Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספויילר שהוזמן מחול הגיע ונמצא לא תואם,מה פרוצדורת שליחה בחזרה ,דואר\מכס,אלפי תודות

mines
שימו לב! השרשור הזה בן 5805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם לא מזמן פתחתי אשכול על הזמנת ספויילר

לבסוף הזנמתי אך בחנות בחול הספויילר לא קוטלג כראוי ונשלח אלי ספויילר של אודי במקום של גולף,

המוכר התנצל עד עומקי ליבו וביקש שאשלח את הספויילר בחזרה ואז הוא ישלח לי את מה שהזמנתי בחצי המחיר בגלל הטעות,

מהיא פרוצדורת השליחה בחזרה?

יש טיפים שאני צריך לדעת?

אני לא רוצה שיקרעו את המוכר בכסף במשלוח,מה עלי לכתוב על החבילה על מה להצהיר?

יש לצין שהספויילר שוקל פחות מחצי קילו,

השליחה תבוצע לניו יורק מה תהיה העלות בערך?המוכר משלם את הכל..

תודה רבה לכולם אשמח לקבל תשובות ,עד שהוא לא יקבל את הספויילר ,אז הוא לא ישלח לי את הנכון

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם לא מזמן פתחתי אשכול על הזמנת ספויילר

לבסוף הזנמתי אך בחנות בחול הספויילר לא קוטלג כראוי ונשלח אלי ספויילר של אודי במקום של גולף,

המוכר התנצל עד עומקי ליבו וביקש שאשלח את הספויילר בחזרה ואז הוא ישלח לי את מה שהזמנתי בחצי המחיר בגלל הטעות,

מהיא פרוצדורת השליחה בחזרה?

יש טיפים שאני צריך לדעת?

אני לא רוצה שיקרעו את המוכר בכסף במשלוח,מה עלי לכתוב על החבילה על מה להצהיר?

יש לצין שהספויילר שוקל פחות מחצי קילו,

השליחה תבוצע לניו יורק מה תהיה העלות בערך?המוכר משלם את הכל..

תודה רבה לכולם אשמח לקבל תשובות ,עד שהוא לא יקבל את הספויילר ,אז הוא לא ישלח לי את הנכון

תודה רבה לכולם

אם

הטעות היא של המוכר

למה אתה צריך תחוייב על ידי המוכר בחצי מחיר ?

לדעתי הוא צריך לספוג את הוצאות השליחה חזרה ואת המשלוח לארץ כולל המכס שלו

כיוון שאתה שילמת כבר משלוח ומכס

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הסברתי כמו שצריך מצטער שוב!

המוכר משלם את המשלוח בחזרה!

והוא מחזיר לי חצי מהכסף ששילמתי בעבור הפריט שלי!בכל זאת אקבל את הפריט שלי לאחר שהוא יקבל את זה ששלח בטעות(הוא מפחד שהוא ישלח ואני לא אשלח את הספויילר השגוי אליו)

בקיצור הוא משלם את כל הוצאות השליחה של הספויילר השגוי+ישלח לי אחד חדש!יחזיר לי חצי מהסכום ששילמתי על הספויילר לפאי פאל שלי,

עכשיו השאלה שלי היא איך אני יכול לעזור לו לקבל את הספויילר השגוי מהר ובזול!

מה לא לכתוב על החבילה ועל מה לא להצהיר! תודה רבה!השליחה היא לניו יורק דרך אגב!שוב תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בארץ יש את זה,הבעיה שגורמים מסוימים משפיעים אחד על השני,ואדיבות הבישראל היא כמו למצוא תחנת דלק שלא מוהלת....

חברה אז אתם אומרים שאני פונה לפדקס עם החבילה והם עושים בשבילי את כל הטרנספורמציה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא הסברתי כמו שצריך מצטער שוב!

המוכר משלם את המשלוח בחזרה!

והוא מחזיר לי חצי מהכסף ששילמתי בעבור הפריט שלי!בכל זאת אקבל את הפריט שלי לאחר שהוא יקבל את זה ששלח בטעות(הוא מפחד שהוא ישלח ואני לא אשלח את הספויילר השגוי אליו)

בקיצור הוא משלם את כל הוצאות השליחה של הספויילר השגוי+ישלח לי אחד חדש!יחזיר לי חצי מהסכום ששילמתי על הספויילר לפאי פאל שלי,

עכשיו השאלה שלי היא איך אני יכול לעזור לו לקבל את הספויילר השגוי מהר ובזול!

