Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קפסולות לצריכת דלק FFI אמיתי ?

סאונד בראש
שימו לב! השרשור הזה בן 5803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Fuel Freedom International

מישהו הציע לי לנסות את המוצר מדובר על קפסולות ששמים במיכל דלק ואמורות לתת שיפורים בצריכה ובביצועים בכך שהיא גם מנקה את כל החלקים המפוחמים בתוך המנוע

EveneL ,Beaute Accomplie, Ubiphone, Intway, Nu Skin, Edelstar, Bottega Verde, Mageric, WellnessPro, Oriflame, Gloryon, Herbalife, L`ambre, Tiens, TianDe, Agel, Just, Telme, Fleur de Sante, Meridian, Edelstar, CieL Parfum, Coral Club Int, En101, Nature`s Sunshine Products, Elite Club, Inmarket Limited S.A, Kazil, Amway Eco Quest Intl, Euro Electro Group, Nikken, Grouphone, Faberlic, Dr' Nona, Forever, SmSer

כל אלה הן חברות MLM העובדות בתחום בריאות ויופי, שירותי טלפון ומוצרי חשמל, מגנטים ותכשיטים למינהם, לכל אחת מהחברות האלה יש יתרונות משלה, ואם תחברו את כל היתרונות של כל החברות הללו תקבלו חברה אחת מושלמת והיא חברת Fuel Freedom International.

*המוצר הוא בלעדי בעל 7 פטנטים מוגנים המשלב את כל הפעולות של מוצרים דומים לו בשוק.

היחיד שמוגן עם פוליסת ביטוח על סך 1000000$ לכל מקרה.

*עלות המוצר הוא בשווי של קופסת סיגריות, ובגלל זה הלקוח אינו נרתע מלנסות את המוצר.

*מוצר שנגמר בממוצע אחת לשבוע, ויש לו דרישה לצריכה חוזרת.

*את התוצאה של המוצר ניתן לראות כבר לאחר השימוש הראשוני.

*מימדיי המוצר קטנים כלומר נוח לניידות ולא צריך לפתוח מחסן בבית...

*מוצר אשר פותח ונבחן למשך 47 שנה.

*מספר לקוחות פוטנציאלי רב יותר, כי המוצר מציע לא לבזבז אלא לחסוך בכסף.

*העיתוי המושלם, החברה קיימת מנובמבר 2005-שנה אחת בלבד,כלומר בשלב זה החשפות הציבור כלפי המוצר עצומה!

*דמי הצטרפות לבניית עסק 162$ עד 412$.

*החברה פועלת בשיטה הבינרית הכוללת גם את ה Speal over.

*ללא התחייבות למלאי חודשי.

*גבול התגמולים הוא 25000$ לשבוע (הגבול קיים רק על העמלות),וזאת על מנת למנוע פשיטת רגל עקב ההוצאות העולות על ההכנסות של החברה.

מה אתם חושבים

אמיתי ?

או שרוצים לעשות עליינו כסף ?

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, מומלץ שתקרא את שני הלינקים המצורפים:

שמן נחשים - מאמר נהדר של נמרוד מלר.

יש גם את השרשור המפורסם הזה

שרשור א-ר-ו-ך מאוד, אבל אם יש לך סבלנות לקרוא אותו, לא תשאל עוד שאלות בנושא (ובנוסף תקבל שעה של בידור נטו :lol: )

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חבר ותיק בפורום אני מניח שיצא לך לקרוא כאן יותר מפעם אחת שירשורים בנושא זה.

רבים מהשירשורים האלה ננעלו בעיקר כי הם מסווה פרסומי וכן בגלל שהנושא נטחן עד דק מספר פעמים בפורומים וחיפוש קל יעלה מן השרת שלל תשובות שרק יחזרו על עצמן עוד פעם.

בשורה האחרונה - אם זה היה מקיים את מה שזה מבטיח, כל ציי הרכב הגדולים היו משתמשים בזה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תוהה עד מתי אנשים ימשיכו להאמין לקשקושים האלו... :lol:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנה וחצי שהחברים שלי ניסו לשכנע אותי להשתמש במוצר הזה התחלתי להוסיף את התוסף.

אני משתמש בתוסף נוזלי MPG BOOST (בסולר הקפסולות הרגילות נמסות לא מספיק מהר).

היו 3 הבטחות:

חיסכון של 7- 14% בצריכת דלק

מנוע יעבוד יותר שקט

פליטה הרבה יותר נמוכה מהמותר.

אחרי 3 חודשים אני יכול להגיד שצריכת סולר ירדה ב 5% (שזה בערך המחיר של התוסף).

נדמה לי שהמנוע עובד יותר שקט והרכב פחות רועד בכיבוי (אולי זה רק נדמה לי - אפקט פסיכולוגי)

אני אמשיך להשתמש בתוסף עד לטסט הבא , אם אראה שפליטת הגזים שואפת לאפס, אמשיך עם התוסף למען איכות הסביבה.

