Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הייתם עובדים עם רכביכם הפרטי למען השלמת הכנסה?

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 5852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,חשוב לציין קודם כל שאני עובד במשרה מלאה בתור אחראי משמרת באחד מרשתות בתי הקפה בארץ.

בימים האחרונים קיבלתי הצעה לעבוד בתור שליח של מסעדה כלשהי באיזורי,העבודה כוללת שימוש ברכבך הפרטי,הוצאות הדלק,הביטוח,טיפולים (שאלו דברים שגם ככה משולמים) הכל עלייך.

השכר הוא 35 ש"ח לשעה (משמרת של 6 שעות,4 ימים בשבוע),המשלוחים הם לא חינם,משלוח ברדיוס של 10 ק"מ עולה 10 שקלים,ומעל ל 10 ק"מ (25 זה המירב) יעלה ללקוח 25 שקלים, כאשר הכסף שהלקוח משלם על המשלוח הולך לכיסו של השליח (דהיינו אני).

בנוסף רוב הלקוחות משאירים גם כמה שקלים טיפ לשליח.

הנסיעה היא רק כאן באיזור זכרון\פרדס חנה\בנימינה\גבעת עדה למי שמכיר..

הבנתי מהמכונאי שלי שהבלאי היחידי לרכב עלול להיות למצבר,אבל המצבר ברכבי הינו מצבר פריקה עמוקה (אופטימה צהוב)

ולא נראה לי שאמור להיות לו בלאי מואץ מהתנעות מרובות של הרכב.

הרכב אגב הוא סובארו לאונה מודל 88 בנפח 1600סמ"ק עם תיבת הילוכים אוטומטית שמטופל טיפ טופ על השעון.

שבשנה האחרונה בקושי גמע את ה 6000 קילומטר.

אז השאלה העיקרית שלי,האם כדאי לדעתכם לספוג את הבלאי של הרכב ואת עלויות הדלק בשביל עוד הכנסה קטנה? או שעדיף לוותר על העיניין ולחיות עם מה שיש?

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בגוגל תחת "חשבונאות ניהולית" או "תמחיר תקן" וחשב לבד :-P:-P

חח השאלה שלי בעיקר היא מה הנזק שיכול לקרות לרכב מרוב ההתנעות שצפויות לו,נסיעה על מנוע קר רוב הזמן,נזק לחלקים כמו מצבר\אלטרנטור\סטארטר

או לא יודע מה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נהפך למונית - תכל'ס.

אז תתכונן, סטארטר שלא יאריך חיים במיוחד, מצבר שתוחלת החיים שלו תתקצר בהרבה, בלאי הרבה יותר גדול למנוע מאחר ואלו לא נסיעות ארוכות ומספר התנעות גדול בהרבה מהממוצע.

תיבת הילוכים אוטומטית, גם לה הבלאי יהיה מואץ כנראה.

תעשה חשבון טוב טוב לפני שאתה מקבל את המשרה, מחירי הדלק לא בדיוק בשפל המדרגה והחלפים לא יאחרו לבוא.

בהצלחה.

GS300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, הרכב שלך הוא סוס עבודה די אמין שהחלפים שלו לא עולים הרבה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך צורך ליטר למשהו כמו 8-9 קילומטר?

ליטר בנזין 95, כיום, הוא למעלה מ6 שקלים.

משמע, יהיו נסיעות שבגינן תקבל בקושי החזר עבור הדלק.

זה נראה לי יותר סוג של עבודה לאופנוע מאשר רכב.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה עם "מדינת איזור חיוג 03", אבל באיזור השרון והצפון שליח עם רכב זה מראה די נפוץ, מאחר וצריך לכסות יותר מרחקים בכבישים בינעירוניים, אין מצוקת חניה, ובכלל, אופנועים/קטנועים זה דבר פחות פופולארי כאן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשב את עלות הדלק, ותראה, אם זה משתלם לך.

בכמה משלוחים ביום מדובר ?

לא צפוי איזשהו נזק חריג לרכב, המנוע לא יספיק להיתקרר בין נסיעה לנסיעה, והבלאי המואץ הוא רק לסטרטר.

אני עבדתי שנה בחלוקת עיתונים עם רכבי הפרטי.

מדובר בכ 30 התנעות ביום, ונסיעות בין נקודה לנקודה הרבה יותר קצרות מ 10 ק"מ.

שום דבר מיוחד לא קרה לאוטו, לא הייתי צריך להחליף שום דבר במהלך השנה.

באיזור שלי עבדו עוד כ 15 אנשים נוספים בקווים אחרים, לא זכור לי שמישהוא החליף סטרטרים או מצברים באותה שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Buki - מה שאמרת נכון לגבי חלוקת עיתונים.

אבל במקרה של משלוחים?

תחשוב שכל יציאה מה"HQ" ליעד היא נסיעה של X קילומטרים - עצירה, חניה, כיבוי מנוע, התנעה מחדש ויציאה לדרך - X קילומטרים חזרה ל"HQ".

ככה כמעט כל משלוח. אלה אם יש לו משלוחים ברצף - וגם אז זה לא תמיד מסתדר בדיוק על הדרך.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחישוב מהיר (וגס:-)) יצא לך בסביבות ה300 ש"ח יומית (כולל עשרה מישלוחים ב10 ש"ח - נהיה פסימים:wink:)

לדעתי כדאי במיוחד שזו סובארו סופר אמינה וסופר זולה לאחזקה

10 ימים ויש לך 3000 ש"ח... מכובד מאוד!

מי שמפחד מאחד לא מפחד מאף אחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאני יהיה גם חייב לכבות את הרכב בהגעה ליעד בשביל הכמה דקות הללו שאני יורד לבית הלקוח וחוזר,מקסימום אני ייקח איתי את הספייר של האוטו,וינעל את הרכב+הרב בריח שיש לי על ידית ההילוכים כאשר הוא מונע במקום לכבות אותו בכל פעם.

בכל מקרה,הנזק אם קיים לא צפוי להיות אסטרונומי נכון?

אגב - לחבר ששאל על הצריכה,היא נעה בין 9-10 בעירוני,ו 11-12 בבין עירוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במיוחד שזו סובארו סופר אמינה וסופר זולה לאחזקה

זולה לאחזקה אולי, אבל אל תשכח שמדובר ברכב בן 20 שנה שיכולות להיות בו כל מיני הפתעות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבר יכול לקרות לרכב שעומד נעול+ידית הילוכים נעולה על P בחמש דקות שאני לא נמצא?

לגביי מצב הרכב,כפי שכבר כתבתי הוא מטופל ממש טיפ טופ.

כל גומייה שנשחקת ישר מוחלפת בחדשה,לא מושך שום בעייה אפילו לא יום אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...