Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לבטל את הדו"ח הזה?

DevilUser
שימו לב! השרשור הזה בן 5741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה טוב.

היום חזרתי מחו"ל מטיול עם חברים, והתגעגעתי לסוויפט שלי אז יצאתי לסיבוב.

החנתי אותה במקום בו אני וחבריי מחנים את הרכב מאז ומתמיד כשאנחנו יורדים לשכונה, במקום יש שלט שאוסר על חניה משעה זו עד שעה זו,

אבל מעולם לא ראיתי שמישהו מקבל שם דוח או משהו בסגנון, מה גם שאבא שלי מחנה שם את הרכב לפעמים וגם הוא לא נתקל בדו"ח.

הגעתי לכיוון הרכב וראיתי פקח רושם דו"ח ביקשתי ממנו לעצור והוא אמר שהוא כבר התחיל לכתוב אז הוא לא יכול להפסיק ושזאת בעיה שלי, הסברתי לו שאני גר בבניין לייד ושאני מחנה פה מאז ומתמיד ואף פעם לא נתקלתי בדבר הזה ואם הוא יכול לבטל את הדו"ח ואמרתי לו שאני לא יחנה פה וכו' ניסיתי לשכנע אותו ולא הצלחתי.

בסדר לא כועס ממש על הדוח, רק מה שעיצבן אותי זה שהוא בחר דווקא את הרכב שלי מתוך 5 , ורשם רק לי דוח ולשאר אמר לא להחנות פה יותר והלך.

בכל מקרה אני נהג חדש (חצי שנה על הכביש), יש לי אפשרות לבטל את הדו"ח ?.

אני יודע שזה לא נותן נקודות או משהו אבל בכל זאת יש אפשרות לבטל?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנות בכתב לעיריה (הכתובת להגשת בקשה מופיע על הדו"ח) לנמק ולבקש לבטל.

זה נתון לשיקולו (וטוב ליבו) של היועמ"ש של הרשות העירונית.

גם אם זה יבוטל - זה יהיה לפנים משורת הדין.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בדיוק אותו דבר דבר רק ש לי גררו.

חניה אדום לבן מול הבית, 10 שנים שגרתי שם היא ככה קבוע חונים שם כל דיירי הבניין, לעלום לא התקרב לאיזור פקח או שוטר לתת דו'ח

בפעם הראשונה שחניתי מחוץ לבניין לכמה דקות זה היה שם, אחרי שגררו שילמתי את הקנס על הגרירה, שלחתי מכתב לעריה עם הנימוק שבתור דייר המקום משמש חניית הדיירים שמעולם לא קיבלו דוח ולא ביטלו אותו

כמו כן מאז אף אחד לא קיבל שם דוח פעם נוספת , שיתפתי את העניין עם דיירי הבניין והם המשיכו לחנות כרגיל

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין עבירות קודמות לאזהרה.

אין מדובר בדו"ח משטרה אלא בדו"ח עירייה.

ולכן כפי שציינתם כדאי לו לפנות במכתב מבקש מחילה לעירייה.

ידידי רק שים לב לתאריכים ואם לא בוטל שלם.

הקנסות כואבים יותר מהדו"ח עצמו

מי שנוסע על

ביודיזל

לא משתולל כל פעם שמחירי הדלק משתנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גר במקרה בקרית אונו? :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תזכיר לי את קרית אונו.

הסבתא והדודים שלי גרים כבר כמה עשורים בקרית אונו כמה מטרים מהמקום שבו ממוקם כיום הקניון.

עם בניית הקניון ומצוקת החנייה באיזור החליטו בעירייה "לעשות קופה" וצבעו את מדרכות החנייה שמחוץ לביתם בכחול-לבן.

אם הם רוצים לחנות מול ביתם, השם ישמור, בשעות היום, עליהם לצפות דו"ח נחמד על שמשת המכונית.

זוהי החנייה היחידה שיש לדיירי השכונה מאחר וצורת הבנייה שם (סמטאות דקות לאורך הרחוב), לא מאפשרת חנייה בשטח הבית עצמו.

"חבר, אתה נוחר"

ביני אוטוביאנקי A112 ג'וניור 84'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלט שאוסר על חניה לרוב מיועד לאנשים שהם לא דיירי המקום ולרוב החניה אסור משעות הערב עד הבוקר.

בדוק טוב מה כתוב בשלט כי לי נשמע הזוי שיתנו דוח לדייר השכונה בכחול לבן. אם אני צודק ואכן השלט אוסר חניה על מי שלא תושב המקום, יש לך סיבה טובה לביטול הדוח הזה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, במדינתנו הקטנה- הדבר לא כזה הזוי.

הדוד שלי מקבל דו"חות. עפ"י העירייה מותר לו לחנות מחוץ לביתו רק בשעות הערב.

חלם.

"חבר, אתה נוחר"

ביני אוטוביאנקי A112 ג'וניור 84'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, במדינתנו הקטנה- הדבר לא כזה הזוי.

הדוד שלי מקבל דו"חות. עפ"י העירייה מותר לו לחנות מחוץ לביתו רק בשעות הערב.

חלם.

אני במקומו היתי בודק את הדבר הזה חוקית. לא יתכן שיאסרו על אזרח להחנות בצמוד לביתו. ככה או ככה, היתי הולך להשפט על הדוחות האלה כדי להפעיל את ההיגיון של השופט (ואני בטוח שהשופט יפסוק לביטול הדוחות).

קרית אונו בכלל הידרדרה בשנים האחרונות (ולחשוב שרציתי לעבור לגור שם)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תזכיר לי את קרית אונו.

הסבתא והדודים שלי גרים כבר כמה עשורים בקרית אונו כמה מטרים מהמקום שבו ממוקם כיום הקניון.

עם בניית הקניון ומצוקת החנייה באיזור החליטו בעירייה "לעשות קופה" וצבעו את מדרכות החנייה שמחוץ לביתם בכחול-לבן.

בדיוק בגלל זה שאלתי..:roll:

התנהלות העירייה שם פשוט מגעילה. וזה לא רק ליד הקניון..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אני מתכוון לשלם את הדו"ח אין לי כח למשחקים מיותרים.

בכל מקרה שאלתי עוד אחד מהשיטור העירוני אם זה הגיוני שאני מקבל דו"ח בשכונה שלי,

והוא אמר לי שאנחנו תושבי השכונה פנינו אל העייריה לפני מספר שנים וביקשנו להגביל את שעות החניה במקום,

וזאת בגלל רעש שצעירים היו עושים שם, מה גם שהמקום היה משמש (עדיין משמש) ל"מירוצים" עם האוטו של אבא.

ואז הוא אמר בצורה מעצבנת: "ביקשת הגבלה, קיבלת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5741 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...