליח לעבור (חתיכת אתגר למי שאין מה לעשות בחיים) . . . .

אם אתה אוהב פורמולה 1 אז אני ממליץ לך על GPL, משחק דיי ישן (יצא ב-98) אבל אחרי שהייתי עם אח שלי (שהוא דרך אגב לא מפסיק לשחק במשחק הזה) במפגש של פורום פורמולה 1 בקארטינג נתניה וראיתי איזה קהילה יש למשחק הזה הייתי בהלם . . . .

הגה יש לך??? אם לא אז אתה לא רציני, לשחק עם מקלדת זה גם בן דוד שלי בן 3 יכול לעשות כי במקשים עובדים על ON OFF כלומר אין רגש או שאתה פונה שמאלה עד הסוף או שאתה לא פונה, בהגה יש לך אפשרות לשלוט בסיבובים, יש גם שליטה יותר טובה על הדוושת וכו' . . . .

יש גם קולין מקריי 2 (יכול להיות שיצא כבר 3???), על המשחק הזה אני לא יכול לספר לך הרבה מכיוון שלא שיחקתי בו אף פעם אבל בקרוב אני אוריד אותו (כשימאס לי מ-NFS6) . . .

אתה ממליץ לו על GPL?

הבחור ביקש משחק מירוצים מהנה ואתה המלצת לו על GPL?

GPL זה המשחק הכי קשה שיצא לי לשחק. השליטה הכי קשה. והמשחק שבו חוקי הפיסיקה מתממשים ב-100% כמעט.

ובחזרה לעניין,

הייתי ממליץ לך על קולין מקריי ראלי 2, או על NFS4 HP2 (למרות שהוא לא משהו - אבל כיפי).

וזהו בערך... :)

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני משחק עם ג'ויסטיק וזה לא הכי אמיתי בעולם אבל זה נחמד לדרוס שוטרים וקחת רובה צלפים ולשחק אותה הצלף מארה"ב...

מה שמעצבן בgta3 זה שאין הילוכים (לפחות במחשב...)

התחלתי להוריד את nfs 6 מקאזה... 170 מגה זה יקח משהו כמו 6 וחצי שעות (טוב נו 56...)

אז אם למישהו יש עוד משהו להוסיף בקשר לnfs 6 או כל הצעה אחרת אז בבקשה... :)

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני משחק עם ג'ויסטיק וזה לא הכי אמיתי בעולם אבל זה נחמד לדרוס שוטרים וקחת רובה צלפים ולשחק אותה הצלף מארה"ב...

מה שמעצבן בgta3 זה שאין הילוכים (לפחות במחשב...)

התחלתי להוריד את nfs 6 מקאזה... 170 מגה זה יקח משהו כמו 6 וחצי שעות (טוב נו 56...)

אז אם למישהו יש עוד משהו להוסיף בקשר לnfs 6 או כל הצעה אחרת אז בבקשה... :)

דניאל.

בקצרה על NFS6, אתה מתחיל עם אופל ספידסטר ומסיים עם הדגמים המוגבלים של מקלארן, עובר בדרך הרבה דגמים של פרארי, למבורגיני, לוטוס וכו' . . .

אין כ"כ הרבה מכוניות אבל משחק דיי טוב . . .

שמעתי שבקרוב נוכל להוסיף מכוניות ל-NFS6 . . . .

אני ממליץ גם על NFS4 (זה שהיה לפני פורשה, נראה לי שזה היה HP1), יש בו מבחר ענק של מכוניות וגם אפשר להוסיף כל רכב שאתה רוצה . . . .

עוד משחק שיש לי אבל אני ממש שונא אותה זה מידטאון מאדנס, גרפיקה בסדר (יש כאלה שאומרים שהיא טובה, לפי דעתי היא מסריחה), התנהגות בכלל לא מציאותית אבל יש הרבה דגמים וגם רוב המכוניות הם דיי מומצאות (TT, חיפושית וכו') . . .

ועכשיו למשחק הכי שווה !!!! DEATH RALLY, אף משחק לא מתקרב אליו !!!!!!!!!

