Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לקנות סנדל לאוטו?

114508534
שימו לב! השרשור הזה בן 5813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חשבתי על דרך מקורית לשמור על האוטו מפני גנבות וזה לשים סנדל על אחד הגלגלים.

כמה עולה כזה דבר בארץ ואיפה אפשר לקנות

תודה

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפי דעתכם זה שווה את הכסף ואני מקבל שקט על הראש שאפילו אפ יפרצו אז לא יצליחו לגנוב את האוטו, כמובן במידה שלא מנסים לגרור אותו

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה יותר קשה לגנוב את הרכב בגלל שכעת הם יאלצו להתמודד עם הסנדל שהוא הדבר הכי מרגיז להתעסק איתו- המון זמן עם רתכת או דיסק. עדין ישנה האפשרות של גניבת הרכב באמצעות גרר.

נראה לי שזה גם עוזר נגד גניבת גלגלים, מי צריך שלושה גלגלים דומים? הם לוקחים תמיד 4 (למרות שזו היא דעתי בלבד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא נראה לי בשמיים ולהזיק זה בטח לא יזיק,השאלה אם

תהיה לך סבלנות להתעסק עם זה כל בוקר.

בתור אחד שיש לא אופנוע אני חייב לציין שאחד הדברים המרגיזים זה להתחיל

להעסק עם המנעולים לפני היציאה :)

What's the first rule when into a man's car ?

RESPECT a man's car the man RESPECT you !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצי המחיר הזה אתה יכול לבנות לבד סנדל. זה לא שמדובר בשיא הטכנולוגיה של ימינו.

כמה פרופילי מתכת שאפשר למצוא זרוקים בזבל, כמה חיתוכים, כמה פיקים של ריתוך ויש לך אחלה סנדל.

מקסימום חצי שעה עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכולם זאת עבודה של חצי שעה ואני מאמין שאם אני הייתי מנסה

לעשות את זה אז העבודה היתה ארוכה מאוד:lol:

סנדל זה דבר שדי נותן תחושה טובה בלילה אך ההתעסקות איתו בבוקר נראית

לי מרגיזה מאוד- לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי תוכנית בחדשות איפשהו בחו"ל שהעירייה מסנדלת מכוניות שחונות למשל באדום לבן, והראו כמה אנשים עם הנעה קדמית שהיו נותנים זינוק מהיר והסנדל באותו גלגל פשוט היה מתעוות ונופל מהגלגל בשתיי סיבובים הראשונים.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי תוכנית בחדשות איפשהו בחו"ל שהעירייה מסנדלת מכוניות שחונות למשל באדום לבן, והראו כמה אנשים עם הנעה קדמית שהיו נותנים זינוק מהיר והסנדל באותו גלגל פשוט היה מתעוות ונופל מהגלגל בשתיי סיבובים הראשונים.

יופי, ניפצת לו את כול קו המחשבה בקשר לסנדל. :lol:

נקווה שהפושעים לא כולכך חכמים.

If you're a DJ, whether you're a local DJ or a superstar, if you pull a crowd and you give people a great night with your music then you're #1 anyway. Armin van Buuren

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5813 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...