Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קלין קאר - 053-8094148 דיטיילינג ושטיפה יסודית לרכב - שרשור חוות דעת גולשים

kamircar
שימו לב! השרשור הזה בן 2754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב ביקרתי בקלין קאר, שוב התוצאה טובה מאוד לטעמי.

מצב הגולף שהבאתי לשם צעקה לחידוש ורענון ולשמחתי היא יצאה צעירה בכמה שנים.

העברתי את הגולף טיפול ננו ומה שיותר מרשים וקצת קשה להעביר בתמונות זה שכמעט חודש אחרי, אין טיפת מים שנאגרת על הרכב וכל שטיפה מחזירה אותו למצב שהיה דקה אחרי שהוא יצא מהטיפול. כאילו הווקס נהיה חלק מהשכבה של הרכב.

אתן לתמונות לדבר

לפני:

DSC_0013.JPGDSC_0008.JPGDSC_0005.JPG

אחרי:

DSC_0084 (Custom).JPGDSC_0078 (Custom).JPGDSC_0057 (Custom).JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו, נראית ממש ממש טוב...

אתה יכול להסביר מה זה טיפול ננו? מה בדיוק כלל הטיפול האחרון שיצאת עם רכב במצב כזה..?

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הי חברים,

לפני כשבוע רכשתי פורד פוקוס טיטניום 2.0 מחבר פורום, את חוויית הקניה שעברתי מולו קשה להסביר במעט מילים אך זה כבר לפוסט אחר..

הרכב היה במצב טוב מאוד, פרט לכמה נקודות קטנות שלמען האמת יכולות להציק רק לפדנט קיצוני (כמו אנוכי), אבל היה נדרש יישור קו חיצוני מבחינתי כדי לקבל נקודת התחלה מושלמת.

לאחר הרכישה שמתי לב לחספוס בשמשה הקדמית ורעש מתלווה כשמפעילים את המגבים. מניסיון העבר הסקתי שמדובר בשרף עצים, העברתי את ידי על השמשה והרגשתי את הנקודות, כמובן שגם על פח הרכב כולו, והבנתי שיש לטפל בעניין בזריזות לפני שיתחילו ימים חמים יותר. לאחר כמה ימים של מחקר החלטתי להרים טלפון לאמיר מקלין קאר, שהסביר לי מעט על התהליך ועל טווח המחירים והשתכנעתי סופית, "מחר אני מגיע".

החלטתי לנסות ולהשתמש בפלסטלינה שנשארה לי מניקיונות קודמים, כדי להבין במה מדובר ובאיזו רמת קושי הבליטות נמצאות, הרטבתי ושימנתי איזור קטן במכסה המנוע והעברתי בעדינות את הפלסטלינה, לשמחתי ניתן היה להרגיש את האיזור הופך חלק יותר לאחר מספר מעברים, והבנתי שמדובר במצב שניתן לפתור, רק מה.. כשהתקרבתי יותר לרכב כדי לראות מה הן אותן נקודות התחוור לי שמדובר בנקודות צבע. אדום (!).

מיד הרמתי טלפון, הפעם לויקטור, הסברתי את המצב והוא מיד הרגיע ואמר שמה שלא יהיה - נסתדר, לבוא ולא לדאוג, ושניתן להגיע מוקדם למרות שיש עומס יחסי בבוקר.

בבוקר שמתי פעמיי לפתח תקווה, הגעתי ב9:50, ויקטור בירך אותי לשלום וכבר ב10:00 הרכב עמד באיזור השטיפה והמתין.

לאחר כמה דקות התחיל העובד (המצטיין יש לציין) את העבודה על הרכב, שטיפה ראשונית ומיד פלסטלינה. עמדתי לידו וקססתי ציפורניים.. תוך דקה ראינו שנינו איך הפלסטלינה לוקחת איתה את כל הנקודות האדומות ממכסה המנוע, והוא המשיך את כל הרכב. את אנחת הרווחה שלי יכלו לשמוע עד ה yellow ליד..

בשלב הזה אמרתי לאמיר שאיך שהרכב נראה כרגע, מבחינתי לקחת אותו כמו שהוא :)

לאחר מכן עוד שטיפה, והרכב הועבר לאיזור העבודה העיקרית. אמיר הגיע והציג את עצמו, פיתחנו שיחה קצרה ועשינו סיבוב סביב הרכב והוא הסביר שוב לגבי התהליך והחומרים וענה על כל שאלה שהיתה לי. הראיתי לו כמה כתמי צבע מוזרים שהיו על דלת תא המטען, שלגביהם כבר לקחתי בחשבון שלא תהיה תקווה. תוך שניה, אמיר הודיע לי שמדובר בכלל בטריק של פחחים, שמורחים מעט צבע על איזור מסויים כדי להשוות ולהגיע אל הגוון של הרכב, ולאחר מכן אמורים להסיר את הכתמים, מה שלא נעשה.. אמיר לקח לידו מטלית ומעט טינר, והופ.. כמו חדש. חייכתי כמו ילד.

כאן אני רוצה לציין לטובה את אמיר וויקטור, שלא רק מנהלים ומפקחים על העבודה אלא לוקחים בה חלק ב100%, אפשר לראות את הזיקה למקצוע ואת אהבת הרכבים בכלל. ובנוסף נחמד לדעת שלוקחים ביקורת בונה ומתייחסים אליה, כשהתיישבתי מיד ויקטור הכין לי קפה והביא עוגיות, לתשומת לב המשתמש eransh1 ;)

הרכב התחיל את הטיפול העיקרי, פוליש עדין, ניקוי ג'אנטים יסודי ביותר, שמשות (וכמובן כל הדברים הקטנים ו-הכי חשובים: מגבים, מתחת למגבים, ספי דלתות, שאיבה פנימית מלאה, חלונות פנים+חוץ) ולבסוף וקס.

בשלבים מסויימים העובד שעבד על הרכב הגיע לפוזיציות שחששתי שיתפס לו חלק בגוף מהמאמץ, מקצועי מאוד, ולאחר מספר דקות כבר הרגשתי בטוח ב100% להפקיד בידיו את הרכב שלי.

לבסוף, הרכב הגיע למצב של ח-ד-ש. הצבע מרגיש רך, חלק ונעים, הברק מדהים, ממש הצטערתי לצאת איתו לכביש.

לסיום, אציין שוב לטובה את העובדים, את אמיר וויקטור, שניהלו את כל המבצע הזה בחיוך, בנינוחות ובכיף, וכך גרמו גם לי להנות מהחוויה. שנה הבאה – פעם שניה.

שלב התמונות, בהמשך אפרסם תמונות יותר מושקעות.

כתמי הצבע:

stains.jpg

לפני:

b2.jpg

b1.jpg

אחרי:

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg7.jpg

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • 10 חודשים מאוחר יותר...