Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית קירור בפונטו (התכוון למזגן) [כ"ע]

איתי 07
שימו לב! השרשור הזה בן 5765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כשנה - שנתיים החלפתי גז בפונטו, וכעת המזגן שוב לא מקרר. הוא עושה רעשים של מעין "שאיבה", ולכן אני סבור לאחר התייעצות קלה (גם בפורום) שחסר גז. מפאת כך שהחלפתי גז לפני שנתיים, אני חושד שאולי יש לי איזשהי דליפה במערכת המיזוג. מה אתם אומרים?

בכל מקרה, והיה ויש דליפה - אם אני ימלא גז, האם זה יספיק לי לנהיגה של שנה +- (עד שהחליף רכב)?

תודה רבה מראש לכולם ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק אם יש דליפה ומה עוצמתה ולפי זה להחליט מה עושים הלאה.

לפעמים הדליפה היא פשוטה ונובעת משסתום (ונטיל) שרות בלבד.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מע' מזגן אורי ברכב מורכבת מכמה חלקים ומכללים שמפוזרים ברכב:

1. יחידת המיזוג/חימום/אורור שבתוך המכונית, מתחת לדשבורד, באמצעיתו ובצד ימין (במכוניתך) וכוללת את מאדה המזגן.

2. מעבה המזגן (כעין רדיאטור למזגן) הנמצא בחזית המכונית לפני הרדיאטור מיים.

3. בתא המנוע נמצאים, מדחס, קולט מייבש, צנורות.

4. ביחידת המיזוג הפנימית מחובר שסתום התפשטות שיש גישה מהירה אליו בתא המנוע.

הידע שלך אינו מספיק כלל כדי לאתר ולתקן תקלות במע' מיזוג אויר, מה גם שצריך ציוד ומכשירים יעודיים לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שאפנה לגורם מוסמך בענייין. רק רציתי לדעת, לפני שאני פונה אל המוסך. הדבר היחידי שאני יכול לבדוק תחת הידע והאמצעים שבידי הוא את הפילטר ליד המאדה.

אתם יכולים להמליץ לי על כמה מוסכים המתמחים במיזוג אוויר באזור המרכז (יהוד - אור יהודה - תל אביב - רמת גן)?

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי, אם פעם בשנתיים צריך למלא גז, עדיף אולי למלא פעם בשנתיים. העלות זניחה יחסית (כ-150-170 ש"ח) ואם זה מחזיק את כל הקיץ - מה טוב. הפעולה יחסית קצרה וגם כך אינך משתמש במיזוג בחורף.

כמובן שאם מדובר בדליפה מהירה - עדיף לתקן את החור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בהמשך לאשכול שלנו - לפני שנתיים ו3 חודשים החלפתי מעבה אלומיניום בפונטו ונעשתה עבודה של וקום ומילוי גז. כיום, המזגן לא מקרר וכמו שאמרתי - הוא עושה רעשים של מעין שאיבה. עם הנתונים החדשים - האם יש לכם איזשהו כיוון מהי הבעיה?

כמו כן, פילטר האוויר של המיזוג, כדאי להחליפו כל כמה זמן? בדקתי אותו, יש עליו קצת לכלוך.

תודה רבה מראש,

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן, המזגן מצליח לקרר בשעות החמות פחות (בוקר / ערב / לילה), האם זה גם יכול להעיד על הבעיה?

אשמח לכל תגובה שתוכל לכוון אותי,

איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מסנן אויר הפנימי של המזגן החלף בכל טיפול.

אם המסנן סתום אז עוצמת זרקית האויר ע"י המאורר הפנימי תרד וגם הקרור לא יהיה חזק דיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...