Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רובר 75

ד"ר פוליצ'וק
שימו לב! השרשור הזה בן 5837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעברי הייתי הבעל הגאה של מיצובישי לנסר תאילנד, יד שניה אחרי הליסינג. בדעבד הסתבר עד כמה עברו היה מפוקפק, למרות הבדיקות שנעשו במכון מוסמך. בקיצור סיפור טיפוסי של פרייער אחד כמוני. אבל למרות הכול הרכב היה פחות או יותר בסדר וכנראה הייתי נשאר איתו עד להתפרקותו הסופנית, אילו לא תל-אביבית צעירה אחת, שמהירה למעודון לילה וכתוצאה מכך על המיצובישי שלי הוכרז האובדן הכללי.

מאסה נפשי ממיצובושים, מחברות הליסינג, מאוטו-סנטרים למינהם ומעצם היותי הפרייער התורן של המערכת הנ"ל. התאהבתי וירטואלית ברכב אזוטרי ושמו רובר 75. רכב זה נראה מתאים בדיוק לאישיותי. קראתי בפורומים למינהם דעות מלומדות כאלה ואחרות על הרכב הנ"ל וסיכומם היה די לא חד משמעי. אבל המדען כמוני איננו מסתפק בשמועות ומנסה לברר את העובדות. מסתבר שצריכת הדלק של הרכב די סבירה יחסית לגודלו וביטוח התקלות באוטו-סרב איננו יוצא מגדר הרגיל. לכאורה נראה שרכישת רובר 75 המפואר במחיר של עוד מיצובושי מפוקפקת נוספת תוכל לגרום לשיפור של ממש באיכות חיי. אודה עד מאוד על חוות הדעת המלומדות של משתתפי הפורום לגבי רעיוני זה. אשמח גם לשמוע עצות הקשורות לרכישה הנ"ל.

בתודה מראש

ד"ד איליה פוליצ'וק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני ממליץ לך מאוד עלהרובר R75 אני קניתי לא מזמן את הרובר ואני מאוד מרוצה ממנה

היא מאוד מפנקת ואמינה בניגוד לאחרים שאומרים שהיא לא אמינה

אני דווקא מאוד הייתי ממליץ לך על הדגם של המנוע 2500 הוא לא פחות אמין

ואל תקשיב לאלה שאומרים שהוא לא אמין החסרון היחיד ברכב הזה הוא

שנורא צר מאחורה במושב האחורי ורואים זאת גם במראה זה קצת מוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני ממליץ לך מאוד עלהרובר R75 אני קניתי לא מזמן את הרובר ואני מאוד מרוצה ממנה

היא מאוד מפנקת ואמינה בניגוד לאחרים שאומרים שהיא לא אמינה

אני דווקא מאוד הייתי ממליץ לך על הדגם של המנוע 2500 הוא לא פחות אמין

ואל תקשיב לאלה שאומרים שהוא לא אמין החסרון היחיד ברכב הזה הוא

שנורא צר מאחורה במושב האחורי ורואים זאת גם במראה זה קצת מוזר

כמה זמן הרכב ברשותך שיש לך אומדן מלא לאמינות הרכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפולים והחלפים של רובר הם מהיקרים בשוק, אבל אם אוטוסרב מכסה את הכל ואתה יודע שאתה הולך ליישם אותו על הרכב, אז אולי אתה פחות צריך לדאוג מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר ביטוח התקלות של רובר 75 באוטו-סרב זהה לוולוו S60 וזה של רברים 45 ו25 בכלל בא בזיל הזול. ונניח המקרה של אוטו פופולרי כמו למשל סקודה אוקטביה שאיש אינו דופק חשבון על מחיר ביטוח המקיף המופרז... אז נראה לי לא כ"כ נורה לשלם קצת יותר על ביטוח האוטו-סרב במקרה של רובר 75. כמובן שגם יש כול מיני פיצ'בקעס קטנים שלא מכוסים ויש לשלם מהכיס. זה גם לא סוף העולם, במיוחד כשלוקחים בחשבון את מחיר הרכב המופקע.

הבעיה היא למצוא את היחידה השווה. כך למשל בלוחות הוירטואליים נמכרים מזה חודשים את אותן היחידות עם הקולומטרז' המופרז או כמות הידיים של איזה אליל הודי ואיש אינו דורשם. שמעתי בקצה אוזני על חבורת המבינים ברכב המדובר שמכירים את היחידות הנמכרות באופן אישי. אילו הייתי יודע איך להגיע לאותם אנשים יקרים, כנראה הייתי עושה את חצי הדרך לרכישה הנחשקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי בקצה אוזני על חבורת המבינים ברכב המדובר שמכירים את היחידות הנמכרות באופן אישי. אילו הייתי יודע איך להגיע לאותם אנשים יקרים' date=' כנראה הייתי עושה את חצי הדרך לרכישה הנחשקת.[/quote']

תבדוק עם רונן אביסרור ממוסך דרור באשקלון.

מכונאי מעולה לרכבי רובר ולנד רובר ומעל הכל בן אדם.

אני לקוח שלו כבר שנים.

יתכן והוא מכיר רכב ספציפי של לקוח שלו למכירה, ובכל מקרה הוא יוכל לתת לך מידע נוסף לגבי הדגם.

מוסך דרור - 08-6723368

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...