לא נראה לי שאפשר לחשוד בי כמי שמפרסם את המוצר:lol:

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, מומלץ שתקרא את שני הלינקים המצורפים:

שמן נחשים - מאמר נהדר של נמרוד מלר.

יש גם את השרשור המפורסם הזה

שרשור א-ר-ו-ך מאוד, אבל אם יש לך סבלנות לקרוא אותו, לא תשאל עוד שאלות בנושא (ובנוסף תקבל שעה של בידור נטו :lol: )

צודק הבנתי

דווקא שירשור מצחיק

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנה וחצי שהחברים שלי ניסו לשכנע אותי להשתמש במוצר הזה התחלתי להוסיף את התוסף.

אני משתמש בתוסף נוזלי MPG BOOST (בסולר הקפסולות הרגילות נמסות לא מספיק מהר).

היו 3 הבטחות:

חיסכון של 7- 14% בצריכת דלק

מנוע יעבוד יותר שקט

פליטה הרבה יותר נמוכה מהמותר.

אחרי 3 חודשים אני יכול להגיד שצריכת סולר ירדה ב 5% (שזה בערך המחיר של התוסף).

נדמה לי שהמנוע עובד יותר שקט והרכב פחות רועד בכיבוי (אולי זה רק נדמה לי - אפקט פסיכולוגי)

אני אמשיך להשתמש בתוסף עד לטסט הבא , אם אראה שפליטת הגזים שואפת לאפס, אמשיך עם התוסף למען איכות הסביבה.

לא נראה לי שאפשר לחשוד בי כמי שמפרסם את המוצר:lol:

אם אתה עובר טסט בזיהום אפסי עם התוסף, בשביל הספורט נסה לעשות בדיקה גם ללא התוסף ולראות תוצאות, יש לי הרגשה שהזיהום עדיין ישאר אפסי.

אם אתה מתדלק סולר\דלק מהול ולא איכותי, סביר להניח שהקפסולות יעזרו כמו כל תוסף אחר שפשוט גורם לעליית האוקטן בדלק\סולר ואז יוצא מצב שאתה מתדלק דלק גרוע ואחרי זה משפר אותו במקום לקנות מראש דלק איכותי.

צריכת דלק היא דבר בעייתי למדידה ברמה של אחוזים בודדים בגלל שהתנאים אף פעם לא יהיו זהים ונתון של 5 אחוז הוא נתון שיכול להשתנות בגלל הנתונים השונים מנסיעה לנסיעה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר זול לקנות חבילת כדורי נפתלין ולהשתמש בה, כך גם תחסוך יותר כסף :roll:.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדור נפטלין עולה פחות מ 5 ש"ח? (זה המחיר לתוסף המדובר בכל תידלוק).

אמיר,

כמה זמן השתמשת ב MPG BOOST?

אני אחרי 3 חודשים לא יכול להגיד בביטחון וציניות שהשפעתו שווה להשפעה של הנפטלין.

אני גם לא יכול להגיד שזה חוסך כסף רב, לפי החישובים שלי,

אפילו אם ההבטחות של המשווקים של 14% חיסכון נכונים - גם במיקרה הזה החיסכון לא גדול.

אני קונה סולר במחיר של 6.25 ש"ח לליטר בתחנת דלק של סונול (תמיד באותה התחנה כבר שנה וחצי),

ואם המוצר הזה מעלה את מספר האוקטן אפילו קצת -אותי זה מספק (מס. אוקטן יותר גבוה = סולר יותר איכותי) כי אני לא בטוח שבמחיר הזה הסולר באיכות גבוהה מאוד , אם כי, אין לי בעיות עם הרכב .

ואם זה מקטין זיהום אויר - עוד יותר טוב.

יש לי תוצאות של הטסט הקודם ואני מחכה לראות מה תהיה רמת הזיהום בטסט השנתי הבא

אחר כך אחליט האם להמשיך עם התוסף הזה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השתמשתי.

שכן שניסה להיות משווק של המוצר הזה, החליט קודם לבדוק על הפונטו שלו. גם הוא חשב שזה חוסך דלק בהתחלה.

בסופו של דבר הוא נגיע למסקנה שדלק זה לא חוסך.

אם זה משנה את האוקטן, גם הרכב צריך להתאים לאוקטן גבוה יותר אחרת הוא יזייף. אם הוא מזייף - הוא לא חסכוני.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*החברה פועלת בשיטה הבינרית הכוללת גם את ה Speal over.

זה השם החדש לשיטה הישנה, ששמה "פירמידה".

אסור להתקרב לאיזה שהוא מוצר שנמכר בצורה הזאת,

לא משנה אם זה מכשיר לגירוד חתולים, תחליף חלב אם,

מגרז פטמות או תוסף דלק להקטנת חיכוך הצילינדרים של הסיפולוקס.

מתי, מתי יוציאו את ה"שיטה" הזאת מחוץ לחוק...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...