Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חישוב צריכת דלק (ק"מ לליטר או ליטרים ל-100 ק"מ)

גיא1990
שימו לב! השרשור הזה בן 5743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב מחשב את צריכת הדלק על פי מצב המצערת ולא על פי ספיקת הדלק בפועל.

מכיון שמדובר בקריאה ממוצעת (AVG) - בצע בדיקה השואתית על ידי קריאת מד המרחק וכמות הדלק שאתה ממלא במיכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב בתוך העיר אבל אני ממש לא לוחץ ואני משתדל לנהוג בצורה חסכונית ביותר..אין סיכוי שתצרוכת הדלק היא 6 ק"מ\ל

עם הנהיגה החסכונית שלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מחשב את צריכת הדלק על פי מצב המצערת ולא על פי ספיקת הדלק בפועל.

.

לא מסכים איתך

ממש לא לפי מצב מצערת, אתה יכול ללחוץ חצי דוושה בראשון והוא יראה לך 40 ל 100, ופול גז בחמישי אתה תראה 25 ל

100

זה לא לפי מצב מצערת בלבד אלא זה מחוב רלמחשב שגם יודע על פתיחת מזרקים ועוד פרמטרים

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטייה שכיבכול יכולה לקרות ממנוע שעוד לא "נפתח" - לא שאני אישית מאמין בזה לא תהיה מעבר לכמה אחוזים בודדים.

כמו שרשמו לך, אפס את המד מרחק, תדלק פול, תחזור לאותה תחנה אחרי 300 קילומטר לפחות, תדלק עוד פעם בדיוק באותה משאבה ותחלק את כמות הקילומטרים בכמות הליטרים שיצא לך, ולהלן התשובה שלך בקשר לצריכת הדלק.

הערה - אני אישית עושה את זה בכל תדלוק, כדי לדעת לכאן או לכאן איפה אני עומד, וכמובן זה עוד סימן שמראה שהכל בסדר.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנושא שזה פועל לפי המצערת.

זה נכון, ברשותי סוויפט חדשה, והצריכה משתנה בהתאם לכמות הגז שאני נותן.

יותר = צריכה מוגברת מגיע עד ל4ק"מ לליטר בלחיצות.

פחות= צריכה מועטת ולפעמים גם לא הגיונית 24ק"מ לליטר, וכשעוזבים את הגז 30 ק"מ לליטר.

וזה מכוון על צריכה באותו הרגע ולא ממוצע (אצלי לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש שטן - זה לא מחובר למצערת אלא למחשב הרכב (שמחובר למזרקים), כמו שכבר אמרו - למה הצריכה משתנה לפי המצערת אני לא באמת צריך להסביר נכון?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר, מחשב דרך בכל רכב לא תמיד מייצג צריכה כללית של דלק.

וחוץ מזה, הרכב עדיין בהרצת מנוע, וברוב הרכבים שבהרצת מנוע ככל שהם יותר חדשים ככה המנוע מסוגל לצרוך יותר דלק בעד 15-20% מאשר אחרי גמר תקופת ההרצה.

ידוע כי פורסטר הוא רכב שצורך דלק, לפעמים גם הרבה (מצב סביר לרכבים בקט' הנ"ל), אך לא ברמה כזאת בהחלט..

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב דרך מציין צריכת דלק ממש מדוייקת

בשני רכבים שהיו לי זה עבד כל כך מדוייק.

הייתי מצליח להגיע למצב ש ב RANGE רשום 14-20 ק'מ וצריכת דלק מסויימת וכשהייתי מתדלק פול ומחשב ע'פ הקילומטרים שנסעתי התוצאה היתה מדוייקת בעשירית הליטר.

כמו כן אפילו החישוב ממוצע (נמדד ע'פ 20 ו שני 30 ק'מ אחרונים) היא היתה מדוייקת בכל דרך שחישבתי.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...