Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות בלוטות' וקרינה - מסוכן?

Black Joker
שימו לב! השרשור הזה בן 2472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה, חשקה נפשי בשני סוגי אוזניות בלוטוס:

1. אוזניות בלוטוס למכשיר הסלולארי שברשותי, ע"מ לשמוע מוזיקה בנוחות (אוזניות, לא אוזניה).

2. אוזניות בלוטוס למחשב (בעזרת דנגל).

לפי שמועות ששמעתי, נפלטת קרינה מזיקה מהאוזניות מהסוגים הנ"ל וכיוון שאני ממש לא מבין בדברים האלו, החלטתי להתייעץ איתכם לפני הקנייה.

האם שימוש של שעה ביום עם האוזניות מסוכן? אם כן, אני ארד מהעניין.

תודה רבה לכל העוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. התעתיק התקני אומר בלוטות'. אתה משגע את כל מי שמחפש מידע בפורום על לוטוס, וחבל.

2. הפרוטוקול הזה עובד לטווחים קטנים מאוד, ולכן עוצמת הקרינה נמוכה. הסדר דאגה מלבך, וגם מאשכיך, שום דבר לא יפגע.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תודה רבה. למען האמת, ידעתי שרושמים כך, אבל עדיין בתת-מודע אני קורא לזה בלוטוס.

2. אני שמח לשמוע ואני עוד יותר אשמח לשמוע תגובות שתומכות בעניין.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא יפגע פרט לאיכות של המוסיקה.

כמו שבכל האוזניות אלחוטיות , אפילו טובות מאוד, יש הפרעות והמוסיקה נקטעת .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו כבר בעיה אחרת. בעיה גדולה, אבל עדיין בעיה אחרת.

קראתי ביקורות על מגוון רחב של דוגמאות, אך קיימות אוזניות די חדשות בשוק, שהביקורות עליהן דווקא מאוד חיוביות ולא מוזכר בהן כי יש ניתוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרינת אוזניית הבלוטות' היא בערך עשירית מכמות הקרינה הנפלטת ממכשיר סלולרי. כלומר - קרינה לא משמעותית ודי זניחה.

אז זהו, שלא.

קרינה זה לא מה שמשפיע בלבד, אלא גם זמן החשיפה לקרינה.

עוצמת שדה החשמלי עולה בריבוע ככל שהמרחק קטן. ומלבד עוצמת השדה, ישנה גם משמעות לאורך זמן החשיפה.

מה גם שהתקן בלוטות עושה שימוש בתדר הקרוב לתדר המיקרוגל, אותו תדר שמהדהד את המיים, וגורם להתחממותם.

חבר את שתי הנתונים ותגלה כי:

1. מיקום האוזניה קרוב יותר למח מאשר האנטנה של הסלולארי.
  2. הרבה נוטים להשאיר את האוזניה ב STAND BY, משמע זמן חשיפה ארוכה יותר (נראה מצחיק, כמו רובוקופ...).

המסקנה היא, שהכי טוב, דיבורית קלאסית - חוטית או עריסה ברכב.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דיבר על שעה ביום ולא על המתנה ולכן זמן החשיפה הוא הרבה פחות מזמן חשיפה של מתבגר ממוצע שמשתמש בסלולרי.

בכל מקרה הוא לא דיבר על שימוש ברכב, שבו האזניה לא חייבת להיות מחוברת - יש התקנים אלחוטיים די טובים ואפילו HU שתומך בהתקן האלחוטי הנ"ל.

גם אני פירקתי בימים אלה דיבורית לרכב והתכוונתי להעביר אותה לרכב החדש - אבל החלטתי לחכות קצת ולהתקין HU עם חיבור אלחוטי. זה עובד מצויין אצל בן משפחה כבר חצי שנה.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, גם חשיפה של שעות רבות לקרינה הנובעת מבלוטות' לא תגרום לנזק משמעותי. עוצמת השידור שלה הרבה יותר נמוכה מעשירית ממה שהסלולארי משדר, מה גם שמיקום האנטנה של האוזנייה אינו הרבה יותר קרוב למוח, אלא בערך במיקום זהה לזו של אנטנת הסלולר.

יש יותר מה לדאוג מהפעלת מיקרוגל, מאשר משימוש בבלוטות' (אפילו משדרי ה-100 מטר אינם משדרים בעוצמה הגבוהה מזו של מכשיר סלולרי)

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתווכח על זה עוד שעות אבל התשובה היא שאין תשובה . עד היום אין לנו תשובה ברורה לגבי נזק הקרינה הנפלטת מטלפונים סלולריים שנמצאים בשימוש נרחב כבר בערך 15 שנים אז כמובן שאין תשובה גם לבי הבלוטות שנמצא בשימוש נרחב רק כמה שנים. הבעיה היא בזה שאין לנו בעיה למדוד את עוצמת הקרינה אבל הפקטור הנעלם הוא הנזק שהקרינה גורמת לאדם.כאשר מדובר בעוצמות גבוהות מאוד של קרינה מייננת אזי רואים את הנזק שלה מיד, אבל דווקא את הנזקים של קרינה חלשה קשה מאוד למדוד ולהאריך אבל אי אפשר להסיק מזה שהם אינם.. אז לפי דעתי פשוט אם אתה מאמין שזה מזיק אל תשתמש.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תוודא שהמכשיר הסלולרי שלך תומך בפרוטוקול שנקרא A2DP או AVRCP, כלומר, תומך בבלוטות' סטריאופוני.

החברה שלי משווקת בארץ את חברת ever-e :

http://reltronics.shopy.co.il/products/102049

http://reltronics.shopy.co.il/products/82560

אם יש עוד שאלות, או שאתה מעוניין להגיע לשמוע ולנסות את מוזמן לשלוח ה"פ.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני יכול לבדוק זאת?

חשוב לציין שבדקתי בתמיכה הטכנית של החברה סלולארית שלי והם לא הראו בקיאות מרשימה, בלשון המעטה.

יש לי נוקיה 6230I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט להיכנס לאתר של נוקיה www.nokia.com ולבדוק את המפרט של המכשיר.

המכשיר שלך לא תומך ב A2DP וב AVRCP.

אתה תצליח להתחבר ולהסתנכרן איתו לאוזניות אבל תשמע בדואל מונו ובאיכות די ירודה.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה היא, שהכי טוב, דיבורית קלאסית - חוטית או עריסה ברכב.

ואתה חושב שבאוזניה חוטית חלק קטן מהשדה החשמלי לו עובר דרך המוליכים, וישר אל תוך האוזן? אז יש לי הפתעה בשבילך. מדוד זאת.

אני לא יודע להגיד היכן העוצמה נמוכה יותר, באוזניית בלוטות' או באוזניה חוטית אז בשני המקרים העוצמה נמוכה ואם לא משאירים אותן בתוך האוזן אז המצב טוב בהרבה מאשר לדבר ישירות עם הטלפון על האוזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...