Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה חדשה איזה דגם כדאי...?

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 5799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ואישתי עומדים ליקנות מכונת כביסה.

עד היום להורים שלי היה קריסטל שזה היה מותג עולמי.

אחרי שהסינים התחילו ליצר גם קריסטל המכונות לא מחזיקות הרבה ואז מגיעים התקלות.

יש כל כך הרבה שמות של חברות בשוק אפילו ניתקלתי ב LG וב PILIPS גם ב BOSH

האם למישהוא יש ניסיון מהשנה השנתים האחרונות (לא יותר מיזה) במכונות כביסה ויש לו לתת המלצה.

כל הבחורים הנשואים אשמח אם תישאלו את הנשים שלכם מה דעתם כי רוב הנשים יש להם את הקטע "אה חבל שקנינו את זה וזה חברה שלי קנתה את זה וזה גם יותר זול גם אחריות יותר גדולה וגם יותר טוב.

אז ליפני שאני שומע את זה מאישתי עזרו לי ליבחור.

בבקשה רק למי שיש ניסיון חוות דעת על מכונות כביסה שמעתי מספיק.

אני חייב ליקנות היום כבר שבועיים אני דוחה את זה.

תודה לעוזרים רז...

מסיבות כאלה ואחרות ולמי שזה חשוב אני צריך מכונה עם פתח מקדימה ולא פתח עליון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר ראשון אני חייב לציין כי חשוב שתחפש מכונה עם תפעול מכאני לחלוטין. בלי צגים דיגיטליים או כפתורי קרוז קונטרול וכל השטויות האלה:) היה לנו נסיון רע עם מכונה של סמסונג דיגיטלית. גם השירות היה על הפנים וגם האמינות, בקיצור כסף שהלך לזבל. יש לנו עכשיו מכונה של באוקנכט (bauknecht). מכונה מעולה, שקטה, בקיצור קניה מעולה. זו ההמלצה שלי.

גם בוש היא חברה מאוד חזקה. שווה לשקול אותה בחיוב גם.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש סימנס וקונסטרוקטה, חלקם רק מורכבים בגרמניה (חלקים איטלקיים) וחלקם בספרד.

מהכרות אישית עם השלישיה, הם לא אמינות.

אני ממליץ על AEG תוצרת גרמניה, בדגמים הכי פחות "חכמים".

מכונה שקטה, מאסיבית (שלי שוקלת 85 ק"ג) עם 3 שנות אחריות מלאה של תדיראן.

המכונה שלנו כבר בת 5, עם 3 ילדים קטנים בבית (וזה אומר די הרבה כביסות) אפס תקלות.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המכונות של AEG לא שיא האמינות .

שלנו התקלקלה כבר פעמיים , ונדרש שיפוץ מאוד רציני ויקר .

לפי המלצות של מספר בעלי מקצוע הבנתי שהמכונות של חברת LG מגלות אמינות מאוד טובה .

בכל מקרה ,רוב מכונות הכביסה שהמחיר שלהן מתחת ל 3K מיוצרות בסין ולכת האמינות שלהן ירודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה עם ה-AEG שלא מיוצרות בגרמניה היא שהחליפו להן את התוף ממתכת לפלסטיק, דבר שגורם למיסבים להישחק מהר ולאחר שתיים שלוש החלפות גם לציר של התוף - התיקונים יקרים.

לעומת זאת, אם תצליח למצוא מכונות שיוצרו בגרמניה, שלהן יש תוף מתכת - תימנע מבעיה זו, לי יש את הדגם 52810 והוא מיוצר בגרמניה, מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש מכונה של בוש, דיגיטלית, ואנחנו מאוד מרוצים. מי שאומר שהדברים הדיגיטליים מתקלקלים, יש לנו כבר 8 שנים מדיח דיגיטלי של בוש, ועד עכשיו הכל בסדר (טפו טפו טפו).

