Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת דיבורית ברכב

danniel
שימו לב! השרשור הזה בן 7454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל מלומדי פורום הAUDIO,

בתור עוסק בתחום הרכב אין לי בעיה להתקין לעצמי דיבורית.

אך צצו לי מספר שאלות, שלדעתי חשובות לפני ביצוע העבודה, ואשמח לקבל תשובות ענייניות מהמבינים.

האם ישנם הנחיות מנחות או איסורים איך להתקין דיבורית ברכב המצוייד במערכות מחשב וכריות אויר?

הכוונה היא לאן להתחבר...מאיפה לקחת או לא לקחת הזנות מתח.

מיקום ספציפי של היחידות. במיוחד איפהלא להתקין!

מעבר החווט בלוח המכוונים (דשבורד)

ועוד חוקים של עשה ואל תעשה שלא חשבתי עליהם.

תודה מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ישנם הנחיות מנחות או איסורים איך להתקין דיבורית ברכב המצוייד במערכות מחשב וכריות אויר?

הכוונה היא לאן להתחבר...מאיפה לקחת או לא לקחת הזנות מתח.

,

אצלי באוטו אני לקחתי מתחים (- + ו +קבוע) מהמתחים שה HU ניזון מהם ואין שום בעיה... אצלי זה טלפון קבוע (CARPHONE) אז לו יש + קבוע ו + לא קבוע (כמו ב HU) , אני לא יודע אם זה ככה בכל הדיבוריות ..... אבל בכל מקרה ככה או ככה זו לא צריכה ליהיות בעיה!

גם לי יש כריות אויר ברכב ואין שום בעיה...

רק בהעברת כבלים תהיה יצירתי... :wink:

בסוף הכל אותו דבר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי דיבורית רגילה אצלי...

אם מדובר על דיבורית רגילה - קח +/- ממקור כלשהוא (לדעתי עדיף לא להתעלק על ה HU בכל זאת, קח מהמצת או משהו...)

בהתקנה של העריסה רק תשים לב להיא לא קרובה מדי לאיזור של כרית האוויר (שלא יהיה מצב שהעריסה תעוף בטעות לפנים של הנוסע במקרה של פריצת הכרית...) כמו כן שים לב שאתה לא שם את העריסה במקום שבו התחר*נות באוטו לא תשבור אותה (קרה לי פעמיים...)

אם אתה יכול להתקין את הפקד של הדיבורית בצד הנהג זה עדיף ככה תוכל להעביר את החוט של המיקרופון בפחות איזורים והוא יהיה כמה שיותר מוסתר (אסתטיות...)

את הרמקול אפשר להתקין בכל מקום לדעתי אבל עדיף שלא באזור שהרגליים יכולות לתלוש אותו (בקוואליר למשל מתקינים את כל הסט - רמקול + פקד ראשי - מתחת לקונסולה המרכזית של הרכב... הכי טוב לדעתי)

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7454 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...