Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה אגזוז יציאה כפולה (אגזוז בודד אם יציאה כפולה)

שימו לב! השרשור הזה בן 5866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם הם כולם לא חוקיים ( זרימה חופשית ) ?

האם בשביל להרגיש שינוי צריך להוריד גם את הממיר ?

האם אפשר להתקין שתי יציאות להשאיר את הממיר דגי שלא יהיו בעיות זיהום אוויר בטסט וגם להרגיש שינוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העקרון, כולם לא חוקיים.

הורדה על בסיס דוד לא מקורי לא מתבצעת על בסיס מקוריות או לא (לא זה מה שהם בודקים) אלא על בסיס הרעש שהוא מייצר.

אם תיעצר ע"י שוטר/בוחן או שתגיע לטסט עם אגזוז יציאת אחת רועש (דרגון למשל) אתה תורד מהכביש כי הרעש מיד ימשוך אותו, מצד שני אם תגיע עם 2 אגזוזוים כפולים מאחורה אבל מחברה שקטה וטובה (סופרספרינט למשל) סביר להניח שבכלל לא ידברו איתך עליהם.

לא צריך (ואסור) להוריד ממיר. תלוי בשנתון הרכב, הגעה ללא ממיר לטסט היא כשלון וודאי!

כן, אפשר להשאיר את הממיר, להחליף ליציאה כפולה ולעבור טסט (שוב, רק בתנאי שהדוד שקט).

לא הבנתי מה הדגים עושים בממיר אבל אם אתה שם דגים בממיר שיהיה לך לבריאות, בכל מקרה, שיפור בהספק לא תראה בזכות הדגים:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחלק אגזוזים, יש אישורים ממשרד התחבורה עם תו תקן וכו'. דראגון תוצרת ישראל וכזה אישור יש לו. רק מה, טסטרים לא מסתכלים על האישורים.

לפי שעתי גישה של רעש סביר/רעש לא סביר גישה מוטעת בשורש שלה, מכיוון שלכל אדם זה סוביקטיבי. מכיוון שבמוחו של טסטר לא מותקן מכשיר למדידת עוצמת רעש והוא גם לא משתמש במכשיר חיצוני, קביעה שלו לגבי רעש ניתנת לעירעור.

מעבר לזה, איפה כתוב כמה דציבלים זה סביר וכמה לא?

במילים אחרות, כמו חוק שאוסר יבוא אישי, אסור לנוע לרכב אספנות בשעות XY וכו' כך גם עניין של אגזוזים.

יש תקנה למשטרה לא להוריד רכב בגלל אגזוז.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי גישה של רעש סביר/רעש לא סביר גישה מוטעת בשורש שלה, מכיוון שלכל אדם זה סוביקטיבי. מכיוון שבמוחו של טסטר לא מותקן מכשיר למדידת עוצמת רעש והוא גם לא משתמש במכשיר חיצוני, קביעה שלו לגבי רעש ניתנת לעירעור.

מעבר לזה, איפה כתוב כמה דציבלים זה סביר וכמה לא?

לא כל כך מסכים. עם יד על הלב, אני בטוח שיצא לך לשמוע מערכות פליטה שמרעישות באופן בלתי סביר.

כשאתה ישן ב - 3 לפנות בוקר, אתה לא רוצה להתעורר מהאגזוז של הרכב המשופר של השכן כשהוא נכנס לחנייה, נכון?

תתקין בכיף מערכת פליטה תחליפית "זרימה חופשית".

אל תתקין מערכת פליטה תחליפית "אנטי סוציאלית". סתם מוציא לכולנו שם רע ומכשיר את הקרקע לגזרות.

כנ"ל, אגב, בסוגיית הממיר. הממיר "חונק"? התקינו ממיר HIGH FLOW. אל תבטלו ממיר לחלוטין.

106GTI - Deus ex machina

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשטרה יש תקנה לא להוריד על אגזוז? אשמח לראות את ה"תקנה" הזאת.

אני עדיין לא שמעתי עליה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך מסכים. עם יד על הלב, אני בטוח שיצא לך לשמוע מערכות פליטה שמרעישות באופן בלתי סביר.

נכון, אבל סביר לא סביר צריך להקבע לפי סטנדרט כלשהו של דציבלים ע"י מד רעש.

אני עדיין לא שמעתי עליה.

אני מנסה להשיג אותה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקריאה בשאלה המקורית לא ראיתי שמדובר באגזוז "פתוח".

עד כמה שידוע לי יש לסובארו אגזוזים מקוריים עם יציאה כפולה.

לי התקינו (לפי בקשתי, כי רציתי את האפשרות להלביש פיה של ג'ק בלון) אגזוז מקורי כזה עם יציאה אחת (של PRODRIVE, שזה בעצם סובארו).

ואחרי שהתנסיתי נוכחתי לדעת שמספיק אגזוז מקורי של אימפרזה טורבו, ואין צורך להעיר את הישנים בשכונה כדי לקבל ביצועים נאותים.

בברכה.

פיני

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...