Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לנפח טנק דלק ביונדאי אקסנט 95 (וגם מחוג דלק שאינו מדייק כמו שעון שוויצרי)

asafoliel
שימו לב! השרשור הזה בן 5751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, יש לי יונדאי אקסנט שנת 95 נפח מנוח 1500 או 1400 אם אני לא טועה

בקיצור המחוג של הדלק קצת דפפוקק אז אני מפחד לבדוק איתו כמה ליטרים הנפח טנק דלק מכיל

האוטו גם ישן אז לא נראה לי שנדלקת לו מנורה ,יש לי כבר שנה את האוטו ולא ראיתי אף פעם מנורה.. אני גם דיי פרנואיד לגבי זה

אז אם יש מישהו שיודע מה הנפח ויוכל להגיד לי אני אשמח ..

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א המחוג דפוק? כיצד זה מתבטא?

אני מציע לך ללכת ולסדר את הבעיה הזו ועד אז תשתדל שלא לנסוע עם אותו מיכל הרבה ק"מ, שלא תתקע בלי דלק חלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שנניח המחוג על חצי תוך כדי נסיעה הוא פתאום עולה טיפה ואז חוזר.. אחר כך יורד טיפה.. ואז עולה. כאילו הוא לא יציב על מקום מסויים

אומנם אין קפיצות ענקיות אבל בכל זאת נניח המקסימום שהגעתי למצב שאני מתדלק הוא 24 ליטר

והאמת שזה קצת מעצבן כי זה פעמיים בשבוע לבקר בתחנת דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב של חבר (פוקוס) מד הדלק מראה קבוע ריק כולל נורה דולקת.

הוא קבע לעצמו כלל - לתדלק כל 350-370 ק"מ וכך הוא נוהג שנים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...