Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

inbox לאיביזה 07,איזה חברה מומלצת והיכן לרכוש?

שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם,בקרוב מגיע טיפול 45K באיביזה 1.4 שלי(100 כ"ס).

חשבתי אם כבר טיפול ויש צורך בהחלפת פילטר למה לא לשים אינבוקס,יחסוך לי בכסף לעתיד בקניית פילטר רגיל שעולה כ200 ש"ח,בסך הכל לטווח הארוך שווה את ההשקעה.

ביררתי עם היבואן של K&N ואין לו במלאי כרגע פילטר מתאים בשבילי והוא לא יודע מתי יגיע גם.

אני אשמח אם מישהו יוכל להמליץ לי על חברה טובה ומקום שניתן לקנות אצלו את הפילטר.

אשמח גם אם מישהו יוכל להגיד לי מנסיון על איביזה כזאת אם היה שינוי בירידת כוח כי זה הדבר היחידי שאני מפחד ממנו.

בתודה,בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלא התכוונת שמישהו ייתן לך את המצלמה שלו , אלא המלצה...

:wink:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה הכי טובה תהיה לקנות K&N באינטרנט מחו"ל.

תוך שבוע זה פה אצלך.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופס,ברור שהמלצה,מצלמה יש לי כבר לא צריך לתת לי אחת:)

בגירה,באי ביי אין את הפילטר שאני צריך.

יש באתר הראשי של K&N השאלה אם בטוח להזמין משם וכמה זמן עד שזה יגיע.

הדבר יכול לפגוע לי בהספק,משהו ברכב? המחשב רכב של האיביזה לא מתעורר מכל תקלה ואני לא מחפש צרות אלה רק חסכון בכסף לעתיד לא יותר מזה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה בפילטר INBOX. זה לא פוגם בשום רכיב ברכב. אל תצפה לשינוי רעש או שינוי בכוח מנוע כי פשוט זה מאוד מאוד זניח.

רק צריך לשים לב שכאשר מבצעים ניקוי עושים זאת עם החומרים המתאימים וע"פ ההוראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי כתבתי מראש כבר שאני לא מצפה לשום שינוי בכוח\תגובה\רעש אלה העניין פה הוא חיסכון בכסף לטווח ארוך.

נתן הנחה שהפילטר עולה 400 ש"ח,פילטר מקורי עולה 200+-. ככה בתוך שלוש טיפולים כבר התחלתי "להרוויח" או יותר נכון לחסוך.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על K&N מחו"ל (זה מה שאני עשיתי).

תוך שבוע - שבועיים הוא אצלך, בחצי מהמחיר שלו אצל היבואן.

אין שום סיכוי לנזק (כל עוד תטפל בו נכון) ולא תהיה ירידה בהספק - להיפך, אפילו עלייה קלה אולי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קונדסון,באי ביי אין את הפילטר שאישית אני צריך לאיביזה.

נכנסתי לאתר של K&N אולם משם אי אפשר להזמין את הפילטר.

מישהו מכיר חנות בחו"ל אשר מוכרת את הפילטר הנ"ל?

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

אני חושב שזה מתאים לך :

http://www.ebay.com/itm/K-N-high-flow-Air-Filter-02-08-Seat-Ibiza-IV-/350554999947?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item519eb4cc8b&vxp=mtr

יש בסוף רשימה של הרכבים והשנה שזה מתאים להם

מקווה שזה יעזור לך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...