Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על ניסן מיקרה?

wtf
שימו לב! השרשור הזה בן 5793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום,

אני כבר כמה זמן מחפשת מכוניות קטנות ונוחות וכמובן טובות שאני אוכל להנות מהן ולא לבקר לעיתים קרובות במוסך..

אהבתי מאוד את ניסן-מיקרה, ורציתי לדעת מה דעתכם? איך המכונית? אמינה? לא אצטרך לבקר הרבה במוסך? אתם מכירים אנשים שיש להם את המכונית ומרוצים? אשמח לכל חוות דעת וביקורת או עצות

ואם אני משווה את זה לדייהטסו סיריון, מה עדיף?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה היא מכונית חמודה ולגמרי לא רעה - הבעיה היא באבזור.

תמורת 103,000 שקל תקבלי שתי כריות אוויר - לא לעניין במכונית מודרנית.

1,000 שקל נוספים יקנו לך גרסה עם ארבע כריות אוויר, אבל עדיין בלי בקרת יציבות.

אותה בעיה קיימת גם בסיריון, שמציעה רק ארבעה כריות אוויר ובלי מערכת הבטיחות החשובה.

לטעמי - מאזדה 2 תהיה עדיפה במחיר הזה (גרסת ה-105 אלף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי שלום,

אני כבר כמה זמן מחפשת מכוניות קטנות ונוחות וכמובן טובות שאני אוכל להנות מהן ולא לבקר לעיתים קרובות במוסך..

אהבתי מאוד את ניסן-מיקרה, ורציתי לדעת מה דעתכם? איך המכונית? אמינה? לא אצטרך לבקר הרבה במוסך? אתם מכירים אנשים שיש להם את המכונית ומרוצים? אשמח לכל חוות דעת וביקורת או עצות

ואם אני משווה את זה לדייהטסו סיריון, מה עדיף?

תודה רבה!

קודם כל עם ניסאן גם אם לא תצטרך לעיתים קרובות לבקר במוסך, תתעצבן מאוד כשכן תבקר מכל סיבה שהיא. בכל זאת, כל עוד קרסו יעמוד כיבואן ניסאן \ רנו, תצטער על כל דקה במוסך שלהם.

שנית, האוטו חמוד מאוד, אמין יחסית כמו כל יפנית, איכות של יפנית, מרווח טוב.

אך עניין הבטיחות פשוט מביש.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...