Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מסחרי ארגז פתוח שמתאים לרשיון ב'

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 5844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני ממש לא מבין ברכבים מסחריים ואני מחפש רכב עם ארגז פתוח -רכב כמה שיותר גדול שיתאים לרשיון ב' .

התקציב די גמיש בין 50-ל80 אלף(משומש כמובן). פעם ראיתי שהיו טרנזיטים וטרנספורטרים עם ארגזים גדולים ועכשיו כמעט ולא רואים מכוניות כאלה. אז איזה מכוניות יכולות לבוא בחשבון? ועוד שאלה האם פיאט דוקטו הרקולס עם ארגז פתוח מתאים לרשיון ב?

תודה לכל העוזרים

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו שאני לא ממש מבין לגבי דרגות רשיון. עם כניסת הדרגות החדשות האם רכב עם משקל כולל מותר של 3900 קג מחייב רשיון של משאית? והאם יש קשר למועד בו הוצא הרשיון?תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוקאטו/בוקסר עם ארגז פתוח מתאים לרישיון 02.

טרנזיט לא מיבאת כבר הרבה שנים בגירסת טנדר.

טרנספרטר כן, יש כאלו מעט, אפילו מהדגם האחרון, T5.

הנפוצה ביותר היא כמובן יונדאי H100.

גם ליונדאי H1 יש גירסת טנדר פתוח.

יש משאית קטנה של ניסאן CABSTAR, והגירסאות הקלות שלה מתאימות לרישיון 02.

לקאיה יש גם טנדר פתוח, K2700 או משהוא כזה. (חדש יחסית).

אלו האופציות שאני מכיר.

תוספת לתגובה של KITT - מי שהוציא רישיון נהיגה מדרגה 02 (B) אחרי 31.12.2007 רשאי לנהוג ברכב במשקל כולל עד 3500 קילו.

מי שהוציא לפני התאריך הנ"ל - קיבל היתר לכל החיים לנהוג ברכב עד משקל כולל 4000 קילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על טנדר איסוזו ולקנות לו עגלה נגררת

הרבה יותר פרקטי ונוח מאשר לקנות חצי משאית

לא החזק או החכם שורד , אלה זה שיודע להתאים את עצמו לסביבתו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה בדיוק מה שאני מחפש. משהו שהכי דומה למשאית עם כמה שיותר נפח הטענה שמתאים לרשיון ב. נוחות וכו הרבה פחות חשוב מה שחשוב זה נפח הטענה ואמינות. ועוד משהו מהו הקילוטראז הסביר (פר שנה) למכוניות כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...