גרפיקה חלשה, הקשר בין ההתנהגות למציאות מקרי מאוד, אבל בכל זאת משחק קטן (ומאוד ישן) ומאוד מהנה . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה... פשוט אם אין לי כוח לעשות את כל הבלאגן עד שאני אגיע למכוניות הטובות ואני רוצה ישר לקבל את כל המכוניות ולהתחיל להשתולל אני יכול?

יש אופציה לשחק באינטרנט?

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה... פשוט אם אין לי כוח לעשות את כל הבלאגן עד שאני אגיע למכוניות הטובות ואני רוצה ישר לקבל את כל המכוניות ולהתחיל להשתולל אני יכול?

יש אופציה לשחק באינטרנט?

כן אתה יכול .

יש קוד שעושה את המכניות ואת המלסולים ב0$ אבל זה קצת מסובך להזביר פה וארוך!

אן לי אוטו :( HELLP!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ניסה להוריד את זה מקאזה? זה הצליח? אני מוריד קובץ של 170 מגה בפרטים הכל נראה בסיידר אבל לכו תדעו.... למישהו יש ניסיון? אני פשוט רוצה לדעת שאני לא מוריד איזה זבל שאני בכלל לא רוצה...

ותודה לכל מי שענה!!!

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה דבר ראשון תוריד את

Colin Mcrea Rally 2

דבר שני

אמרת מה שאמרת על NFS5 כנראה בגלל שאתה לא יודע איך מתנהג רכב

המשחק החדש NFS6, גרוע בהרבה מבחינת מנוע פיזיקלי (כלומר התנהגות הרכבים)

מבחינת היתקעות בקירות, אתה הרי לא מצפה שזה יהיה מציאותי, ילך האוטו, יגיע אמבולנס לחלץ אותך, תקבל כסף מהביטוח על הטוטאל לוס

ב-NF6 המנוע הפיזיקלי זה של משחק ארקייד ישן וגרוע, אין פה שום שמץ של קשר לסימולציה, המכוניות מתנהגות כולן בטפשות מוחלטת ודברים לא הגיוניים שאין לי כוח לפרט כרגע

למעשה ב-NFS5 המנוע הפיזיקלי הוא אחד החכמים שיש, אם אתה משחק עם לחץ הצמיגים תקבל יותר היגוי יתר (לחץ גבוה בקדמיים) וכו', בנוסף מכוניות הנעה אחורית יכולות לעשות "צלחות" בקלות, ב-NFS5 זה בא לידי ביטוי, בחדש לא

בקיצור

תשאר עם 5 ועם קולין מקרי

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמרת שקשה עם המרדפים? אתה ממש טועה, זה כל כך קל אבל כל כך כיף, משהו לא נורמלי.

הקטע שגיליתי באג במשחק שלא ניתן לסיים את שלב של PERSUIT בגלל שבשלב הלפני אחרון בשלב הנ"ל אז זה פשוט זורק אותי מהמשחק. באסה.

וכן, יצא קולין מקראי ראלי 3, משחק יפה מאוד.

מועדון סובארו שטח ופנאי - www.subaru4x4.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ניסה להוריד את זה מקאזה? זה הצליח? אני מוריד קובץ של 170 מגה בפרטים הכל נראה בסיידר אבל לכו תדעו.... למישהו יש ניסיון? אני פשוט רוצה לדעת שאני לא מוריד איזה זבל שאני בכלל לא רוצה...

ותודה לכל מי שענה!!!

דניאל.

נראה לי שאתה מוריד סים-סיטי 3000 ....

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GPL מיועד רק למקצוענים שעברו כמה סימים בימי חייהם.

הפיזיקה שם אכן קרובה מאוד למציאות וצריך המון סבלנות ואימונים כדי להתמקצעה בו.

היתרון שלו הוא שיש לו ליגה פעילה עם כ 12 נהגים שנותנים בגז במרוץ ONLINE כל שבוע במסלולים השונים, חוויה מדהימה.

קולין מקרי מתאים יותר למי רוצה להנות מלתת בגז להשתל בעצים מבלי לשלם ביטוח או להורים כל החיים על הרס מכוניות. הפיזיקה שלו סבירה.

Redroze אם היתה במפגש בנתניה (של GPL) אז אני מניח שאתה אח של זיו, לפי הקישקושים שלך בפורומים השונים :lol: בדיוק כמוהו.... אני טועה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...