Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה:האם אני יכול לשחרר מוצר אשר נמצא בבית המכס של דואר ישראל בת"א או שאין אפשרות

אלי37
שימו לב! השרשור הזה בן 5802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם

האם אני יכול ללכת לבית המכס בת"א של דואר ישראל ולשחרר משם חבילה שנמצאת שם על שמיי,או שאני חייב לחכות עד שיגיע לי דואר רשום הבית ורק אז ללכת לסניף הדואר הקרוב לביתי ולשחרר את החבילה?

בתודה

אלי

נ.ב-ידוע לי שהחבילה שנשלחה אליי מחו"ל נמצאת כעת בבית המכס של דואר ישראל בת"א רחוב דרך ההגנה 137 ת"א.

אם אני אקפוץ לשם ביום ראשון אני אוכל לשחרר את החבילה או שהם פשוט ישלחו אותי ויגידו לי לחכות עד שזה יגיע אליי הבית??

החבילה נשלחה דרך חברת USPS מארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדואר קצת קשה לאתר חבילה על שם אלי 37, כי אצלו זה מסודר ומבורקד לפי מס' משלוח פנימיים שלהם.

המספר יופיע על ההודעה שתשלח לביתך.

לא תמיד החבילה תשאר בדואר בדרך ההגנה, לפעמים היא תועבר לדואר הקרוב לביתך - גם שם תוכל לקבלה לאחר תשלום המכס באשנב הדואר שבמקום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב את המכתב המוזר הזה מהמכס כדי לשחרר את החבילה.

אל תיהיה כל כך בטוח שתקבל את המכתב הביתה. אני לא קיבלתי למרות שהחבילה שלי המתינה בדואר במשך שבוע שלם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החבילה חייבת בתשלום מכס, אין שום מצב שיקבל אותה לביתו. הוא יצטרך להגיע קודם לדואר, לשלם את המיסים ואז יוכל לקבלה בו במקום.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה:

החבילה חייבת במכס היות והמוצר שרכשתי דרך איביי עלה 800$.

שכחתי לציין שיש לי את המספר של החבילה כפי שהמוכר מארה"ב מסר לי את זה.

המוכר שלח את המוצר דרך USPS ועל החבילה יש מספר.נכנסתי לאתר של USPS הקלדתי את המספר ונאמר לי שהחבילה כבר יצאה מהמכס בישראל.

אם הבנתי נכון מהמכס שבלוד היא עוברת אוטמטית למכס הדואר של ת"א ברחוב דרך ההגנה 137 ?האם אני צודק?

ואם אני מגיע ביום ראשון עם מספר החבילה ועם התעודת זהות שלי יש מצב שהם יוכלו לעזור לי ולשחרר את החבילה?

בתודה

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי אותו המקרה בדיוק לפני שבועיים בערך.

תרים טלפון למודיעין דואר שליחים ביום ראשון. המספר שלהם הוא 03-9715570. תשאל אותם מה קורה עם החבילה והם בעצמם יבינו את הטעות שלהם ויפנו אותך למישהי שתוכל לשחזר עבורך את התעודה החסרה ולשלוח לך אותה בפקס.

עם התעודה הזאת תוכל לגשת לדואר ולשחרר את החבילה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד כל פריט החייב מכס נשאר בבית הדואר בדרך ההגנה. בית הדואר בדרך ההגנה הוא מעין תחנת מעבר לפריטים חייבי מכס. חלק מהפריטים מועברים לסניפי הדואר באיזור המגורים ושם מקבלים את המוצר יחד עם תשלום המיסים בו במקום. החבילה ממתינה בבית הדואר עם שובר תשלום המוצמד אליה. לפעמים בהודעה הנשלחת אליך מצויין סכום המכס שעליך לשלם.

פריט שחייב במכס לא שייך לדואר שליחים. דואר שליחים מטפל רק בפריטים שאין צורך לשלם עבורם וששולם עבורם משלוח עד הדלת. כך שבמקרה זה אין לדואר שליחים כל אפשרות לעזור מעבר למה שאתה רואה באינטרנט.

יש מקרים שבהם פריט המגיע מחו"ל מקבל ברקוד ישראלי נוסף על הברקוד מחו"ל וכאן נמשך המעקב אחריו לפי הברקוד הישראלי.

אם אתה בטוח שיש לך את הברקוד הנכון ושבית הדואר בדרך ההגנה הוא תחנה סופית, הם יוכלו לאתר את הפריט במקום גם ללא הודעה.

כדי לדעת אם הפריט הגיע ליעדו הסופי, בדוק באתר דואר ישראל לפי הברקוד. בתשובה שתופיע לך אמור להיות כתוב בין היתר: הוזמן הנמען .... אם לא כתוב הוזמן הנמען... אזי הפריט עדיין במעבר ולא בטוח שתוכל לקבלו.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל התשובות הנפלאות.

אכן ניסיתי להשים את הברקוד באתר של דואר ישראל אבל שמה בכלל רשום שאין להם חבילה כזאת.

אני מחר בבוקר ישים פעמיי לדואר המרכזי בדרך ההגנה,והיה אם הצלחתי לשחרר את החבילה מה טוב,לא הצלחתי אאלץ

לחכות עוד כמה ימים טובים עד אשר אקבל דואר רשום לת.ד. שברשותי.

בכל אופן תודה לכולם.אם אני אצליח לשחרר את החבילה מחר אני אעדכן אתכם בפרוצדורה.

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5802 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...