Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מוסכניק מנוסה ואמין למוסך מורשה

dudico
שימו לב! השרשור הזה בן 5809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד היום היה לי פיאט אונו 92 ומוסכניק שהוא חבר של אבא שלי מטפל בו באהבה, בסה"כ טיפל בו עד היום יפה מאוד, וכשהוא עושה טעויות פה ושם הוא מיד מודה בטעות ומטפל בבעיה. אני מאוד סומך על המוסכניק מבחינת האמינות והיושר שלו.

בימים הקרובים אני קונה רנו מגאן 2002, אני מאוד מתלבט האם לתת אותו לטיפולים למוסך מורשה של רנו או למוסכניק שלי. מכל מה שקראתי בפורומים חשוב מאוד לטפל במגאן במוסך מורשה, אבל מצד שני אני לאו דווקא חושב שאני יכול לסמוך על מוסכניקים במוסך המורשה כמו שאני יכול לסמוך עליו. הוא כיום מטפל בסה"כ ב 4 מגאנים (ביניהם המגאן של אבא שלי) והם כולם מרוצים.

אשמח לשמוע עצות בקשר לדילמה שלי :)

בנוסף הייתי רוצה לשמוע איזה יישור קו מומלץ לעשות למגאן (האם אני צריך לפתוח שרשור נוסך בשביל השאלה הזו?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה בשבילך שאתה קונה מגאן ידנית.(לגיר אוטומטי בעיות אפשריות ויקרות לתיקון)

תחפש מגאן עם קילומטראז' לא קרוב להחלפת טיימינג -משהו בין 90 ל100 אלף ק"מ,כמובן אחרי ההחלפה .

(במוסך מורשה החלפת טיימינג יקרה, אני מפחד להגיד לך עד כמה יקרה).

בכלל, מוסכים מורשים של קרסו יקרנים מאוד.

לדעתי חשוב לטפל נכון ובזמן, לא משנה באיזה מוסך.

אם המוסכניק שלך מכיר את הרכב ועושה כל מה שצריך -תמשיך איתו.

יש אפשרות למוסכים שמתמחים ברנו אבל הם לא מורשים.אבל בינם ובין המוסכניק שלך אני לא רואה הבדל.

יישור קו - בהתאם למצב הרכב, צמיגים, מצבר, רפידות, מתי עבר טיפול אחרון,תבדוק שחלונות חשמל תקינים, מיזוג תקין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעדיף לטפל באופן קבוע אצל מכונאי, שמוכר לך מבחינת אמינות מקצועיות וביושרו, כמובן תקבל גם יחס אישי טוב יותר מבכול מוסך יבואן.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה התלבטויות קניתי אוטומטית (המוכר הוריד את המחיר משמעותית בגלל השם הרע של הגיר :)) ואני מתכוון לקפוץ למכון שמתמחה בגירים אוטומטיים כדי שיעיף מבט על הגיר שיש לו נקישה בהורדה מראשון לשני.

הרכב עם 85 אלף ק"מ כאשר החליפו לו טיימינג ב 60 אלף. סה"כ עד עכשיו עשה טיפולים מסודרים בקרסו.

האם במוסך של קרסו יעשו דברים כמו עידכון תוכנה וכל מיני דברים שקשורים למחשב הרכב? (מה שמוסכניק שלי כנראה לא יכול לעשות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעי מוסך שאתה מכיר וסומך עליו מבחינה מקצועית ,עדיף על כל מוסך אחר

לא משנה אם הוא מורשה\מרכזי...

מה גם שבמקרה שלך לא מדובר ברכב נדיר או דורש טיפול מיחד.

לשאלתך השניה ,צריך לגשת עם הרכב למוסך שם יבדקו אותו ויגידו האם יש צורך בתיקונים כאלה ואחרים.

כמובן לשים לב לנוזל קירור צרפתיות רגישות לעניין לא פחות מהאיטלקיות (אם יש לך פיאט אתה אמור לדעת :) )

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות את יישור הקו, הייתי עושה במוסך מורשה של קרסו.

משם והלאה, אפשר לטפל אצל המכונאי שלך, כל עוד אתה מביא את החלקים והם מקוריים (חשוב מאוד).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא את יישור הקו, הייתי משאיר למכונאי הרגיל. לא אמורה להיות לו שום בעיה בטיפול, ברקסים וכו'.

את הטיפולים היותר מורכבים הייתי משאיר לקרסו (דוגמת טיימינג) , וגם כאן, אם המכונאי אמין אין סיבה שהוא לא יאמר לך מתי עדיף לך ללכת לקרסו ומתי הוא יכול לעשות זאת. על אחת כמה וכמה אם בעלי מגאן משנתונים דומים מרוצים ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...