Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה|עובד על פרוייקט גדול (קארטינג)

izoz
שימו לב! השרשור הזה בן 5746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע עובד על פרוייקט גדול,

אני צריך המלצה ומחיר,[זול,] לקארטינג מרוצים שלי.

יש לי ביינתים מנוע 30 סמ''ק,[ד'א אני רק בן 13.5 אני לא מטורף בן 20 שייקנה מנוע 3000 סמ''ק יחבר ויילך למורצים מרוצים אתם יודעים,]

בעתיד אני יתפר למנוע 50-100 סמ''ק,

הינה השאלות שלי,

1.איזה גלגלים לקחת,ומה המחיר?!,קטנוע\טוסטוס,.[אני מחפש זול וטוב]

2.בולמי זעזועים כמה הם עולים?!לקארטינג,

3.אני יכול להתשמש בבולמי זעזועים של אופני שטח\הרים הבולם האמצעי?!הוא חזק!ועוד תחשבו 4,!

והקארטינג לא הולך לשקול יותר מ-120 ק''ג עם המנוע,ושאני עליו לא יותר מ-200 ק''ג!\

ו-1 כזה יכול לבלום זעזוע אפילו של משהו של 100 ק''ג,!אז 4 כאלו זה אחלה נכון!?

כאילו 1 בכל גלגל..

4.מנוע 50 סמ''ק יד שייה מצב טוב שפועל ואחלה,[אפילו יד 7,,,,[המבין יבין,,] אבל שיפעל סבבה חזק!]

כמה הוא עולה בקיצר?!של קטנוע

ואל תגידו לי לקחת מנוע של מכסחת דשא כי יש לי,והוא לא משהוו [30 סמ''ק] בגלל שאיך שאתה מפעיל הוא מתחיל לעבוד,!

וצריך לשים לו קלאש ועוד וזה בעיה אבל לא משנה אני יסתדר איתו\.

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועי קארטינג מתחילים ב 60 סמק ל 2 פעימות, פחות מזה לא ממש יסחוב אותך.

1.אם זה קארטנג לכביש אז צמיגי סליקס של קארטינג, אם זה לשטח יש גם כאלו לשטח , בשביל גלגלים גדולים יותר מכלי רכ באחרית תצטרך מנוע חזק יחסית.

2.לקארטינג אין בולמי זעזועים, אם אתה רוצה ליבנות אחד לשטח עם בולמ'ז אז דרך ארוכה לפניך, בא נגיד שאתה צריך מספיק ידע שאפילו לא היית בא לשאול שאלות כאלו פה

3.אם צתליח להתאים אותם, אז שיבושם לך, בעיקרון 4 כן יתאימו

4.הכל תלוי בביקוש והיצע, לדעתי בין 1500 בין כפול מזה לאחד דיי חדש

5.לגבי קלאצ, אם לא יהיה לך קלאצ לא תוכל להגיע למצב של עמידה בלי שהמנוע יכבה וגם תיאלץ להניע בדחיפה ואפילו יתכן שהוא יכבה לך בפניות איטיות

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועי קארטינג מתחילים ב 60 סמק ל 2 פעימות, פחות מזה לא ממש יסחוב אותך.

1.אם זה קארטנג לכביש אז צמיגי סליקס של קארטינג, אם זה לשטח יש גם כאלו לשטח , בשביל גלגלים גדולים יותר מכלי רכ באחרית תצטרך מנוע חזק יחסית.

2.לקארטינג אין בולמי זעזועים, אם אתה רוצה ליבנות אחד לשטח עם בולמ'ז אז דרך ארוכה לפניך, בא נגיד שאתה צריך מספיק ידע שאפילו לא היית בא לשאול שאלות כאלו פה

3.אם צתליח להתאים אותם, אז שיבושם לך, בעיקרון 4 כן יתאימו

4.הכל תלוי בביקוש והיצע, לדעתי בין 1500 בין כפול מזה לאחד דיי חדש

5.לגבי קלאצ, אם לא יהיה לך קלאצ לא תוכל להגיע למצב של עמידה בלי שהמנוע יכבה וגם תיאלץ להניע בדחיפה ואפילו יתכן שהוא יכבה לך בפניות איטיות

tnx אחי.

