Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן קשקאי – גרסה מיוחדת

יניב1
שימו לב! השרשור הזה בן 5783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסאן קשקאי ‘טקנה‘ – מהדורה מאובזרת ומוגבלת תוצע החל מיוני מנכ"ל ניסאן ישראל אומר היום לאור הביקוש לקאשקי ניסאן תציע רמת איבזור יותר גבוה זאת אומרת ביגלל שהיום בשביל לרכוש את הקאשקי הלקוח ממתין כ3 חודשים עד לקבלת הרכב וביגלל המתנה ארוכה ניסאן מציע עוד רמת איבזור כדי "לשחרר את הלחץ" הרמת איבזור תכלול:עם 6 כריות אוויר, ESP, בקרת שיוט, בקרת אקלים, מערכת שמע ודיבורית בלוטות' הנשלטים מגלגל ההגה, ריפודי עור, חימום מושבים, חישוקי מגנזיום, מפתח חכם ועוד.

הרמת איבזור תגיע רק ב2X4 ולא 4X4 והמחיר בהחלט "מכובד" כ175.000 שקל , כמעט 30,000 יקר מהקשקאי 2x4 הסטנדרטי וזול ב-20,000 שקל מגרסת ה-4x4.

הנא הקישור http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesView.asp?ArticleId=5016&SubjectId=81.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום גרסא מיוחדת ושום נעליים.

בסה"כ הייתה דרישה של לקוחות לרמת האיבזור הגבוהה ביותר - גם בגרסאת ה2X4.

סתם נסיון (פתטי?) של ניסן לעלות ל"כותרות".

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק.

לא מוגבלת ולא נעליים. יש את הטקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות וזאת עובדה, שרמת איבזור כפי שצויין בכתבה, בארץ זה נקרא 'גירסה מיוחדת ומוגבלת', זה מתאים לקהל היעד, והם מוכנים לקנות את המהודורה המוגבלת.

רק לא הבנתי אם יש להם ביקוש כזה גדול - למה הם צריכים טריקים שיווקיים "מלוכלכים"?
כנ"ל

לסיכום

מסכים עם כל מילה.

חוק = דבר שאין בו צורך כאשר בני האדם הם ישרים, ואין בו תועלת כאשר הם מושחתים (בנימין ד`יזרעלי, 1804-1881).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זאת לא גרסא מיוחדת ולא גרסא מוגבלת.

כל לקוח שירצה להזמין את הרכב ברמת האיבזור הזאת - מוזמן לעשות כן.

יודע מה, טעות שלי. היא אכן גרסא מיוחדת ומוגבלת.

היא מיוחדת כי מביאים אותה לארץ והיא מוגבלת לכושר הייצור של המפעל.

באותה מידה גם מאזדה 3 בגרסאת הליסינג הינה גרסא מיוחדת ומוגבלת.

היא מיוחדת כי זאת גרסאת ליסינג המשווקת ברמת האיבזור הזו רק בארץ (אמיתי).

והיא מוגבלת כיוון שמספר הרכבים לא יעלה על מספר ההזמנות שתקבל "דלק מוטורס" לרכב.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה קצרה שלי כבעל הרכב במשפחה, גרסאת 4X4 רמת אבזור בינונית, צבע כחול מטאלי.

רכב מצוין, לא סתם יש לו כזה ביקוש, פשוט הרס את טויוטה והRAV 4, רק הולך ומתרבה כל הזמן, לעומתו הRAV 4 כמעט נכחד, מקווה שלא נראה אותם בתדירות גבוהה כמו טויוטה לאנדקרוזר או מאזדה 3.

בכל זאת לדעתי הרכב מעולה מבחינה בטיחותית ופנים הרכב- *כל שטח הפנים כמעט מצופה בגומי גמיש ורך (יחסית לפלסטיק הקשיח ברב שאר הרכבים) ומצמצם מאד את עצמת הפגיעה בעת תאונה, *5 כוכבים ואחד הציונים הכוללים הגבוהים ביותר בN CAP, *הסביבה הפנימית מרווחת מאד גם ל5 אנשים גדולים, *ישנה אטימת רעשים חיצוניים מצויינת, פשוט קשה לשמוע מה הולך בחוץ גם במהירות גבוהה. *צורך דלק במידה סבירה (מחוץ לעיר 1 ל 14-16 משולב 1 ל 12 בערך, כשאני נוהג, ז"א כשהדוושה הימנית לא נחה הרבה), *מעוצב מדהים (לדעתי כמובן, טעם וריח...), *מנוע וגיר מעולים - מנוע שעל סל"ד נמוך או בניוטרל פשוט לא תשמעו אותו ותשכחו שהוא מונע אבל בטורים גבוהים נשמע טוב ובעל תגובת מצערת מהירה וחזקה. *בולם מצוין, אחיזת כביש טובה מאוד. *מבחינת "שטח" בכבישים משובשים, דרכי עפר וחול ים (מה לעשות לשם הוא מיועד בערך) הוא מתנהג טוב. **הבעיה היחידה שממש מפריעה לי נמצאת במתלים האחוריים שרכים כמו מרגרינה, פשוט אין שום סיבה לכך, ממש קופצני ומעצבן בנסיעה שביל עם בורות רבים, כביש משובש וכו' לעומת הלאנדקרוזר שבאותה דרך משובשת ואפילו בתנאים גרועים יותר פשוט לא מרגישים כלום בתא הנוסעים. עוד חיסרון מבחינת שטח, הג'יפון הזה פשוט נמוך.

