Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרהורים ושאלות בקשר למחירי הדלק

tphss
שימו לב! השרשור הזה בן 5774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון אני אשמח לדעת מדוע מחיר הסולר עולה על מחיר הבנזין 95 ביותר מ-2 שקלים לליטר! סולר קרוב ל-8שקלים לליטר, זה מטורף. לפני 4 שנים בערך אם אני לא טועה ליטר סולר עלה לי פחות מ-3 שקלים!

בכל אופן, איך קרה שסולר עבר במחיר בנזין?

איך התחזקות השקל מול כמעט כל מטבעות העולם (והחלשות הדולר) שכל התקשורת והעיתונים אוהבים לנפנף מולינו (ומול כל העולם אני מניח) לא מוזילה לנו את מחירי הדלק וחומרי הגלם?

מתי מתעדכנים מחירי הדלק (אני הבנתי שבכל ראש חודש, אבל מתחילת השנה לא משנה מה, הדלק מתייקר)?

Some days your the bug; Some days your the windshield

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר מעודכן בלילה שבין ה30/31 לחודש X ל1 לחודש X+1.

לצורך העניין, העדכון האחרון היה בלילה שבין ה31 למאי ל1 ביוני.

למיטב זכרוני, המחיר בעדכון הזה נקבע לפי המחיר הממוצע בו נסחר הדלק ב5 הימים האחרונים של אותו חודש.

בזמן שהשקל התחזק מול הדולר בכ25 אחוז, מחיר הדלק עלה בלמעלה מ50% ב4 השנים האחרונות.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עליית מחיר הסולר - לפני 4 שנים בערך המס על כל ליטר סולר שנמכר לצרכן בתחנת הדלק היה אפסי. הממשלה החליטה להעלות את המס הנגבה על ליטר סולר ולהשוות אותו למס הנגבה על ליטר בנזין ולכן מחירי הסולר קפצו לשמיים. בנוסף, מחיר הסולר יצא מפיקוח וכל תחנה רשאית לגבות מחיר אחר לליטר סולר. התוצאה היא שחלק מהתחנות הקפיצו את מחיר הסולר למחירים מטורפים (כמעט 10 ש"ח לליטר סולר).

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה כתבה מעניינת לגבי כוונות של משרד התחבורה לגרום להוציא את רכבי הדיזל מהמדינה ע"י תוכנית ה"מיסוי הירוק" שכל התוכנית הזאת מפגרת לחלוטין

מה שיוצא מהתוכנית שרכבי הדיזל תמיד יקנסו במחיר קניה,בנוסף העלו את המס על סולר והם עושים הכל בשביל שלא יהיה לנו רכבי דיזל זולים כמו באירופה.

בקיצור צריך אוטו עם מנוע מימן,הא אבל המדינה הזאת ימצאו איך לקחת ממך כסף גם על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stealtho, זה דווקא נחמד לשלם מס על המס..

יש לך אותו דבר על כל מוצר שיש עליו מכס.

אתה משלם את המע"מ על מחיר המוצר + המכס + עלות המשלוח של המוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שלא ירחק היום ואת מה שקרה עם הסולר יעשו גם עם הגז.

הגענו למצב שבו לא מחשבים איך להרוויח יותר ,אלא איך להפסיד פחות.

בברכה

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי אם המדינה תסכים לאבד הכנסות לטובת אזרחיה (אוטופיה במדינת ישראל) אפשר לבטל את הבלו והמע"מ על הדלק והמחיר יצנח בקרוב ל50%!

אבל כל עוד המדינה תמשיך לשדוד את האזרחים ואנשים ימשיכו לנסוע כרגיל אין לשום פוליטיקאי אינטרס לעשות משהו בעניין.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי אם המדינה תסכים לאבד הכנסות לטובת אזרחיה (אוטופיה במדינת ישראל) אפשר לבטל את הבלו והמע"מ על הדלק והמחיר יצנח בקרוב ל50%!

אבל כל עוד המדינה תמשיך לשדוד את האזרחים ואנשים ימשיכו לנסוע כרגיל אין לשום פוליטיקאי אינטרס לעשות משהו בעניין.

בכל העולם המחירים עולים ועולים והממשלות מנסות לגרום לאנשים להשתמש פחות ופחות ברכב הפרטי.

אני לא רואה הגיון בהוזלת מחירי הדלקים בארץ כדי לעודד אנשים לנסוע ברכבם הפרטי.

זה נוגד את העקרונות על-פיהם נוהגת הממשלה בארץ (או לפחות מנסה לנהוג) ורוב הממשלות האחרות במדינות המפותחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הדלק זה פשוט שערורייה .

אבל בישראל , כראוי לישראלים - כולם אוכלים את הדייסה שהם מבשלים .

אני אישית החלטתי עם עצמי , בהעלאה הבאה של מחירי הדלק - האוטו יישאר בחניה .

גם פחות זיהום אוויר וגם פחות חורים בכיס .

אני שומע את מנוע האוטובוס קורא לי .

אני חייל , ככה שאני לא אשלם בכלל ואחסוך הרבה מאוד כסף , אם אכן התחזית של יותר מ 7 שקלים לליטר תתממש אני פשוט אזיז את הרכב פעם ב ...

פשוט טירוף , ארץ אוכלת יושביה .

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הדלק זה פשוט שערורייה .

אבל בישראל , כראוי לישראלים - כולם אוכלים את הדייסה שהם מבשלים .

אני אישית החלטתי עם עצמי , בהעלאה הבאה של מחירי הדלק - האוטו יישאר בחניה .

גם פחות זיהום אוויר וגם פחות חורים בכיס .

אני שומע את מנוע האוטובוס קורא לי .

אני חייל , ככה שאני לא אשלם בכלל ואחסוך הרבה מאוד כסף , אם אכן התחזית של יותר מ 7 שקלים לליטר תתממש אני פשוט אזיז את הרכב פעם ב ...

פשוט טירוף , ארץ אוכלת יושביה .

מסכים איתך , אני כבר מכרתי את המכונית לצערי ונוסע עם חופשי חודשי , מעדיף לעשות דברים אחרים עם הכסף ,מידי פעם משכיר רכב

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...