לא יהיה בעיה.

יש לי רשימה.

ברזלים [אין לי כרגע,אבל לא בעיה להשיג]

כלי עבודה,[יש לי כל מה שלא בא לך!אפילו מקדחה שולחנית!שעובדים איתה במד''ת [החברה של המכוניות הממוגנות!]+יש לי מוסך אם אני ייצטרך להביא חלקים בחינם!,עזרה,,ועוד!!!,(חבר של אבא שלי!,,,עבדתי אצלו]

בולמי זעזוים הבעיה שלי להשיג אותם שהם עולים מלא!ואני לא רוצה להוציא מלא כסף\

אני מחפש 3 בולמי זעזועים,[אני יודע כבר תיכנון של הבולמי זעזוים,איך שהם יבלמו נכון,!אני יודע שכולם חושבי םזה בעיה אבל בעצם זה קל!!,ואם אני יסתך יש לי חבר של אבא שלי ואבא שלי,!שלמד מוטריקה ורכב,!

ויודע לתקן וכל חלק וחלק מקורקינט ועד טנק!!!,בצבא הוא היה בחיל תותחנים 10 שנים בדרגה גגבוהה,אז הוא למד על תותחן ועל טנק על הדרך,,למד לתקן על החלקים בהםם ועודד!,ובביצפר למד מוטוריקה וכל מה שקשוררר!]

בקיצר מה המחיר של גלגלי סליקס,ומה המחיר של מנוע 100 סמ''ק יד שנייה מצב טוב,ומה המחיר של מנוע 50 ו-60 סמ''ק יד שנייה מצב טוב,[אפילו יד 7 למי שהבין,אבל שיהיה מצב טוב ופועל!!,]

להרכיב לרתח לעשות את כל השלד,אין לי בעיה בגרוש!הבעיה זה להשיג מנוע,גלגלים,בולמי זעזועים!.

יש לי כרגע 30 סמ''ק!ואני לא בטוח שהוא פועל בכלל הוא דפוק כמו חרא וישן כמו קקי של כלב יבש!!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שחבר של אבא שלך בנה רובוטריקים זה לא אומר שהוא יודע לבנות שלדת קארט

כמו כן לא ציינת אם אתה מתכוון ל GOKART או באגי קטן.

הבעיה זה לא להשיג ברזלים ולכופף ולרתך, הבעיה היא לתכנן את זה נכון, לתכנן מערכת היגוי, התנהגות שלדה תחת היגוי ושלא יצא 150 קילו שילדה.

צמיגי קארט תוכל לקנות במסלולי הקארטינג

לגבי מחירים של מנועים, תשמע אין איזה מדף שיש עליו מנועים ולכל מנוע יש תמחור, אמרתי לך את המחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שחבר של אבא שלך בנה רובוטריקים זה לא אומר שהוא יודע לבנות שלדת קארט

כמו כן לא ציינת אם אתה מתכוון ל GOKART או באגי קטן.

הבעיה זה לא להשיג ברזלים ולכופף ולרתך, הבעיה היא לתכנן את זה נכון, לתכנן מערכת היגוי, התנהגות שלדה תחת היגוי ושלא יצא 150 קילו שילדה.

צמיגי קארט תוכל לקנות במסלולי הקארטינג

לגבי מחירים של מנועים, תשמע אין איזה מדף שיש עליו מנועים ולכל מנוע יש תמחור, אמרתי לך את המחירים.

אחי זה לא בעיה,כבר תיכנתי את הכל,!מערכת היגוי זה לא קשה בידיוק!

