Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

COD4 - איך עוברים שלב מסוים?

מנחם פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני משחק כרגע בCOD4. אני תקוע במשימה שמחכים למסוק שיבוא, בלונה פארק הזה. איך אני עובר את המשימה הזו? זה כבר ממש מעצבן.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה פשוט צריך לחכות לו, הוא יבוא עם הזמן (יחסית הרבה זמן). ועל הדרך להרוג את כל האוייבים המתקרבים.

על תשכח לשים את הצלף במקום אסטרטגי שיעזור ויחפה עליך, על תשכח לשמור עליו חי.

דרך אגב, משחק ענק, רק חבל שהוא כזה קצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלב באמת מתסכל אבל אתה צריך להרוג את כל מי שבא ולשמור על הצלף חי והמסוק יבוא אחרי הרבה זמן , אני מאמין שיש לך לפחות 100 חיילים להרוג...נסחפו קצת עם השלב הזה אבל תאמין שכשתראה את סוף המשחק זה ישתלם! אחד המשחקים היפים ששיחקתי בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה משחק שים לב מאיפה מגיעים רוב החיילים.

אחרי שאתה נפסל ומתחיל משחק חדש, שים להם שם מטענים ומתי שהם מגיעים פוצץ אותם.

כמו שקודמי אמרו פה משחק פצצה וחבל שהוא קצר.

רז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך לא לעשות כלום רבע שעה, תמיד אפשר להתחבא מאחורי הבניין שעומד מול הקרוסלה, צריך לדאוג רק לכלב אחד שיגיע אליך, ואחרי 12 דקות אתה פשוט מסתער לכיוון המסוק [בתנאי שלא שכחת את האירי החמוד]:)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה שהמכוניות המתנדשות? אין שם קרוסלה בדיוק... יש שם משטח של מכוניות מתגשות, גלגל ענק, ביתן כלשהו, וזהו...

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התבלבלתי, אתה ממשיך לכיוון הקרוסלה, חוצה אותו, עובר את הגדר, אתה מגיע לבניין.

כשתגיע לבניין, אתה מגיע לאמצע הבניין, ולוקח שמאלה , נצמד לקיר ונשכב.

12 דקות של שקט.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך כבר הרבה פה..

שים את החבר שלך הפצוע (איזה רוח צהל לקחת אותו איתך את כל הדרך :-)) במקום טוב (לדעתי בתוך השיחים משמאל לקרוסלה, משהו יחסית קרוב למקום שהם יורדים ממנו מהמסוק), קח את עצמך מימין למכוניות המתנגשות ותנסה להוריד כמה שיותר שם.

אם תגיע למצב שיגיע המסוק (אחרי זמן שמרגיש כמו נצח) תפוס ריצת עמוק לחבר שלך ומשם ריצת עמוק למסוק.

אחרי זה, קח נשימה עמוקה ותמשיך עד סוף המשחק, עד עכשיו עברת השלב הכי כיפי וגם הכי קשה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע את החייל שאיתך אתם לא שם בשום מקום אלא את מגיע מאחרי השיחים והוא פשוט יושב ועוזר לך לצלוף באלו שבאים ככה שאם תתבא מאחורי הקורסלה או משהו דומה אז פשוט יהרגו את החבר שלך כי הוא לא יכול לברוח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אם אתה תתחבא גם ולא תעשה כלום אז הם יחסלו אותו כי הוא לא יכול להשתלט על כולם לבד. ולפי מה שאני זוכר זה אתה שבוחר איפה לשים אותו אלא זה ההוראות של המשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אם אתה לא שם אותו איפה שהמשחק רוצה, הוא ידרוש ממך לשים אותו במקום (מוקף בעיגול צהוב זוהר).

כדי לעבור את השלב (בניגוד לכל ה-Sissy Boys שבשרשור) - כשיתחילו להגיע אלייך האוייבים, אחד מהם יפיל תת מקלע (saw או rpd). לטעמי, הבעייה העיקרית בשלב הזה הייתה הטעינה מחדש, הנשק הזה פותר אותך מצרה זו.

נ.ב

אם הגעת לשלב זה עם אופציית ההילוך האיטי - תהנה (לאחר שהשלמתי את המשחק בפעם הראשונה, חזרתי על שלב זה עם רובה צלפים והילוך איטי - תענוג)

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

האיסוף מגיע. איך אני מגיע אליו? החיילים האמריקאים שבאים איתו הורגים מהאויבים? למה אני לא מצליח להגיע אל החייל הפצוע? איך שאני יוצא הורגים אותי. זורקים עלי רימונים, ומה לא... עצות לסיום השלב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה להילחם, אחרי שאתה מניח את הפצוע, לך מעט שמאלהלכיוון המכוניות המתנגשות, וכמובן- תשכב על האדמה. וודא שיש לך מספיק תחמושת. תוריד כמה שיותר עד שהמסוק יגיע. מדי פעם מומלץ לרוץ למחסה אחר. וכמובן להעיף מבט זריז לכל הכיוונים (ימן ושמאל) מדי פעם שלא בא לך איזה מנייאק מהצד...

כשהמסוק מגיע-אין הרבה ברירות-קום, קח את הפצוע, לך למסוק, וזהו.

*עדיפות להליכה בזיג-זג-STRAFE בלעז.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...