מה לא לכתוב על החבילה ועל מה לא להצהיר! תודה רבה!השליחה היא לניו יורק דרך אגב!שוב תודה!

עבור במכס, יש להם טופס מיוחד למשלוח טובין "לתיקון" בחו"ל כדי שלא תחויב במיסוי לכשיחזור הפגוש מ"תיקון" בחו"ל.

אם לא כן, תחוייב במס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב/לילה טוב,

באמור לספויילר שהגיע (ואינו מתאים) -לאיזה דגם של אודי הוא מיועד? ייתכן שאהיה מעוניין לקנות אותו (ואז שלושה אנשים יהיו מרוצים: המוכר, אתה, ואני... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין

תבקש ממנו אכשיו לשלוח לך על מה ששלמתה

כל פעם שנשלך לי פריטים לא נכונים אני קודם כול מבקש שישלחו לי את מה שביקשתי ושילמתי

כל מוכר אמין יעשה את זה ועשו את זה בלי קשר להפריט שיש לך ביד שנשלח בטעות המוכר

והאם הוא רוצה הפריט הלא זומן שיש לך ביד שהוא קודם ישלך לך הכסף על משלוח ועל מכס

ועל זה שהוא רוצה לתת לך הנחה של 50% בסדר אבל זה לא נשמה לי כשר

הוא לא מוכן לשלוח לך הפריט שלך ששילמתה כבר ונתתה בו אימון עד שתחזיר לו את הפריט הלא נכון על החשבון והכסף שלך שהוא הטעות שלו ומצד שני הוא רוצה להיות מעוד עדיב בעתיד

תהפוח השולחן

תגיד לו אם הוא לא מוכן לשלוח לך אכשיו הפריט שלך

ש א. תחזיר לך הכתב ששילמתה

ב. תשלם את כל הנזק במכס שגרם לך

ג. אחרי כל זה אם הוא רוצה החלק שלו בחזרה שישלם לך כל המשלוח מראש

מוכר שלוקח כסף ושולח פריט לא נכונה צריך לקחת אחריות מיד אתה לא צריך לתת לו או להרות לו שום אימון ההפך

בהצלחה

If at first you dont succeed

Dont try ski diving

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ועל תיהיה "ישראלי" כמו שמגיב מעליי

FIRSTLY IM AMERICAN NOT ISRAELI

SECONDLY YOUR WIMPY POOR ISRAELY ATTITUDE OF LES AFFAIRE IS MORE ISRAELI THAN MY HONEST FORTHRIGHT AND BUISNNESS MINDED APPROACH

YOUR COMMENT CLEARLY DEMONSTRATES AN ISRAELY MENTALITY THAT THE SELLER IS DOING YOU A FAVOR

IN PROPER BUISSNESS ETHICS ITS THE BUYER WHO IS ALWAYS RIGHT NOT THE SELLER

ITS UNFOURTUNATE THAT YOU FEEL THAT YOUR POSITION IS WEAK BY DEMANDING PROPER

TREATMENT

IF YOU PAY FOR A PRODUCT YOU SHOULD RECIEVE IT

ONCE THE SELLER ESTABLISHES INCOMPETENCE IN HIS ABILITY TO PROVIDE THE GOODS AND SERVICE YOU PAYED FOR IT IS NO LONGER YOUR RESPONSIBLITY TO PROVE TO THE SELLER GOOD FAITH WHICH YOU HAVE ALREADY DEMONSTRATED

YOU CAN CHOOSE TO GO AND INVEST MORE MONEY ON SHIPPING AND RISK LOSING MORE AND MORE MONEY YOU MAY GET LUCKY BUT I FIND IT HARD TO BELIVE THAT HE DOESNT TRUST YOU AFTER YOU PAID HIM FOR A PRODUCT YOU DIDNT RECIEVE

BEST OF LUCK

If at first you dont succeed

Dont try ski diving

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ישראלי" לא חייב לגור בישראל.

זה מושג לאנשים חוצפנים שחושבים שמגיע להם הכול.

מה אתה ממציא עכשיו את הגלגל?

בכל מקום זה עובד כך. תשלך את המוצר באריזה מקורית, ותקבל את הכסף, או מוצר אחר.

כאן לא מדובר על רמאי, או חנות מוזרה.

לא קרה כלום, בחור יקבל את המוצר שהזמין, וגם את הפיצוי.

ולא צריך להיות "ישראלי" ולהמציא ישר חוקים משלך.

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...