בקיצור,

אם היה לי כסף להשקיע ברכב אחד לכל המשפחה (במקרה והיא מונה עד 5 נפשות) הייתי הולך על קשקאי, גם בטיחותי לילדים, יכול להגיע די רחוק בשטח למרות המגבלות, מרווח וכו' וגם כיפי מבחינת נהיגה, לא היתי מהסס.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא הבנתי אם יש להם ביקוש כזה גדול - למה הם צריכים טריקים שיווקיים "מלוכלכים"?

יש את נושא המיצוב. כיום ניסאן מוכרת לרמות הביניים ולא נמצאת בשוק היותר יוקרתי והמהלך נראה כמו ניסיון לעלות כיתה ולמצב את ניסאן כמותג גם בשוק היותר יוקרתי.

נושא המהדורה המוגבלת מתיחס לזה שהיבואן מביא כמות מסויימת או מביא רמת אבזור מסויימת לפרק זמן מסויים בדומה לפולו הצבעונית שיובאה בזמנו או לכל מיני רמות גימור שזכו לשמות כפונ' של אירועים (כמון הCUP בתקופת המונדיאל).

חוץ מזה מה רע בשימוש בתקשורת ליחסי ציבור ופרסום? זה דבר לגיטימי ונפוץ מאוד בכל תחומי המסחר והמיתוג.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הרכות הזו במתלים באה לידי ביטוי בכביש מהיר וב-"כבישים מעניינים"?

זהו, שהזנב "קצת שמח", אבל המרכז כובד של הרכב מרגיש הרבה יותר נמוך מאשר בלאנדקרוזר למשל.

קרה לי מקרה שהייתי לא אחראי כל כך (אנא סילחו לי :wink:), שילבתי ל4X4 ונסעתי מכיוון תל אביב בצומת של גני התערוכה ועליתי ימינה בסיבוב הארוך והחד לאיילון דרום, בדיוק החל לרדת גשם וזה היה מתכון לאסון כמו שאומרים, נסעתי בסביבות 70 שלפתע נכנסתי להיגוי יתר, הזנב יצא לטיול וראיתי את הגדר ביטחון מול העיניים, בהחלט היה אפשר לקרוא לזה דריפט, בקור רוח פשוט יצאתי מזה והיו לי עוד כמה מקרים של היגוי יתר וכמובן ים של תת היגוי ב2X4.

אבל חלק מזה בהחלט קשור לזה שיש לי בצד שמאל מאחור צמיג שונה (מעט מאד) מכל שלושת האחרים מכיוון שלא מצאו את אותו צמיג, קצת מוזר לא :roll:

ב4X4 יש לו אחיזה בהחלט טובה מאד, הוא משדר לך כל כך הרבה ביטחון בכל מה שתעשה, פשוט תרגיש כאילו אתה על מאזדה 3 4X4 בערך, הוא בהחלט לא מרגיש כבד.

בקשר להשוואה לטוסון, אין בכלל מה להשוות, הקשקאי אוכל אותו בלי מלח בכל אספקט, רק המחיר של הג'יפ במבוק הזה (טוסון) זול יותר, עקב היותו עשוי מבמבוק תעופתי של האחים רייט כמובן.

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום,

לאחרונה לאחר בדיקות גם אני רכשתי את הניסאן קשקאי מדגם 2X2.

לפי דעתי אין מה להשוות לטוסון ,הרכב פשוט מהמם,מרווח מאוד מבפנים ונוסע פשוט מצויין.

הפאק היחידי שמצאתי ברכב שממש מאכזב הוא מערכת הסטריאו שאינה תומכת ב MP3 וגם לא ניתן לשרשר לה שום התקן חיצוני במידה ורוצים. מעבר לזה פשוט הנאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*צורך דלק במידה סבירה (מחוץ לעיר 1 ל 14-16 משולב 1 ל 12 בערך, כשאני נוהג, ז"א כשהדוושה הימנית לא נחה הרבה),

סליחה שאני מתערב בשרשור הזה שהועלה (חצי) מן העבר, אבל צריכת הדלק הפנטסטית הזו שעליה אתה מדווח, שהיא אף טובה יותר מנתוני היצרן ומתאימה למנועים קטנים יותר משמעותית, נראית לי קצת מוזרה, מה עוד שאתה מעיד על רגל כבדה על הגז והיצרן בדק זאת בתנאי מעבדה; וזה מציב גם את יתר ה"סקירה" שלך בספק...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...