Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה פריוס + מחשב

שימו לב! השרשור הזה בן 4689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מקבל בקרוב את הרכב ורוצה לעשות את הפרויקט הבאה.

ראו תמונה :

final-thumb.jpg

מה שזה בא לומר שניתן לחבר מחשב (כמו למשל MINI MAC) למסך ברכב ולשלוט עלו דרך מהמסך !!!.

אתר אשר מסביר את ההתקנה (אבל לא מציג יותר מדי פרטים)

http://www.kusnetz.net/prius/ (מומלץ להתקין תוכנת QuickTime במידה ורוצים ליראות את הסרטים)

משהו שמע על זה ? או יכול לתת לי תרשים של המסך והחיבורים שלו כדי שאני יבין יותר את הפרויקט ...

בברכה DuakNet

אני לא דיסקט אני דיסלקט :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משווקים כבר היום מחשבים כאלה עם GPS ומה שלא תרצה בסביבות ה5K 6K שיושבים בדיוק במקום של המערכת המקומית... תבדוק את האפשרות... מחשב נורמלי עם מסך מגע מתאים ספק וכל המסביב שצריך התאמה לרכב והתקנה עם פיברים והתאמות אצל מתקין יעלה לך קרוב לסכום ועוד תצטרך הגברה... שווה לבדוק את מה שאמרתי...

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משווקים כבר היום מחשבים כאלה עם GPS ומה שלא תרצה בסביבות ה5K 6K שיושבים בדיוק במקום של המערכת המקומית... תבדוק את האפשרות... מחשב נורמלי עם מסך מגע מתאים ספק וכל המסביב שצריך התאמה לרכב והתקנה עם פיברים והתאמות אצל מתקין יעלה לך קרוב לסכום ועוד תצטרך הגברה... שווה לבדוק את מה שאמרתי...

אין ספק שאתה צודק ב 100% אבל רק כאשר מדובר על רכב שאין לו כלום, לדוגמה לי היה :-( סיאט לאון והיה לי מחשב שאני התקנתי וזה כלל כמובן פנל DVD + מסך ולו חיברתי מחשב נייד , הבאה שהיתה לי היא שלא היה ניתן לחבר את העכבר של המחשב למסך מגע .

וכאשר יש לך מסך ברכב והוא מסך מגע (כמו בטויוטה) זה יותר פשוט וכמו שאתה רואה יש כבר את הפרויקט כזה !!!

בברכה DuakNet

אני לא דיסקט אני דיסלקט :smile:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בדקתי את הנושא בגלל המחיר הגבוה שמבקשים בשוק.

בכל מקרה זה מחייב מתאם יעודי למסך הפריוס שמחירו כ 700 שקל.

אני התקנתי נגן מולטימדיה במקום המגירה, שכולל מסך מגע נשלף ו GPS. זה מאפשר הצגת סרטים גם במסך הפריוס. ה GPS נשלט מהמסך הנוסף. אני משתמש בכרטיס מקורי של igo8 והתוצאה בהחלט משביעה רצון. סך העלות הייתה סבירה, כ 3000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
בדקתי את הנושא בגלל המחיר הגבוה שמבקשים בשוק.

בכל מקרה זה מחייב מתאם יעודי למסך הפריוס שמחירו כ 700 שקל.

אני התקנתי נגן מולטימדיה במקום המגירה, שכולל מסך מגע נשלף ו GPS. זה מאפשר הצגת סרטים גם במסך הפריוס. ה GPS נשלט מהמסך הנוסף. אני משתמש בכרטיס מקורי של igo8 והתוצאה בהחלט משביעה רצון. סך העלות הייתה סבירה, כ 3000 שקל.

אני מעונין בהתקנה של מערכת כזו בטיוטה פריוס דור 2. האם תוכל להמליץ על מקום בו ניתן להתקין מערכת כזו?

תודה

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...