AEG- לא יודע איך הדגמים החדשים, אבל עד שקנינו את המכונה של בוש היתה לנו AEG, כשהוחלפה היתה בת 20 שנה. אגב, היה סיפור דומה גם עם המדיח, רק שהמדיח היה "רק" בן 15 שנה.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי אני יתן לה לכבס ביד וזהו (לאישתי)

דיגיטלית אמרו לי כבר כמה וכמה אנשים שזה לא אמין.

תודה לכולכם על העזרה אבל עדין אין לי דעה מישלי.

אשמח לישמוע עוד תגובות יש לי עד שיוצאת השבת להחליט שיפתחו החנויות החשמל.

אני מראשון לציון יש למישהוא המלצה על מקום לקניה אמין וזול ?

תודה שוב רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק ,

המכונה שיש לי תוצרת גרמניה ובעלת תוף מתכת .

התקלה הראשונה הייתה אטם מים שנפרץ ומים חדרו לתוך המיסב של התוף , הצעת מחיר לתיקון 1300 ש"ח .

התקלה השניה , נשרף ה"מח" של המכונה . הצעת מחיר לתיקון 700 ש"ח לחלק משופץ , 1200 ש"ח לחלק חדש .

הדגם שיש לי lavamat w830 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי אני יתן לה לכבס ביד וזהו (לאישתי)

דיגיטלית אמרו לי כבר כמה וכמה אנשים שזה לא אמין.

תודה לכולכם על העזרה אבל עדין אין לי דעה מישלי.

אשמח לישמוע עוד תגובות יש לי עד שיוצאת השבת להחליט שיפתחו החנויות החשמל.

אני מראשון לציון יש למישהוא המלצה על מקום לקניה אמין וזול ?

תודה שוב רז...

סע למחסני חשמל. חונים קונים בלישנסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהייתה לי LG שכל תיקון עלה כמו מכונה פשוטה,קניתי באקו פשוטה ב 1300 ש"ח,ומעדיף להחליף אותו כל שנה וחצי מאשר מכונה ב 3000 ש"ח ולשלם על תיקון 700-800 ש"ח.זאת דעתי לאחר ניסיון.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי כמו ran, תקנה איזה beko או קריסטל או axxon או "שקר כלשהו" סיני ב1000-1200 שקל ותגמור עניין, הכביסה יוצאת בדיוק אותן דבר כמו במכונות המשוככלות וכל המכונה עולה כמו תיקון אחד בהן.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מחפש מכונה, ולפי מיטב הבנתי , המכונות הפשוטות עושות את הפעולה בהרבה יותר זמן,

מה שגורם לכך שהן צורכות הרבה יותר חשמל, מה שבטווח הקצר-בינוני מקזז את היתרון שלהן במחיר מול היקרות והטובות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי גם לשים דגש על מהירות הסל"ד של המכונה, כמה שהסל"ד יותר גבוהה ככה יותר טוב כי הסחיטה היא טובה יותר מה שחוסך זמן ייבוש בחורף.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי כמו ran, תקנה איזה beko או קריסטל או axxon או "שקר כלשהו" סיני ב1000-1200 שקל ותגמור עניין, הכביסה יוצאת בדיוק אותן דבר כמו במכונות המשוככלות וכל המכונה עולה כמו תיקון אחד בהן.

אני חושב שאתה טועה ובגדול.

כדאי גם לשים דגש על מהירות הסל"ד של המכונה, כמה שהסל"ד יותר גבוהה ככה יותר טוב כי הסחיטה היא טובה יותר מה שחוסך זמן ייבוש בחורף.

סל"ד גבוה, מתאים למי שמשתמש במייבש, יש לסל"ד גבוהה חיסרון בדמות שחיקה מוגברת של המיסב.

לסל"ד גבוהה עדיף מכונה עם פתח עילי בגלל שהתוף מחובר עם 2 מיסבים.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...