Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסבת סוזוקי סוויפט החדשה מגיר אוטומט לידני

Unrated
שימו לב! השרשור הזה בן 5737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

ברצוני לדעת כמה יעלה להסב סוויפט מאוטומט לידני עם כל החלקים הדרושים פלוס המשלוח מחו"ל?

ועם מישהו ימצא אתר איפה שמוכרים את החלקים האלה שיעלה אותו בבקשה לפה.

ד"א האם יש סוזוקי סוויפט ספורט עם הגה שמאלי? אני מוצא באינטרנט למכירה רק עם הגה ימיני(באירופה).

תודה מראש,UNRATED.

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שמישהו ביצע הסבה ברכב הזה.

בכל מקרה מדובר בעלות מאוד גבוהה (לדעתי מעל 10000 ש"ח ואולי הרבה יותר)

אתה תאבד את האחריות.

ובסוף גם מחיר המכירה יהיה נמוך יותר.

עצתי לך: קנה פביה או פונטו ידניות - וסע לשלום, ההרפתקה לא שווה את הכסף ואת התוצאה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מחיר המכירה יהיה נמוך יותר?

עם הייתי רואה סוויפט ידנית בארץ הייתי מוסיף כסף להפך כדי לקנות אחת כזאת מאשר לקנות אוטומטית ביותר זול.

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מחיר המכירה יהיה נמוך יותר?

עם הייתי רואה סוויפט ידנית בארץ הייתי מוסיף כסף להפך כדי לקנות אחת כזאת מאשר לקנות אוטומטית ביותר זול.

כי השוק הישראלי לא אוהב מכוניות ידניות.

ולמי שהציע לקנות פביה או פונטו ידנית - עשו סיבוב בסוויפט, בלי לנהוג ברכב הזה קל מאוד לשלוח אנשים לקנות מכוניות אחרות.

אחרי חודשיים עם הסוויפט שלי, אני חושב שהתואר "הדבר הכי קרוב ל106 שיצא מיפאן" יושב עליה בול.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שסוויפט ידנית תמכר במחיר גבוה הרבה יותר מאשר אוטומטית.

הסיבה היא שאין ידניות בארץ, וזה רכרב שהרבה חובב רכב ישמחו לקנות.

זה כמו שהפוקוס ידנית נמכרת מעל המחירון (למרות שיש כמותך הרבה יותר גדולה שלהן).

אם היה אפשר לייבא את הסוויפט GTI אן סוויפט ידנית - הייתי עומד בתור בשביל זה . אם היו מוכרים כזאת, הייתי משלם ברצון 5000 ש"ח מעל המחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשינוי מבנה- לא יאושר על ידי משרד התחבורה.

חוץ מזה יש לקחת בחשבון החלפת מחשב מנוע, התאמת צמת חוטים ועוד אי אילו צרות שלא חשבת עליהן.

לא מומלץ

מוטי לגזיאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 5737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...