Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנויות שיפורים באוסטריה

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב יש לי מישהו שטס לאוסטריה (אולי אני אצטרף) ואני רוצה לקנות פילטר אויר לאוטו, השאלה איפה יש שם (כתובת מדוייקת אם יש) ואיזה פילטר כדאי לי (ראם אייר אבל איזה חברה) ל106 S16

ואני רוצה גם גבות לפנסים מקדימה, ואם יש עוד המלצות לדברים נחמדים שאין בארץ או שיותר זולים שם.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם זה חוקי ולכן תוכל למצוא בדפי זהב או לשאול אנשים- קיצר לא אמורה להיות בעיה.

מאור.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשתי המלצה לחנות ספציפית, אני לא גר שם ולכן אין לי זמן ללכת לחפש בכל אוסטריה חנות שמוכרת ראם איר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרי ברור לא? 8)

http://www.duw.de/shop2002/(zftjjfm3k5vl2c45pk0gno55)/center.aspx?id=5

בכל מקרה רצוי להתקשר לסניף שקרוב אליך (לפני שאתה נוסע לחו"ל) בשביל לברר אם החלק המבוקש קיים במלאי ומה מחירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תוספת קטנה, אני הייתי באוסטריה לפני כחודש, קשה מאוד למצוא שם חנויות שמתעסקות רק בשיפורים.

בגרמניה, לעומת זאת, יש את D&W רשת חנויות ענק, אבל גם לא זולה בכלל.

באוסטריה, מה שמצאתי, המחיריםפ היו בשמיים והסחורה לא מי יודע מה.

עדיף להזמין מהאינטרנט או אפילו לקנות בארץ. לתשומת לבכם.

נ.ב שים לב שאתה יכול לקבל החזר "ייצוא" על קנייה שאתה מבצע שם יענו מע"מ. זכור לבקש טופס החזר כזה..

עודד.

HOOTERS

:ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...