Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירון חנויות דיוטי פרי באינטרנט?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 5697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש לחנויות שם בשדה אתרים מסודרים? אני מעונין להשוות מחיר של מצלמה דיגיטלית שם, מול אותה המצלמה כאן, בחנות היבואן. לא הצלחתי למצוא ב- גוגל.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי הם לא מפרסמים מחירים חוץ מפרסומים יזומים שלהם על מס' מוצרים שבמבצע.

אבל אולי אני טועה ומישהוא אחר ידע היכן יש מחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושלא תהיה לך טעות - זה בכוונת מכוון.

האינטרס שלהם הוא למנוע ממך להשוות מחירים וכך לגרום לך לקנות תחת האי-וודאות והלחץ של טיסה ממריאה עוד חצי שעה ואין עוד הזדמנות.

יש לך 2 אפשרויות לעקוף את הבעיה:

1. תברר ותרשום לך מחירים בארץ, וכשתהיה בדיוטי כבר תחליט במקום מה יותר זול. זה דורש כמובן להיות נעול על מוצר או מספר מוצרים ספציפיים.

2. קבע עם חבר שנוסע לחו"ל שיתקשר אליך מהסלולרי שלו כשיהיה בדיוטי וכך תוכל לברר.

אה, ועוד משהו - בראשון לספטמבר תוחלף חנות סקאל בחנות באג, כך שאם תאריך הטיסה שלך הוא בספטמבר או אחרי זה, אין טעם לברר לגבי סקאל.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

במיקרה שכזה אנהג כפי שאני תמיד נוהג וגם מטיף לכך בכול הזדמנות: לא קונה שם, וזהו. מי שדואג שלא תהיה שקיפות, שמתחבל וכנראה מסתיר משהו - לא יזכה בכוח הקניה שלי, מועט ככול שיהיה. אני תמיד מצביע ברגליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך. הצורה שהדיוטי פרי מתנהגים בה מעידה על חוסר שקיפות מוחלט לעיני הלקוח. חברות שמתנהגות כך מגיע להן שלא ירכשו את מוצריהם.

אני ממליץ לך שבמקום תתנחם בקניית קצת וויסקי וסיגריות :> שם אתה אף פעם לא מפסיד. (אתה יכול גם לקבל מחירים באינטרנט).

שתהיה לך טיסה נעימה בכל מקרה !

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...