Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על חנות הסטריאו (בסטה) בשוק התחנה המרכזית הישנה.

שימו לב! השרשור הזה בן 5806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך זה שהם מוכרים מגבר וסאב חדשים במחירים יותר זולים ממה שאנשים פה מוכרים משומשים?

אני לא רוצה לקנות במקום מפוקפק (חשש לרכוש גנוב או מזוייף).

תודה.

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקציב הוא 700 שח.

מה שהוצע לי שם זה מגבר V15 (אני יודע , מגבר מדבקה ככל הנראה) וסאב מחברה מוכרת לבחירתי ,לנזר , פיוניר , קנווד , קיקר וכו' (סביב 250RMS כל אחד מהם).

פה בפורום משומשים אנשים דורשים על אותם רכיבים בדיוק יותר כסף , מוזר.

תן לרומני בירה , הוא ישתה 5 דקות , תראה לו מאיפה הבאת את הבירה , הוא ישתה כל היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הV15 לא מדבקה אלא זבל סיני.

אנשים מוכרים פה יד שניה בהתאם למחירים בחנויות,ויש פה כמה שמגזימים כמו בכל מקום.

בתחנה המרכזית כנראה הסחורה ללא מכס ומע"מ לכן זולה הרבה יותר,אולי מהשטחים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא נכון

אולי אתה לא מבין טוב

הפיונרים שמוכרים פה הם 400RMS מה שאתה רואה לפחות אני עוד לא ראיתי פיונר של 250

וגם לא קיקר קיצור או שזה הדגמים החלשים ואתה משוואה אותם לדגמים הקצת יותר חזקים מה שמוכרים פה הרוב או שלא יודע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK ,

אז בעיקרון שווה לי ללכת על זה?

אני מחפש מערכת לא בשביל להפציץ את הרחוב , סה"כ רוצה לשמוע יותר טוב ויותר חזק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע לפעמים מה שעולה יותר זול יכול לעלות לך הרבה יותר אם למשל הסאב ישרף לך אחרי שבוע שבועיים לאן תלך בדיוק?

עדיף לקנות במקום מסודר ולשלם קצת יותר מאשר לקנות חתול בשק

IBIZA 20vt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לעשות חיפוש.

יש המון תשובות על התחנה המרכזית!

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב, את כל המערכת קניתי משם(אם אתה קונה אז רק מציון ויעקוב, שני אחים דומים במקצת), השירות שלהם מצויין והמחירים מצויינים. רק אתמול קניתי מהם hu של פיוניר ומחר אני קונה סאב של p3 מהם.

המחירים הם ככה מפני שהם לא משלמים שכירות גבוהה על המקום ומס ולכן יש להם את אותו הרווח של חנות שמוכרת ב200-300 יותר.

בקיצור עסקה כדאית, אבל רק אצל ציון.

Mazda 3 Integrated HU + JBL MS-8 | Audison Voce 3Way | Nakamichi PA-2100 | Helix B4 Precision | Hifonics 1206D | AA Arsenal 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון לגבי החנות בתחנה מרכזית אצל יעקב וציון הם אנשים נחמדים יותר זול מכל מקום אחר

אין מה לפחד אנשים הגונים אני קניתי לפני שלושה ימים HU של פיוניר חבל על הזמן שומעים מצויין

אם קורה תקלה בתוך השנה הם יטפלו בך,אני קניתי בעבר של sony כמה שנים עם קלטות עד שהחלפתי אותו ל סי די

לא לחשוש כדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5806 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...