Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 93 אחרי תאונה- עלות תיקון

space200
שימו לב! השרשור הזה בן 5739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי גולף 93 שעשיתי איתה תאונה אתמול, נהגתי בחוסר זהירות ופגעתי עם הגלגל הימני קידמי במדרכה גבוהה.

אחרי שזה קרה הגלגל הלך קצת אחורה התעקם ולא פנה. הגיעה שוטר לארוע ואמר לא להזיז בכלל את הרכב כי הלכה לי הציריה וה"משולש".

הייתי רוצה לדעת מה בדיוק 2 החלקים האלה וכמה בערך זה אמור לעלות לי במוסך.

בתודה מראש, יעקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאן רואים את הציריה (הציר שממרכז טבור הגלגל) והוא מסתובב ומסובב הגלגל ואת המשולש שצבעו כחול (בחלק הנמוך של התמונה): http://img1.tapuz.co.il/forums/24790230.jpg

לגבי מחירים צריך לפנות למוסך ואחרי כל העבודה צריך גם לבצע כווני מתלה (פרונט).

אבחון השוטר הנו שטחי ביותר וכמובן שבמוסך ירימו המכונית ויראו טוב יותר מה באמת נפגע.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הלך משולש וצריה הבולם זעזועים הלך גם (_רוב*) הסיכויים

כדאי לחפש מתלה משומש מושלם בסיבות 1500 ש"ח.

וכמובן לבצע כיוון פרונט.

מחיר סביר לעבודה מהסוג הזה בסביבות 500 ש"ח ותוסיף 280 ש"ח כיוון פרונט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על התשובות המהירות

הנזק באמת רציני והיה צורך להחליף הכל! אבל מטעויות לומדים ועל זאת אני כבר בטוח לא אחזור...

שוב תודה רבה, יעקב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...