אבא שלי אמר לי שזה סבאתוכה! המערכת בלמים,אבל לפי התכנון שלי זה לא,[יש לי סירטון שמראה איך לעשות את האחורי,]

אולי אני לא יעשה מערכת בלים וזהו,אבל עדיף אם כי בכל זאת אני שם שני ברזלים לתפוס את הבסיס של מערכת היגוי,

אז במקום אני ישים בלמים,.

אגב משהו יודע אם יש תחרויות בקניון אבנת בקארט שם?!,

או איפה יש עוד תחרויות,ומגרשי אימונים אולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יהיה בבית היום (אחי), תוכל להעלות לפה את התוכניות של היגוי ושילדה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כשאתה מפעיל אותו במדיה פלייר תלחץ CTRL+I או שתעלה את הסירטון ל פה

בכלל זה הזוי - תוכנית לבניית קארט על סרטון :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה ידידותית, ממי שבנה משהו או שניים בחיים שלו. תתחיל בקטן, ותעבור לגדול.

נסה לבנות קורקינט מהמנוע שיש לך, אחרי זה כשתתחיל להבין איך הכל עובד תתחיל בפרוייקט גדול יותר.

עוד עצה, קח פרוייקט שמישהו כבר עשה, ותמשיך אותו, אתה יכול למצא כאן דברים מעולים ולא הברבה כסף (יחסית למה שזה יעלה לך אם תבנה הכל בעצמך)...

בהצלחה, ותשתשדל לא למות תוך כדי :lol:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה ידידותית, ממי שבנה משהו או שניים בחיים שלו. תתחיל בקטן, ותעבור לגדול.

נסה לבנות קורקינט מהמנוע שיש לך, אחרי זה כשתתחיל להבין איך הכל עובד תתחיל בפרוייקט גדול יותר.

עוד עצה, קח פרוייקט שמישהו כבר עשה, ותמשיך אותו, אתה יכול למצא כאן דברים מעולים ולא הברבה כסף (יחסית למה שזה יעלה לך אם תבנה הכל בעצמך)...

בהצלחה, ותשתשדל לא למות תוך כדי :lol:

גילי

אחי אני מנסה ליצור קשר עם מקומות בלוי קרטינג [נחשונים,ועוד לונה פארק אני רק מחפש גלגלים,מהם,את השאר אני בונה!]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יהיה בבית היום (אחי), תוכל להעלות לפה את התוכניות של היגוי ושילדה ?

זה רק היגוי,

אחי!.סתכל![אתה רואה כזה משולש כזה שאליו מחובר עגלגל,ואז יש לידו את ההגה,

הבנת?!

למה עושים מערכת הגה!,

כדי שמתי שפונים כל המערכת לא תזוז,

אז יש משולש שתופס אותו שלא יפנה כולו!!,ואז אתה ואז יש את ההגה,מי שיבין יבין!

הינה התמונה

http://www.siz.co.il/my.php?file=dzzt2xbnmymg.gif

שלדה בקרוב!

[אהה ד''א זה מערכת ההיגוי כאן מצולמת על באגי,אז אתה פשוט עושה אותו הדבר בקרטינג,

משולש שיתפוס את הגלגל ומחבר הגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אני מנסה ליצור קשר עם מקומות בלוי קרטינג [נחשונים,ועוד לונה פארק אני רק מחפש גלגלים,מהם,את השאר אני בונה!]

הנדון: החופש הגדול

לאור הניסיון הרב שנירכש כאן בפורום בנושאי "באגי בבניה עצמית בזמן החופש הגדול" ולאחר מכן פתיחת שירשורים כגון "דרסתי ילד עם באגי שבניתי, כי הבלמים לא עבדו, האם יש לי ביטוח?" הוחלט לברך את החייל בברכת "דרך צלחה".

סיכום: איחלתי לחייל הצלחה בהמשך דרכו...

(אין לי מה לומר יותר, באמת... :|)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

izoz ,

יפה איך שאתה מסביר כל כך יפה ובכל כך סבלנות לבן אדם שעבד כמכונאי קארטים ( gsi16v ) מס' לא מועט של שנים...

:lol:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...