Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה לבית משפט - טיעון לעונש.

m1011409
שימו לב! השרשור הזה בן 5788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

לפני מספר חודשים קיבלתי דו"ח שלא בצדק ולכן הגשתי בקשה להישפט.

כבר אז ניסחתי כעמוד אחד שלם של טיעונים, ניגשתי למקום בו קיבלתי את הדו"ח ובדקתי איפה אני

יכולתי להיות לא בסדר ומה גרם לשוטר להחמיר איתי כל כך למרות שלא ביצעתי עבירה.

אתמול קיבלתי את ההזמנה לבית המשפט, אך בה ישנן 2 וחצי שורות לטיעונים.

רציתי להיתיעץ עם מי שעבר הליך דומה ו/או בעל ניסיון בתחום - האם ישנה אפשרות לצרף דף מודפס

בנוסף לספח אותו אני שולח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר במושגים עסקינן,לא מדובר בטיעון לעונש,אלא בטיעונים לכבת הגנה.

טיעון לעונש זה אחרי שהורשעת טיעונים בשביל לקבל הקלה/התחשבות בעונש

וכמו שאניר רשם כן אפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, תודה לשניכם על התשובה.

האם אני פשוט מצרף במעטפה בנוסף לספח את הדף המודפס?

האם יש צורך לרשום משהו בטענות שלי על הספח למרות שכל הטענות רשומות בדף המודפס המצורף?

אשמח אם תוכלו לציין האם אתם יודעים זאת בוודאות או משערים.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תלחץ לדחוס משהו לתוך השתיים וחצי שורות בטופס המקורי. כתוב בהן שצירפת דף נוסף.

כתוב את כל הטענות/נימוקים/תירוצים בדף הנוסף.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה- אל תכתוב דבר! אתה בהליך פלילי.

את כל הטיעונים והשפנים בכובע תשמור לשלב ההוכחות, אחרת התובע והשוטר יבואו מוכנים.

אלא אם אתה רוצה להודות בעובדות אבל לא באשמה, ואז אתה יכול לאמר את הטיעונים לשופט כבר בשלב ההקראה ולבקש לחסוך את ההוכחות, שזה עשוי להיות לטובתך אם תורשע בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חס וחלילה- אל תכתוב דבר! אתה בהליך פלילי.

את כל הטיעונים והשפנים בכובע תשמור לשלב ההוכחות, אחרת התובע והשוטר יבואו מוכנים.

אלא אם אתה רוצה להודות בעובדות אבל לא באשמה, ואז אתה יכול לאמר את הטיעונים לשופט כבר בשלב ההקראה ולבקש לחסוך את ההוכחות, שזה עשוי להיות לטובתך אם תורשע בכל זאת.

אתה בטוח בדבריך?

יש אולי עוד מישהו שיכול ליעץ לי מניסיונו מה כדאי לרשום או לשמור בצד עד המשפט.

סליחה שאני מקפיץ, לא יצא לי להיות במחשב ביומיים האחרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...