Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסוח טופס חתימה על התחייבות בבדיקת הרכב

gurfi
שימו לב! השרשור הזה בן 5730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסחתי טופס התחייבות למוכר שהרכב תקין לפני הבדיקה במכון בדיקת הרכב.

אשמח לשמוע ממכם את דעתכם על הניסוח והאם הוא מספיק וטוב.

הסכם אחריות לבדיקת רכב

אני ____________ ת.ז. _______________

מתחייב בזאת היום, תאריך ____________ כי הרכב שבבעלותי ______________ מספר __________ לא עבר תאונות למעט ____________________________________________________ שכתוצאה מהם נפגע אך ורק __________________________________________________________

היות ו____________ ת.ז. ___________ מעוניין לערוך בדיקה של הרכב במכון בדיקת הרכב _____________________ והיות ואני מצהיר כי אין פגיעה בשאסי ו/או בשילדת הרכב וכי הרכב לא עבר תאונות נוספות מלבד מה שהצהרתי בטופס זה,

אני מתחייב בזאת כי אם ימצא היום בבדיקת מכון __________________________ כי יש פגיעות בשאסי ו/או בשילדת הרכב אשלם את מחיר הבדיקה במכון בדיקת הרכב______________ שעומד על סכום של_________ ל_________________ ת.ז. ______________.

על החתום: ________________ חתימה: ______________ תאריך: __________________

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד.

חובה לכל אדם שלוקח רכב לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...