Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס - איך נהגי מוניות, מצליחים להחזיק אותה ?

פולו,גולף
שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי על הנושא הזה,

הרי יקר מאד להחזיק מרצדס חדשה -

טיפולים, ביטוח, עלות רכישה וכו'.

אז איך נהגי המוניות מצליחים לעמוד

בזה, וגם להתפרנס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא כולם מחזיקים מרצדס. מרצדס מחזיקים אלו שיש להם הסדר טוב, למשל עם מפעלים לנסיעות לנמל תעופה וחזרה.

מרצדס E220 עולה לנהג מונית כ-205K וC200 עולה 170K. אוקטביה עולה כ-100K.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת זו גם אחת השאלות שהטרידה גם אותי.. נהגי מוניות הרי רוצים להרוויח כמה שיותר ולמקסם את הרווחים שלהם... אז אני יכול להבין את עניין הנוחות שנדרשת בעניין כשאתה יושב באוטו באמת 10-12 שעות ביום אם לא יותר אבל למה לקנות מרצדס למה לא להסתפק נגיד בסקודה סופרב? שכל הטיפולים הכל יהיו משמעותית יותר זולים!?

שלא נדבר על ההפרש בקנייה של הרכב (כן אני מודע להנחות שהם מקבלים)

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבר שגם אני לא מצליח להבין.

ראיתי מונית מדגם S500 של מרצדס, לא פחות!

לא יודע איזה נסיעות הוא צריך לעשות בשביל לממן את הרכב הזה, ואיך זה בכלל כדאי להחזיק רכב כזה בשביל לקרוע לו את הצורה בקילומטרז'ים כי בסך הכל ראיתם פעם מישהו עולה למונית כי היא מרצדס? אז יכול להיות שהוא קנה את הרכב בשביל הנוחות שלו כי הוא מבלה הרבה שעות ביום ברכב..אבל חסר רכבים נוחים מלבד S500 בשביל מונית..:?

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתם פעם מישהו עולה למונית כי היא מרצדס?

אם יש מבחר מוניות, ברור שאבחר במרצדס וכך אני עושה כשאפשר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מבחר מוניות, ברור שאבחר במרצדס וכך אני עושה כשאפשר.

אהה נו ברור שאם יעמדו לך כמה מוניות ואתה לא הכי ממהר תכנס למרצדס, אבל אם תחכה למונית ברחוב ותעצור לך אוקטביה מה תגיד לנהג ? "סע עזוב אני אחכה שיגיע אחד עם מרצדס"

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם מחזיקים מרצדס. מרצדס מחזיקים אלו שיש להם הסדר טוב, למשל עם מפעלים לנסיעות לנמל תעופה וחזרה.

מרצדס E220 עולה לנהג מונית כ-205K וC200 עולה 170K. אוקטביה עולה כ-100K.

e-200 חדשה עולה היום 170K אז ה-220 שזה אותו מנוע בדיוק עם מחשב ניהול מנוע שונה עולה אולי 10-15 אלף יותר.

ה-C-200 החדשה עולה 140K .

ואוקטביה כבר לא כל כך זולה סקודה כל פעם מעלים את המחירים שלהם היא היום עולה משהו כמו 110K , מעבר לזה היא לא מוצלחת כמו הקודמת.

אם מדברים על מרצדס כל עוד שהרכב באחריות החברה הטיפולים לא בהפרש כל כך גדול משל שאר הרכבים , והאחריות שמרצדס נותנים כוללת הכל מצידם בשנתיים של האחריות הרכב יעבור 900 אלף קילומטר ויילך לו 3 פעמים הגיר הם יחליפו מבלי לדבר בכללל והשירות באמת ברמה גבוהה , לעומת סקודה למשל נותנת גם אחריות לשנתיים אבל מגבילה את האחריות לגיר למשל במספר של עד 200 אלף קילומטר (שזה בערך שנת עבודה של מונית) ולעוד מספר מכלולים ברכבובקיצור משחקים עם האחריות איך שבא להם.

הבעיה של המרצדסים זה שמי שמחזיק אותה בתום האחריות מסתכן בתקלות ובטיפולים יקרים מאוד.

שורה תחתונה מי שיש לו עבודה איכותית שווה לו להחזיק מרצדס , מי שיש לו עבודה רגילה פאביה או אוקטביה יביאו את אותו הכסף בדיוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבר שגם אני לא מצליח להבין.

ראיתי מונית מדגם S500 של מרצדס, לא פחות!

