Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פ פר פרא פראר פרארי אדומה!!!

נהגת שודים
שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי האחרון הגיעו 2 פרארי למפגש מועדון ה 5 בת"א, אך לפני זה היה טרום מפגש שהיו בו די הרבה תמונות, וסרטונים.

לא הוגן לא לשתף אתכם בצילומים, אז הנה הן במלא תפארתן.

8)

cBdXgmOBb94 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

רב תודות לנהגים ראובן ואביבי, נהנתי לשבת לצדכם בזמן הנהיגה.

:mm_yeah:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צילומים.

44593164cd9.jpg

96283599ce4.jpg

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת מול אחת.

68312647pp4.jpg

63495158zy2.jpg

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

71lu1.jpg

16mt4.jpg

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

74291603ec5.jpg

17qv5.jpg

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

19zk4.jpg

21qu8.jpg

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורום הזה הפך להיות פורום של צבועים !

הנה זאת עוד דוגמא קלאסית שהנהגת שודים שלנו שכחה האם היא עם קסדת אופנוע או כובע שוטר.

שבאים לפה אנשים ואומרים שתפסו אותם נוסעים בעיר על 70 קמ"ש כולם פה פתאום צדיקים תמימים שלא עוברים את ה-50 ומתחילים בהטפות מוסר וגם במילים כמו מגיע לך , עוד עבריין ירד מהכביש הלוואי ותקבל שלילה ועוד ועוד .

לעומת זאת שחבר או במקרה הזה חברת פורום שהיא קצת וותיקה לא אומרים לה כלום על אותו סירטון של שתי הפרארי ההלו שמשתוללות בפראות בתוך העיר.

שימו לב למיקום של הסרט , אין זה כביש מהיר ופתוח הם נמצאים בלב העיר, רמזורים , מעברי חציה וכמובן אנשים ומכוניות סביבם הנהג שמצולם בסרט פשוט דוהר קדימה ופותח את הסירטון בפירפור צמיגים ובבמהירות נסיעה כזו שלא מותירה צל של ספק שהיא הרבה מעבר למותר ועוד בתוך העיר.

יתרה מזאת הוא עוקף מימין ( את הפונטו) הוא לא מאותת וחותך נתיבים בפראות.

גם אני איני טלית שכולה תכלת אבל אני לעומת זאת לא מטיף לאנשים מוסר ואז הולך ועושה את זה .

מה קרה כשזה אחד משלכם אז לא מעירים לו? או אולי עצם העבודה שיש לו רכב אספנות נדיר אז פשוט מותר לו?

גועל נפש של צביעות להקיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב תודות לנהגים ראובן ואביבי, נהנתי לשבת לצדכם בזמן הנהיגה.

:mm_yeah:

ל'

בטח שנהנת...100(מינימום) בתוך העיר אני בטוח שזה מהנה....

אחרי שלידור פתח את הנושא אני לא יכול שלא להגיב! מצדיק ומחזק אותו באלף אחוז!

מי שזוכר את היום צילומים (תמונות +סרטון) של מועדון הרכב יפני -נט בערך לפני כחצי שנה בתרד הזה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=143291&highlight=%D7%99%D7%A4%D7%A0%D7%99+%D7%A0%D7%98

יכול לראות בקלות שהיו כמה "נציגים" שנכנסו בחבר'ה ובמועדון על ה"פעילות הלא חוקית"...קראו בשמות כמו ברברים...ערסים...פורעי חוק...חוליגנים... או שעדיף שאני אצטט יחד עם הניק ניים ונראה מתי הם יגיבו בתרד הזה.

איתמר :

"תסלחו לי על התגובה שאני הולך לרשום כאן, אבל מה שראתי בסרטון עורר בי חלחלה.

ברבריות בהתגלמותה. נוסעים שני ערסים (סליחה, לא ערסים, גברים) אידיוטים (ואם הייתי יכול שלא לצנזר הייתי רושם עוד שמות תואר רבים) באיביזה משופרת למשעי ועושים פתיחות (סליחה, מירוץ מיאוץ) באמצע רחוב ראשי באיזור תעשייה בשעות הצהריים. לא רק זה, אף אחד לא חוגר חגורת בטיחות.

תתביישו לכם. רוצים תרבות מוטורית? ככה לא עושים תרבות מוטורית.

איתמר."

למה שלא תגיד את אותו הדבר פה? מה ההבדל? כי שם יש צעירים שנוסעים בעיר מעל המהירות המותרת ופה אלו שני "חברי פורום ותיקים" שכולם מעריכים אותם? למה כי זה פרארי? גועל נפש הצביעות שהולכת בפורום הזה זה משהו...

