Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם האחריות של חלקים ברכב חדש תקפה גם בטיפול במוסך שאינו מורשה יבואן?

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 5851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אימפרזה 2006, משאבת בלם מרכזית מקורית אובחנה ע"י מוסך מורשה (לא של היבואן) כתקולה, ופורקה.

האם גם במקרה זה מחויב היבואן באחריות למשאבה זו?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בקיא בהסדרים שבין היבואן ובין מוסכים שהם לא מורשים שלו, ואני מניח שהמדיניות משתנה בין היבואנים השונים, אבל להערכתי, אתה תצטרך להרכיב חזרה את המשאבה, להגיע למוסך מורשה יבואן ולתת לו לאבחן את התקלה ולהחליף את מה שפגום לדעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני שואל היא שמוסך מורשה אמר לי בטלפון שברגע שמוסך אחר פירק את המשאבה הוסרה אחריות היבואן.

בכל מקרה, דיברתי עכשיו עם מפקח השירות של היבואן, הוא אומר שאין בעיה של אחריות כל עוד הרכב לא עבר 3 שנים או 100K ק"מ, ויש לי דרך להוכיח ששמן בלמים הוחלף ב 30K ק"מ, במקרה כזה עליי להגיע עם הרכב למוסך יבואן ושם יטולפ במסגרת האחריות. כך כנראה ייעשה.

תודה בכל מקרה,

אלעד.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני (לא בסובארו), זה באמת עובד כפי שפקח השירות הסביר לך. אף אחד לא מתעסק באיפה טופל ואם כן או לא עבר פו"ה בידיים מורשות/לא מורשות, אלא רק בהאם טופל. אתה צריך להציג חשבוניות שיעידו על טיפולים שוטפים כפי שהורה היבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוונת ברזילי הנה שאת תיקון/החלפת משאבת הבלם צריך לבצע במוסך מורשה היבואן.

היבואן יוכל להתנער מאחריות לגבי החלק הפגום בלבד אם הוא יוכל להוכיח שהוא התקלקל או נפגע עקב טיפול לא נכון, חוסר טיפול בו לפי הוראות היצרן או בגלל חומרים לא תקניים.

אם הוראות היצרן אכן אומרות שתקופתית יש להחליף נוזל בלמים וזה לא בוצע, אז היבואן יוכל להתנער מאחריותו למשאבת הבלמים הפגומה. אם זאת תהיה טענת היבואן, בקש לראות את טופסי שגרת הטיפולים של יבואן הרכב כדי לוודא שאכן זאת הוראתם להחלפת נוזל בלמים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...