לא יודע איזה נסיעות הוא צריך לעשות בשביל לממן את הרכב הזה, ואיך זה בכלל כדאי להחזיק רכב כזה בשביל לקרוע לו את הצורה בקילומטרז'ים כי בסך הכל ראיתם פעם מישהו עולה למונית כי היא מרצדס? אז יכול להיות שהוא קנה את הרכב בשביל הנוחות שלו כי הוא מבלה הרבה שעות ביום ברכב..אבל חסר רכבים נוחים מלבד S500 בשביל מונית..:?

אצלינו במשרד, בהזמנות של המוניות מצייינים במפורש - מונית מרצדס.

זה נהוג בהרבה מקומות, ויותר מזה - כשאתה מזמין מונית מרצדס הנסיעה עולה יותר.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שידעתי C200 זה מנוע 2 ליטר 140כ"ס... לפי דבהיהם של נהגי מוניות הוא עולה 170, ה-E220 עם 170 סוסים עולה כבר 205K.

ד"א, שמעתי שרנו יוצאת במיזם של מגאן II לנהגי מוניות. מנוע 1.5 80 סוסים בסביבות 70K ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 נתונים חשובים נוספים שנלקחים בחשבון הםהמחיר בו הרכב נמכר בסיום חייו כמונית וכן כמות ההשבתות היזומות והלא יזומות במהלך חיי הרכב.

מרצדס נמכרת היטב ובקלות, ישנן מכוניות אחרות שלא ולכן המחיר האמיתי לנהג הוא ההפרש בין מחיר הקניה והמכירה + הריבית על מחיר הקניה - כתוצאה מכך ההפרש האמיתי בעלות בין המרצדס למכוניות אחרות הרבה יותר נמוך ממה שנראה.

הפרמטר השני הוא מספר שעות/ימי ההשבתה - לרוב במרצדס מדובר על כמות שעות השבתה מצומצמת יחסית לרכבים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו במשרד, בהזמנות של המוניות מצייינים במפורש - מונית מרצדס.

זה נהוג בהרבה מקומות, ויותר מזה - כשאתה מזמין מונית מרצדס הנסיעה עולה יותר.

רון.

מה זאת אומרת הנסיעה עולה יותר?

בחיים לןא שמעתי דבר כזה

המונה רץ יותר מהר כי זה מרצדס?!

:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה נו ברור שאם יעמדו לך כמה מוניות ואתה לא הכי ממהר תכנס למרצדס, אבל אם תחכה למונית ברחוב ותעצור לך אוקטביה מה תגיד לנהג ? "סע עזוב אני אחכה שיגיע אחד עם מרצדס"

אגב, זה בדיוק מה שאני עושה. אם אני באוזר יחסית ראשי עם תנועת מוניות סבירה, אני בחיים לא אעלה לפאביה/איביזה/פולו ואפילו לא לאוקטביה מהדור הקודם, אפילו שהיא עדיפה על רכבי המיני הקודמים שציינתי. הרכבים האלה לא נוחים.

כן אעלה בשמחה על 307 (יש בודדות) ואפילו על טנדרון פיאט (גם ממנה יש בודדות). הכי כיף היה לעצור מונית 406 (!).

לדעתי מוניות פאביה נרכשות רק על ידי מי שלא נוהג ברכב אלא משכיר אותו לנהגים שכירים.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הם מצליחים לתחזק מרצדס, אבל אם עליך לבחור אם לבלות 12-14 שעות ביום באוקטביה או מרצדס, תעדיף מרצדס. זו גם סיבה שמוניות מסוג טויוטה קורולה מאוד נדירות (ומוניות מיציבושי למיניהן שהושבתו בהמונים), אפילו שקיימת גירסת דיזל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נהגים שחייבים להחזיק מרצדס בגלל הקליינטים שלהם. הם רוצים מרצדס.

אצלנו בתחנה יש קליינטים ששולחים להם רק מרצדס, ששלחו להם פאביה או אוקטביה הם לא רצו לסוע איתם.

ואל תשכחו שלא כל המוניות מטופלות במוסכים מורשים, יש הרבה שמטופלות במוסכים חאפרים (שעושים ב700 ש"ח ראש מנוע ללנסר כולל שלייף מילוי וחריטה), ולכן הטיפולים לא כ"כ יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

e-200

ואוקטביה כבר לא כל כך זולה סקודה כל פעם מעלים את המחירים שלהם היא היום עולה משהו כמו 110K , מעבר לזה היא לא מוצלחת כמו הקודמת.

פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה.

לנהגי מוניות יש רק דברים טובים להגיד על האקוטביה ועל החדשה בפרט.

ה DSG הופך את המונית הזאת לתענוג מבחינתם.

יש לי מכר שהוא בעל אוקטביה חדשה עם DSG שהוא רכש לפני שנה ומאז הוא מבסוט.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2441 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...