יוני 110:

"ואני השתדלתי לא להגיב.....

פשוט זוועה

חבורה של ערסים/ ילדים שאתמול קיבלו רישיון והיום רצים לעשות שטויות

במינימום חגורות, כן כן אני יודע עם חגורה אתה נראה כמו זקן בן 100 וזה מפריע לך ומגביל תנועה

קיצר, קצת תרבות מוטורית לא תזיק לכם

אינשאללה פעם הבאה אולי יזמברו אותכם הכחולים ויחרימו מכוניות וישללו רישיונות, לא גלל שהם אנשים רעים אלה בגלל שהם רוצים להראות לכם איך נראית נסיעה במרצדס או ב MAN מבפנים (ולמי שלא הבין- אוטובוס)

פשוט זוועה"

יוני , אולי תשתף אותנו בתרבות המוטורית שראינו בסרטון הזה שגברת "נהגת שודים" (תרתי משמע?) העלתה לנו פה?

"אינשאללה בפעם הבאה אולי יזמברו אתכם הכחולים ויחרימו מכוניות, לא בגלל שהם אנשים רעים אלא בגלל שהם רוצים להראות לכם איך נראית נסיעה באוטובוס ", למה שלא תאחל את זה גם לחבר'ה עם הפרארי? אההה הם חברי מועדון ה5...יש להם חסינות דיפלומטית!

שלומי :

"כמה חבל שזו התרבות בארץ.

אבל הסרט שלכם פשוט מראה את תת התרבות המוטורית בארץ, חבל שזה ככה וחבל שזה מה שאתם מייצגים."

I rest my case!

אין לי שום דבר אישי נגד כל אחד מהנ"ל, פשוט זה מכוער כשאתם נכנסים בX בגלל חוסר ואי הכרת המשתמש אבל לY אתם אומרים "פשששש כל הכבוד רוצים לראות עוד".

גם אני לא פנסיונר שנוסע עם שתי ידיים על ההגה אבל לפחות אני לא נכנס ומטיף למי שעושה את מה שעשיתי כשרק קיבלתי את הרישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שרוב התמונות צולמו במפגש של אלפא!!!

בנוגע לצביעות, אני לא מכיר הרבה אנשים ששומרים על החוק 100% מהזמן גם אם הם נוהגים ב323 אז

תן להם קצת להנות בתקווה שכולנו בוגרים ובעלי שיקול דעת, אני לא חושב שמישהו פה טס על 120 קמש בעיר ליד

יציאה מבית ספר שבמקרה צמוד לגן ילדים יתומים...

אני בתמימותי חושב שמהירות לא גורמת לתאונות, אלא טיפשות וחוסר ניסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר שרוב התמונות צולמו במפגש של אלפא!!!

בנוגע לצביעות, אני לא מכיר הרבה אנשים ששומרים על החוק 100% מהזמן גם אם הם נוהגים ב323 אז

תן להם קצת להנות בתקווה שכולנו בוגרים ובעלי שיקול דעת, אני לא חושב שמישהו פה טס על 120 קמש בעיר ליד

יציאה מבית ספר שבמקרה צמוד לגן ילדים יתומים...

אני בתמימותי חושב שמהירות לא גורמת לתאונות, אלא טיפשות וחוסר ניסיון

אז כשהם ישמרו על החוק ב100% ,רק אז,יטיפו מוסר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידור, מסכים עם כל מילה שלך,

אלכס, גם נכון.

הגיעו מים עד נפש, הצביעות היא ממש חזקה.

מצד אחד מטיפה מוסר וזהירות לכל הפורום, ומצד שני מתגאה ומפרסמת סרטון מטופש של פרארי משתוללת בעיר.

זאת הצביעות הכי גדולה שמישהו חושב בצורה

X ומטיף ל-X ובסוף המעשים הם בכלל Y.

כפי שציין לידור גם אני לפעמים נוסע מהר, כן וגם בעיר עובר את המהירות המותרת.

אבל בחיים שלי לא הטפתי מוסר.

אני בטוח גם שאם חבר פורום חדש ובעל שגיאות כתיב היה מפרסם את הסרטון הזה,

כבר מזמן היה כאן עליהום והיו צועקים, מזלזלים או מוחקים לו את זה.

מעניין עוד אף מנהל לא ראה את זה, יפה מאוד,

אבל שחדשים עושים "שטויות" ישר טורחים להראות להם איפה זה דלת היציאה.

shame on you

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5759 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...